Allegro pytania/pomoc/problemy

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: JJK »

http://www.allegro.pl/item251456065_son ... _bcm_.html hmm... więc Argoh z tej aukcji to także nie ty :) ?
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Argoh »

Znaczy chodzi o to że najpierw poszłem na tę aukcje ale gość FUNIJA wbił gigantyczną cene i mi sie nie chciało licytować. Na 2 też. I na 3 dopiero byłem górą^^
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: JJK »

No znalazłem twoją aukcję i jeśli nikt nie przebije i aukcja nie zostanie zakończona przed czasem to nieźle się obłowisz. IMHO małe są jednak szanse, że cena pozostanie nienaruszona, bo zwykle licytacja z każdą sekundą przed końcem robi się coraz bardziej zażarta. Być może cena nie dojdzie do tych 550 zł ale pewnie wyjdzie poza 450. Zdaje mi się też że czarne PSP są bardziej oblegane, także jakaś nadzieja na mniejszą cenę jednak jest.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Argoh »

Wiesz jak dla mnie kolor nie gra roli no czarna byłaby lepsza(chodzi o image :] )...Ale biała też może być :)
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Ana »

A biale psp ponoc maja lepsze krzyzaki... Swoja droag to juz kolejny przypadek tematu z allegro, moznaby zalozyc topic o tej stronie aukcyjnej i wsio tam wrzucic? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Komandos »

Ja jestem już profesjonalistą od łapania okazji na allegro. Ostatnio kupiłem w pełni sprawnego X360 z memorką za 270zł a troche później Dreamcasta z dwoma padami, memorką i 150 grami za 200zł :P
Więc licytuje na allegro psp za które daje całe 310zł. Gość 2 dni przed końcem mówi że interesuje go cena 550 zł. Nie dał ceny minimalnej nie pisał nic wcześniej. CZy jeśli wylicytuje to PSP za te 310zł to on musi je sprzedać??
Kolo może zakończyć aukcję przed czasem i odwołać twoją oferte. Sam tak czasami robie. Najlepiej licytować za pomocą jakiegoś programu np. snipa bo wtedy masz pewność, że nie zalicytujesz więcej niż możesz zapłacić i nikt cię nie przebije.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Ren »

Ana pisze:A biale psp ponoc maja lepsze krzyzaki... Swoja droag to juz kolejny przypadek tematu z allegro, moznaby zalozyc topic o tej stronie aukcyjnej i wsio tam wrzucic? :)
kolor raczej nie ma znaczenia, ogólnie polecam nową wersję PSP (slim - ona akurat jest w 3 kolorach o ile dobrze pamiętam...).
Tam d-pad jest sporo lepszy niż w starej no i do tego konsola nie jest już taka gruba i ciężka.
Brat kupił PSP slim w sklepie nie dla idiotów za 649zł
Niestety wadą jest to, że do downgrade softu potrzeba baterii od grubego psp no i nie mozna zrobić downgrade do 1.50 (czyli nie można uruchomić wszystkich scenowych programów).
Ogólnie nie znam się na tym, zabawy w cholere, brat jeszcze nie przerobił...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Komandos »

Kolor ma znaczenie bo na psp srebrnym czy białym nie widać odcisków palców które straszą na czarnym.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Ana »

Ren: mnie wlasnie zastanawia takie gadanie ludzi "slim jest lzejszy i cienszy" jakby naprawde komus sil brakowało aby utrzymac zwykly. Oj rozleniwia sie nam spoleczenstwo ładnie. Gralam na zwyklym i jakos mi to nie przeszkadzało, podejrzewam tez ze jakbym kupowala to jednak wzielabym "nie slima".

A slimy widzialam w sumie w dwoch kolorach: srebrnym i metalicznej czerni. Obydwa wygladaja mocno srednio.
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Ren »

Ana pisze:Ren: mnie wlasnie zastanawia takie gadanie ludzi "slim jest lzejszy i cienszy" jakby naprawde komus sil brakowało aby utrzymac zwykly. Oj rozleniwia sie nam spoleczenstwo ładnie. Gralam na zwyklym i jakos mi to nie przeszkadzało, podejrzewam tez ze jakbym kupowala to jednak wzielabym "nie slima".

A slimy widzialam w sumie w dwoch kolorach: srebrnym i metalicznej czerni. Obydwa wygladaja mocno srednio.
no ja zwyczajnie pisze że jest lzejszy i cienszy bo jest ;)
jak juz wspomnialas spoleczenstwo jest leniwe wiec warto o tym wspomniec ;)

ja bym raczej tez bral stare psp a najlepiej gp2x :P
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: JJK »

Komandos pisze:Kolor ma znaczenie bo na psp srebrnym czy białym nie widać odcisków palców które straszą na czarnym.
Ja tam niezależnie od koloru sprawiłbym sobie jakąś skórkę lub pokrowiec. Znacznie wydłużają estetyczną żywotność.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Argoh »

Może to nie troche w temacie ale ile by kosztował PS2 (wersja grubsza :P) z padem lub bez... i kablami i memorką 8 mb. I czy któryś z forumowiczów będzie sprzedawał?
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Komandos »

Na allegro starszą ps2 można łyknąć za 300zł, najlepiej V7 przerobioną z akcesoriami.
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: AnTeK »

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Komandos »

Widziałem to parę dni temu :P Kiedyś ktoś wystawił też karty z postaciami z Tekkena w równie zaporowej cenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”