Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

W tym temacie możecie pisać o wszelkich problemach związanych z rozgrywkami Rankingu Tekken 3 Online m.in. wprowadzanie błędnych wyników (tutaj pamiętajcie o podaniu szczegółowych danych pojedynku czyli data podana na stronie rankingu, kto kim grał itp.), problemy z ich dodaniem, próby oszustw itd. Jeśli sprawa dotyczy przewinień lub łamania regulaminu przez innych graczy podawajcie jakieś dowody w postaci screenów z GG, Kaillery itp.
W miarę możliwości wszystkie sprawy będą wyjaśniane.

Jak zrobić i udostępnić screena? To bardzo proste. Wystarczy kliknąć klawisz print screen na klawiaturze i wkleić (ctrl+v) zapamiętany zrzut ekranu np. do Painta (Start->Programy->Akcesoria->Paint) następnie zapisać jako plik graficzny, który później uploadujemy na wybrany hosting.

Obrazki można wrzucać na stronę imageshack.us lub fotosik.pl następnie na forum podajemy link do obrazka, ewentualnie miniaturę. Starajcie się wrzucać najważniejsze fragmenty rozmowy a całość można dodać (jeśli to konieczne lub pomoże rozwiązać sprawę) jako uzupełnienie w postaci dodatkowego linka.
Ostatnio zmieniony 07-04-2008, 00:09 przez Dumian, łącznie zmieniany 11 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Chinczyk »

Gram dzisiaj sobie ranking i trafiam na gościa o ksywce Masmerro gramy na serwerze Honmaru przy stanie 3-0 dla mnie wyskoczył LOST CONNECTION kto dzisiaj grał wie jak często sie to pojawiało ,a Masmerro na to że lagerem jestem czy coś tam i mówi nie będę z tobą grał i sobie poszedl. :kwasny:
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Dla formalności przydałby się jakiś screen z rozmowy na potwierdzenie, w każdym razie nie jesteś tu od dziś więc zgodnie z zasadami należy się walkower na twoją korzyść, dodaj wynik 5:0 dla siebie.

PS. Przy okazji usunąłem twoją walkę z Disem, wprowadźcie ją ponownie, tym razem poprawnie :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Bury »

gralem z Pizam bylo 3;1 dla mnie i koles kilka razy przerywal (bo lagi bo cos tam) ale wracal az na ktoryms razem sie nie pojawil juz na serwie!! pomimo ze pisalem do niego na gg nie dawal zadnego znaku zycia wiec nie wiem co z tym zrobic
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Bury »

chcialem tylko napisax ze dzis dodalem 2 walki z Fojtus ale dzis nie gralismy 2 razy ;)

1 walka jest dodana za wczoraj bo ja nie moglem wpisac jej wyniku wiec wpisalismy dzis, a 2 walka to wynik dzisiejszego pojedynku
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Jakim cudem jest wpisany wynik danielmarley 4 : 4 Bury?
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Bury »

Co to tego wyniku to koles sie upieral ze jak jest 4;4 to jest remis..........
za cholere nie moglem go przekonac ze ma jakis problem wiec dalem sobie z nim spokoj..


Jeszcze wczoraj gralem z Dirty F (bury 5;3 Dirty) ale On napisal ze sie wypisuje z tego rankingu , a i nie napisal wyniku to po prostu smieszne nie ladne
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Komandos »

Mam problem z zalogowaniem się do rankingu. Wpisuje login i hasło, naciskam login i wywala mnie na pustą strone.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dismaster »

Mam problem z zalogowaniem się do rankingu. Wpisuje login i hasło, naciskam login i wywala mnie na pustą strone.
A widzisz jak bys siedzial na ircu to wczoraj ten problem byl rozwiazany ;) U mojego kumpla dzialo sie to samo i jak sie okazalo wina lezala po stronie przegladarki internetowej. Jezeli masz IE to czas na zmiane ;) jak to nie pomoze to moze nie masz jakies wtyczek javy...
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Bury pisze:Co to tego wyniku to koles sie upieral ze jak jest 4;4 to jest remis..........
za cholere nie moglem go przekonac ze ma jakis problem wiec dalem sobie z nim spokoj..
Zasady są zasadami, gramy do 5. Wynik 4:4 usunąłem a wy najlepiej dograjcie do końca jedno starcie.
Bury pisze:Jeszcze wczoraj gralem z Dirty F (bury 5;3 Dirty) ale On napisal ze sie wypisuje z tego rankingu , a i nie napisal wyniku to po prostu smieszne nie ladne
Podaj jeszcze postacie jakimi graliście to dodam wynik. Od rezygnacji jest osobny temat.
Komandos pisze:Mam problem z zalogowaniem się do rankingu. Wpisuje login i hasło, naciskam login i wywala mnie na pustą strone.
Jak napisał Dis zmień przeglądarkę na lepszą lub pokombinuj z wyczyszczeniem cache, cookies itp.

-----------------------------------

UWAGA! Od teraz każdy post dotyczący walki z drugim graczem musi być mu zasygnalizowany aby mógł się odnieść do sytuacji. Chodzi o to, że jeśli zgłaszam niewpisany wynik meczu z graczem X to muszę mu to zakomunikować (najlepiej na GG). Starajcie się wysyłać takiej osobie bezpośrednie linki do waszych postów (po kliknięciu na ikonkę Obrazek w pasku adresu pojawi się link do konkretnego posta).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Bury »

Ja gralem Various Dirty rowniez
Ostatnio zmieniony 28-09-2007, 14:18 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Fojtus
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 03-08-2006, 21:04
Lokalizacja: Augustów ;P
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Fojtus »

Ja mam pytanie: jakim cudem tu da się zagrać 5 walk w jednym dniu z tą samą osobą, bo ja próbowałem i da rady tylko 2 razy (raz ja mu wyśle zaproszenie a on potem mi)?. Zadaje te pytanie bo w regulaminie pisze, że można grać pięć razy dziennie z jedną osobą.
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Chinczyk »

Dumian mam prośbę mógłbyś zapisać moja walkę bo sie nie da z góry dzieki
Chinczyk(Various) 5-0 Proboszcz(Various)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Dumian »

Fojtus pisze:Ja mam pytanie: jakim cudem tu da się zagrać 5 walk w jednym dniu z tą samą osobą, bo ja próbowałem i da rady tylko 2 razy (raz ja mu wyśle zaproszenie a on potem mi)?. Zadaje te pytanie bo w regulaminie pisze, że można grać pięć razy dziennie z jedną osobą.
Można grać 5 razy a wszystkie wyniki da się wpisać na jednym zaproszeniu.
Chinczyk pisze:Dumian mam prośbę mógłbyś zapisać moja walkę bo sie nie da z góry dzieki
Nie mógłbym bo każda walka do rankingu musi być poprzedzona zaproszeniem w innym wypadku jest nieważna. Jeśli zaproszenie zostało wysłane i przyjęte to da się wpisać wynik.

Na przyszłość zamieszczajcie jakieś screeny z rozmów itp. bo wszystkie sprawy nie mogą być rozwiązywane na słowo.


EDIT: Ale chodzi o to ze właśnie nie da sie wpisać wszystko jest dobrze a kiedy biorę dodaj wynik nic sie nie pojawia mailem ten sam problem wcześniej i kilku innych graczy także ale po 10 minutach było wszystko ok ,a teraz nie jest :kwasny:
Ostatnio zmieniony 29-11-2007, 21:18 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Problemy, skargi, zażalenia, itp.

Post autor: Chinczyk »

Ale chodzi o to ze właśnie nie da sie wpisać wszystko jest dobrze a kiedy biorę dodaj wynik nic sie nie pojawia mailem ten sam problem wcześniej i kilku innych graczy także ale po 10 minutach było wszystko ok ,a teraz nie jest :kwasny:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranking”