Regulamin jest jak dla wszystkich turnieju (kliknij żeby zobaczyć regulamin )
Zapisywać się !!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Double Elimination
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUPY
II Faza naszego turnieju: zamknięte
Grupa 1
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Dumian______ 4 ________ 17________ 7 _________ 9
Nadine______ 4 ________ 6 ________ 20_________ 0
Bury________ 5 ________ 12________ 20_________ 6
Chinczyk____ 5 ________ 25________ 6 _________ 15
Shaka_______ 3 ________ 5 ________ 15_________ 0
Czit________ 5 ________ 17________ 15_________ 9
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Ren_________ 1 ________ 7 ________ 5 _________ 3
Yarosh______ 5 ________ 2 ________ 25_________ 0
Szyper______ 5 ________ 20________ 7 _________ 12
Stifler_____ 3 ________ 9 ________ 10_________ 3
Devil DS____ 4 ________ 20________ 6 _________ 12
Primo_______ 4 ________ 21________ 14_________ 9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grupa 1 zamknięte
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Dumian______ 2 ________ 10________ 2 _________ 6
Yarosh______ 2 ________ 6 ________ 6 _________ 3
Frizen______ 0 ________ 0 ________ 0 _________ 0
Nadra_______ 2 ________ 2 ________ 10_________ 0
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Ren_________ 2 ________ 10________ 0 _________ 6
Nadine______ 2 ________ 10________ 5 _________ 6
Esorath_____ 1 ________ 0 ________ 10_________ 0
Arti117_____ 1 ________ 0 ________ 5 _________ 0
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Szyper______ 3 ________ 15________ 6 _________ 9
Bury________ 3 ________ 12________ 8 _________ 6
Paw100cio___ 3 ________ 2 ________ 15_________ 0
Cargo_______ 3 ________ 11________ 10_________ 3
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Czit________ 3 ________ 15 ________ 7 ________ 9
Primo_______ 1 ________ 4 ________ 5 _________ 0
Alik________ 1 ________ 0 ________ 5 _________ 0
Krysta______ 1 ________ 3 ________ 5 _________ 0
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Stifler_____ 3 ________ 10________ 7 _________ 6
Chinczyk____ 3 ________ 15________ 0 _________ 9
Legniczanin_ 3 ________ 7 ________ 12 ________ 3
Komandos____ 3 ________ 4 ________ 15_________ 0
Kod: Zaznacz cały
Nick________Walki________wyg________prze________ptk
Devil DS____ 3 ________ 15________ 3 _________ 9
Aserot______ 3 ________ 12________ 13_________ 3
shaka_______ 3 ________ 10________ 9 _________ 6
Adam________ 3 ________ 3 ________ 15_________ 0
GG graczy macie poniżej , POWODZENIA
Termin rozegrania grup upływa 14 października (niedziela)[color=000000][/color]