Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Nadine »

Edit by Action: Jeżeli macie jakieś problemy lub uwagi co do prowadzenia turniejów przez "zwykłych" userów to piszcie je tutaj.

wydzieliam posty z tematu Tekken 3 Online Tej Tournament:[/size]




i wszystko fajnie, grupy, ludzie bla bla bla, ale no sorry...
szyper pisze:Zalecam używanie programu p2p!
Jeżeli Twój przeciwnik będzie chciał grać za pomocą tego programu to musisz się na to zgodzić.

skoro polecasz/ zalecasz to super, twoje zdanie, graj se jak ci dobrze.... ja ci moge zalecic grube różowe skarpety na zime.

ale za chuja nie wciskaj komus ciemnoty ze 'musi', rozumiem ze 'moze' ale to nie jest zaden rozkaz.... no chyba ze se gracie na 'nieco' innych zasadach niz zazwyczaj to sorka, ale jako z racji ze umiem czytac a bynajmniej tak mi sie wydaje, to ty tylko 'zalecasz' wiec sie stary zdecyduj na cos... bo mnie takie cos wqurvia

nie mozesz nikogo zmusic, a jak juz ci sie rozchodzi o komfort gry to przed walką se mozna zagadac do kogos na czym gramy, ale nie ze 'musi' bo ty chcesz akurat grac na p2p. No litości...

ja z gory mowie ze nie tykam tego gówna p2p i gram normalnie i huj mnie to obchodzi ze 'musi'...

ja nic nie musze...
Ostatnio zmieniony 06-10-2007, 21:03 przez Nadine, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: szyper »

Przez P2P naprawde zazwyczaj wygrywa lepszy. Na zwykłym servie różnie to bywa.. Oczywiście jeżeli przekonasz przeciwnika do grania na normalnej Kaillerze nie ma sprawy. Napisałem tak bo na turniejach narazie było tak że jeśli ktoś chciał grać na standardzie to nie miał nic do powiedzenia. Teraz jest na odwrót, pierwszeństwo ma P2P.
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Cargo »

Nadine... zgadzam sie z Tobą... Osobiscie wole grac na alz serwie, tam mam mniejsze lagi niz na p2p :P
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: szyper »

Acha, jak ktos się nie zgodzi na P2P to jest to równorzędne z walkowerem.
Koniec z przegrywaniem przez lagi. I nie narzekac!
Awatar użytkownika
SHAKA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 12-02-2007, 21:11
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: SHAKA »

W pełni się zgadzam z Nadine !!! nie ma żadnego przymusu. Co do walkoweru- wolę być niezależny,aniżeli podlegać jakimś ...... przepisom, lepiej sie gra na zwykłym serwie (czyt. Honmaru,azl..) ot tyle ode mnie :D
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Nadine »

szyper pisze:Acha, jak ktos się nie zgodzi na P2P to jest to równorzędne z walkowerem.
Koniec z przegrywaniem przez lagi. I nie narzekac!
lol xDDDDDDDDD gdzie ty żyjesz? xDDDDDDD

jak masz lagi to kur** nie graj!!!

a nie masz prawa nikogo zmusic do p2p, chyba ze tak jak mowilam, jest lekko zmieniony regulamin tego tura...

ale jakos nie widzialam takiej wzmianki do teraz, wiec kur** albo gramy normalnie i kto se chce niech se gra na p2p albo ja wypierdalam z tego tura bo nie chce miec z takimi gównianymi 'rozkazami-zasadami' nic wspolnego...

Dumian wes cos tu zrob albo mnie wywal z tego syfu...
no kur** jak bym wiedziala ze taki syf sie zrobi to szkoda sie zapisywac...
aha i jeszcze 1 dobra rada: trzeba bylo o tym napisac w 1 poście.....
mial bys kurva super frekwencje graczy xDDDDDDD

oki ja juz nic wiecej nie pisze w tym topiku bo sie coraz bardziej wkurwiam
a ty szyper se popatrz jak wyglądaly turnieje a nie gówno z tura robisz.... a sie zapowiadało tak fajnie


PEACE
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Action »

Ja tylko napisze, ze mi ten najnowszy P2P nie do konca dziala (wywala mnie gdy chce gdziekolwiek dolaczyc) a kompatybinosc miedzy starym p2p a nowym jest mieszana (testowalem chyba z Primo w Bryan Cup) wiec...
Nadine pisze:nie wciskaj komus ciemnoty ze 'musi'
no i
Nadine pisze:trzeba bylo o tym napisac w 1 poście
wiec skoncz z tym "widzimisie" :oczami:
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: szyper »

jak ktos chce grac w normalnej kaillerze, to jak wspomnialem, mozna.
ale naprade bardzo zalecam P2P, dlatego uzywanie tego programu ma pierszenstwo.
Narazie wszyscy ktorych sie pytalem o zdanie, stwierdzili zeby grac na P2P.
Gracze zaczynaja sie na to przenosic, wiec turniej bedzie dobrym poczatkiem, aby
wiekszosc graczy gralo z pomoca tego programu. Jak ktos nie chce grac na tych zasadach, prosze o zgloszenia sie do skreslenia z listy i to predko, chce miec czas na przemodelowanie grup!
Awatar użytkownika
SHAKA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 12-02-2007, 21:11
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: SHAKA »

Mała strata będzie-SHAKA, proszę o wykreślenie mnie
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Action »

Na P2P gra sie lepiej, tym dla, ktorych gra sie lepiej. Ja np mam z tym techniczne problemy, inni maja wieksze lagi na p2p niz na kaillerze a jeszcze inni (...)

Rozumiem jakbys napisał "jezeli twoj przeciwnik bedzie gral na kaillerze to musisz sie na to zgodzic" wtedy by to bylo wmiare logiczne... a tak to ludzie beda wykorzystywać twoje smieszne zasady by nabic komus walkowera.

Nie napisałeś nic w pierwszym poscie, to teraz mozesz sie po prostu "wypchac" ze przenoszeniem graczy na p2p.
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Chinczyk »

Szyper zobacz ile turniejów było rozegranych na normalnych serwerach i nikomu to nie przeszkadzało ,a co do p2p to myślę ze można na nim grac dopiero wtedy gdy obydwaj gracze tego chcą :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Dumian »

Jak dla mnie sprawa jest prosta. Zasady muszą być ustalone przed turniejem tak aby gracze wiedzieli na co się piszą. Co do przymusu gry na p2p to nie było nic o tym wcześniej więc to trochę nie fair takie zmienianie zasad w trakcie turnieju. Inna sprawa, że p2p nadal jest w fazie rozwoju/testów i nie wszystkim sprawuje się dobrze więc narzucanie tego na szerszą skalę jest bez sensu tym bardziej, że jak widać są osoby, którym gra lepiej chodzi na standardowych serwerach.

Nie róbcie wiochy z tego tura, chyba każdy jest człowiekiem i można się dogadać spokojnie a jak tak dalej pójdzie to część sie wypisze, część dostanie walkowery i co to za gra?
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Alik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04-10-2007, 16:42

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Alik »

Ja czekam na znak na gg kiedy można zacząć ten turniej szykuj Szyper PS3
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: szyper »

Dumian, pisałem wcześniej że kilka juz razy ze mozna grac na normalu. Ale ja zalecam P2P po wielu testach, wiec chce promowac gre na najwyzszym poziomie. Jak ktos ma jeszcze jakis problem, prosze na priv. Od teraz chce aby ludzie pisali tylko wyniki ich walk.
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Problemy, skargi, zażalenia, etc.

Post autor: Cargo »

Nie szyper... ja wolalbym to ustalic tutaj
Czyli jak w końcu jest? Trzeba grac na p2p bo inaczej walkower? jesli tak, to od razu sobie mnie wypisz z tura...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje użytkowników”