Moje przemysłenia małe i wielkie

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Neverin
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25-09-2007, 09:24

Moje przemysłenia małe i wielkie

Post autor: Neverin »

Wiecie przyszło mi coś ostatnio do głowy. Grając w naszego ulubionego Tekkena łączymy się ze sobą poprzez serwery Kaillery nieprawdaż? Gdy gramy i stukamy kombinacje na padach, stikach, klawiaturach wysyłamy pakiety danych do serwera Kaillery? Gdyby jakiemuś graczowi przyszedł do głowy niecny i godzien potępienia pomysł na "przechwycenie" jakiegoś pakietu danych za pomocą odpowiedniego programiku? Co wtedy ? Mógłby on sobie wysyłać dany pakiecik kiedy tylko by zechciał za pomocą jednego klawisza~!!! "patrzcie jestem najszybszym dashującym Jinem ou jeeeeee" Mam nadzieje że nadążacie za moim tokiem rozumowania. Co za tym idzie ...a zresztą sami sie nad tym zastanówcie.

PS: Ten topic nie ma za zadanie tworzyć pomówień, są to moje prywatne przemyślenia którymi chciałem sie z wami podzielic.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Moje przemysłenia małe i wielkie

Post autor: Action »

Primo - zajebisty by to programista musial byc... bawienie sie w przechwycanie jakis pakietow (?) w netplay cliencie do emulatora...

Secundo - Po co sie meczyć, jezeli istnieja macrosy, programowalne sticki/pady i inne badziewia?
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Moje przemysłenia małe i wielkie

Post autor: Yamada »

Closed i kosz.

nie rozumiem w sumie dlaczego zamykasz i kosz :dontgetit:

chyba zmiany zachodzace na honmaru mnie przerastaja
Ostatnio zmieniony 30-09-2007, 11:41 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”