Kwonho: The Fist of Heroes

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Nie ma najlepszego stylu, różnią się one między sobą dosyć znacznie. Każdy ma swoje plusy i minusy a który będzie dla ciebie najlepszy to już nikt nie jest w stanie powiedzieć. Na pierwszej stronie tematu padło parę zdań odnośnie każdego ze styli, ostatecznie sam musisz zdecydować :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Slayer »

Bardzo fajna gra, tylko denerwuje mnie jak ktoś przegra i od razu zaczyna Cię wyzywać.
Ale na szczęście spotykam też kulturalne osoby.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

Slayer pisze:Bardzo fajna gra, tylko denerwuje mnie jak ktoś przegra i od razu zaczyna Cię wyzywać.
Hehe a ty się nie denerwujesz jak przegrasz ? fakt, że niektórzy przeginają ale to już świadczy o wieku i poziomie kultury gracza...
A w tekkenie to myślisz, że inaczej jest hehe zaraz od noobów, kapuściarzy itp. itd.
Ja to się s tego śmieje jak jakiś typ przegrywa i mnie wyzywa :D
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Slayer »

Heh, oczywiście ze się denerwuje, ale nic nie pisze. :P Czasem to bym joy pogryzł. ^,...,^
Ja gram stylem MT i dostaje nowe skille, jakieś komboski, oczywiście nie nawalam ciągle punch punch punch, tylko gimnastykuje się. A dostanie jakiś to wyzywa od spammera. I to tacy mówią co nic nie pokazują, tylko wchodzą TK i kick kick kick, dosłownie tylko to. :O

Może napiszcie jakie macie nicki, zawsze to lepiej się gra ze "swoimi" :]

Tyranio
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Slayer pisze:Może napiszcie jakie macie nicki, zawsze to lepiej się gra ze "swoimi"
Takie coś stworzyłem: KLIK
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Arris »

hmm to teraz ja gra jest ogolnie fajna nawet moj brat ktory tak nienawidzi bijatyk sie nia zainteresowal grafika na moje oko dobra muzyka tez tylko wkurzaja mnie te lagi i te ich przezwiska jak uzywamy hero noob lol i takie inne ja tylko marze o nowej aktualizacji gdzie bedzie nowy styl cos tymu Ninjitsu i jak w japonskiej wersji zeby byly bardziej ruchome fryzury a nie jak by ktos mial trwala na glowie i 50kg zelu ze to sie nawet nie rusza ogolnie to nie narzekam ciuszki tez niczego sobie a muai thai , tai ch quan i tae kwon do wymiata to wszystko co jest ode mnie :)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Arris pisze:i te ich przezwiska jak uzywamy hero noob lol i takie inne
:D :D :D Hero Skill jest banowane wiec nie dziw się, ze cie wyzywaja gdy tego uzywasz. ;)
Arris pisze:zeby byly bardziej ruchome fryzury a nie jak by ktos mial trwala na glowie i 50kg zelu ze to sie nawet nie rusza
Na to nawet nie masz co liczyc. :)
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

Action pisze:Arris napisał/a:
zeby byly bardziej ruchome fryzury a nie jak by ktos mial trwala na glowie i 50kg zelu ze to sie nawet nie rusza


Na to nawet nie masz co liczyc. :)
Nie mówimy przecież o Tekkenie 6 hehe co do tekkena to czekam aż w US and A pojawi się wersja automatowa bo możliwe, że będę miał okazję przetestować dash boba :D
i bounce effect ciekawe czy to zrobi z T6 Jugglową szmate ... ale jak pomyśle o Kingu który po bounce'ie zapoda juggla i air trowa to jestem podekscytowany....

A to temat o Kwonho :P dodam tylko, że fajnie się gra jak jest z kim i ma się na to czas...
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Krzymo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-09-2007, 21:50
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Krzymo »

Ciekaw jestem zdania spolecznosci Honmaru na pewien temat. Czesto podczas gry w Kwonho okopuje przeciwnikom nogi, taki moj styl. Zreszta niewiele pozostaje, jak trzymaja szczelny blok na mid/high. Niejednokrotnie bylem za to wyzywany od noobow i spammerow. Czy wedlug was czeste uzywanie niskich atakow to lamerstwo?
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Aserot »

Niby dlaczego korzystanie z lowów ma być lamerstwem :) to może zamiast niskich ataków zacznij z rzutów korzystać :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Krzymo pisze:Niejednokrotnie bylem za to wyzywany od noobow
"Noobem" raczej jest ten, który nie radzi sobie z obrona lowa. :)
Krzymo pisze:i spammerow
dalej nie mogę wyrobić z tego określenia :rotfl:
Krzymo pisze:Czy wedlug was czeste uzywanie niskich atakow to lamerstwo?
Jezeli grasz z kims kto nie radzi sobie z obrona lowa i podcinka jest najskuteczniejsza to nie... co takze nie oznacza bys przez cala rundę kucał sępiąc na lowa, bo wtedy najzwyczajniej gra robi sie nudna. :)


Dla niewtajemniczonych - cale te spamerstwo (ROTFLMAO) to okreslenie rzucane na ludzi robiacych wciaz ten sam cios... cos jak na kaillerze obelgi rzucane na newbie/nooba grającego edkiem (3+4) przez jeszcze większego nooba. :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Wiadomo, że jak ktoś stoi i twardo blokuje to zostaje tylko rzucanie lub używanie lowów. Śmieszy mnie jak ludzie płaczą, że ktoś "spamuje lowy" równie dobrze można napisać, że spamuje ciosy na mid/high :lol:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Oen »

Pogrywam sobie ostatnio trochę w to Kwonho i muszę przyznać iż nawet fajna gierka szkoda tylko, że przez kłopoty z karta graf mam czasem różne jaja w czasie gry ale i tak gra sie dość przyjemnie chociaż większość graczy reprezentuje dość niski poziom.

Na koniec dwa pytania, udało sie komuś przez przejściówkę na Duala podpisać krzyżyk na sterowanie bo muszę grać analogiem :| i czy kupowanie ubrań dodających różne przywileje jest banowane? :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Oen pisze:Na koniec dwa pytania, udało sie komuś przez przejściówkę na Duala podpisać krzyżyk na sterowanie bo muszę grać analogiem
Ja bez problemu gram na krzyżaku ustawionym w menu gry.
Oen pisze:czy kupowanie ubrań dodających różne przywileje jest banowane?
Nie.


Tak w ogóle to ostatnio coś nie grałem w Kwonho, trzeba sie znów zebrać wysokolevelową ekipą i ponabijać troche expa :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Mastachi »

Chcialem wczoraj grac, nikogo nie bylo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”