Muzyczny quiz

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

Yamada byl pierwszy wiec zapodaje
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Muzyczny quiz

Post autor: eq2D »

Krelian pisze:chwilowo zamykam przez maly brak porzadku ;)
Ja mam teraz "mały" brak porządku...
Nie będę wertował 20 stron, więc może mi ktoś wyjaśnić o co biega?
Jakieś utworki dla kogoś, JJK mnie terroryzuje :P jakimiś "trójkami"... "o co loto?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Action »

• Czesc utworow jest dedykowana
• Jezeli trafisz na "swoj" utwor i podasz jego nazwe, zdobywasz 3pkt
• Jezeli trafisz na inny utwor i podasz pełną nazwe, zdobywasz 2pkt
• Nie polecam specjalnie odgadywac utworow dedykowanych dla kogoś innego :P
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Dokładnie :) .
JJK pisze:(...) złożyłem kolejny zestaw utworów z myślą o konkretnych osobach. Pozwolę sobie też nagiąć trochę regulamin (jeśli tylko mocodawcy się zgodzą ) na ten jeden raz (jak się przyjmie i nie zabraknie pomysłów to może i więcej ). Pytania do utworów easy są stanardowe (gra i tytuł utworu). Moja "modyfikacja" polega na tym, że osoba która odgadnie "swój" kawałek dostaje premię w postaci 1 punktu (czyli w sumie 3 pkt. ze pełną odpowiedź). Jeśli znajdziecie wałek do którego znacie odpowiedź, posłuchajcie wpierw reszty, bo istnieje możliwość że odbierzecie komuś szansę na premię (oczywiście to nie jest żaden obowiązek ;)). Wszyscy mogą odpowiadać na każdy utwór, należy pamiętać jednak o tym, że ciągle obowiązuje zasada "no combos" - jedna osoba, może zgadnąć tylko jeden utwór.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Muzyczny quiz

Post autor: eq2D »

Dobra, pasuje. Dajecie wałki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Jo-Jo »

Przepraszam bardzo, ale muszę to napisać..... Yamada zarzucaj wałki pliiiiiz :3 czekamy wszzyscy już ..... daw tygodnie ? :3
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

Dobra jednak nie chce mi sie bawić - oddaje;].
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

No dobra, no to ja zamawiam :) .

[ Dodano: 20-09-2007, 14:49 ]
Jako że patrz.pl, goo i supload szwankuje (przynajmniej mi :P) wrzucam na sendspace paczkę z plikami. Na przyszłość może taka forma bardziej będzie wam odpowiadać :) - na pewno na plus jest to, że troszkę krócej będzie trwało wrzucanie kawałków :D, no i będą w lepszej jakości etc.

Link do paczki: http://www.sendspace.pl/file/yEq0Eed4/ (48,5 MB)

Utworów łącznie jest 15 + insane.
Dedykacje są dla eq2D, KRELIAN, Yamada, Jo-Jo, Aserot, AdrianKiller, SubZero i Action.

Do Insane należy podać tytuł gry i utworu oraz imię i nazwisko autora (w sumie 6 pkt.)

1. Battlefield 2 - "US Theme (Theme of Battlefield 1942 Arrange)" - Action trafił i w połowie odgadł swój kawałek - 2pkt.
3. Beatmania IIDX/DDRMAX2 (DDR 7th Style) - "Kakumei" - Jo-Jo trafił i odgadł swój wałek 3pkt.
4. Final Fantasy VI - "Blackjack" - Yamada odgadł utwór AK - 2pkt.
7. Quake 2 - "Adrenaline Junkie (Laughing Death in the Face)" - Krelian odgadł utwór bez dedykacji - 2pkt.
8. Akumajou Dracula/Castlevania - "Heart of Fire" - Aserot trafił i odgadł swój kawałek - 3pkt.
9. Contra/Gryzor/Probotector - "Snowfield" - Ana intuicyjnie? telepatycznie? ( ;) ), w połowie odgadła XD utwór Kreliana................................1pkt.
Ostatnio zmieniony 22-09-2007, 16:07 przez JJK, łącznie zmieniany 6 razy.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

7. Sonic Mayhem - Adrenaline Junkie - quake 2 ground zero

ponadto znam jeszcze 3 walki ale nie mam czasu na sprawdzanie tytulu a i nie wiem czy ten byl moj (watpie) dlatego wydaje mi sie ze jednak dobrym pomyslem jest podawanie dla kogo ktory kawalek no ale to nie moje podworko ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Action »

1. Battlefield 1942... jakis rmx Main Title, wydaje mi się, że z Road to Rome czyli: Battlefield 1942: Road to Rome - Main Title
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Aserot »

8. Castlevania - heart of fire
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

Krelian :ok: tylko że trafiłeś w pusty kawałek - 2pkt. (podejrzewam wśród tych 3, napewno jest twój).
Action dobrze :ok: :) , aranżacja "Theme of Battlefield 1942" (nazywa się umownie "US theme"), pochodzi z Battlefield 2. Twój kawałek także 2pkt.
Aserot :super: 3pkt.

[ Dodano: 21-09-2007, 15:00 ]
Pójdę myślą Kreliana i podam numery pozostałych dedykacji :) .

03 Jo-Jo;
04 AdrainKiller;
09 Krelian;
11 eq2D;
12 Yamada;
14 SubZero;
Ostatnio zmieniony 21-09-2007, 14:00 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: Yamada »

4. Nobuo Uematsu, Final Fantasy VI OST "Blackjack". Ale czuję, ze to nie mój bo chyba wiem który jest dla mnie :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Muzyczny quiz

Post autor: JJK »

:przestraszony: Żeśmy się minęli z postami :D :P
Oczywiście dobrze :), ale teraz widzisz że to kawałek AK, zatem 2pkt.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Muzyczny quiz

Post autor: KRELIAN »

JJK przyznaj sie to za to Genji prawda? :P , akurat to ostatni kawalek jaki by mi do glowy przyszedl choc nie powiem ze juz go gdzies slyszalem :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”