E-games festival

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

E-games festival

Post autor: Di »

Wczoraj wróciłem z dużego turnieju we Francji. Oto wyniki w DR-a:
http://img155.imageshack.us/img155/4406 ... mesbq2.jpg
1er : Prodigal son
2ème : Laboubam
3ème : Lix Tetrax
4ème : ScHoppoSS
5ème : Di
5ème : Manson
7ème : Nicky
7ème : Sephiroth L
9ème : Ricky TTT
9ème : Martek
9ème : Manou
9ème : Kangoo Jr
13ème : Reverse
13ème : Kusanagi T
13ème : DMCK
13ème : Old Boy

Krótka relacja z mojej drogi w DE i grupie z forum SCPL:
Z 4-osobowych grup wychodziły 2 osoby. Ja wyszedłem na drugim miejscu (porażka 0:2 z jakimś Stevem z Francji i wygrane po 2:0 z Mike'iem i chyba z Jouli). Ponieważ w kinie były problemy z elektrycznością - przez co organizatorzy stracili kilkadziesiąt minut - zmieniono nieco zasady po grupach. Na początku, pierwsza walka prowadzona była systemem Single Elimination. Potem, gdy zostało 8 osób, graliśmy już DE.
W pierwszej walce trafiłem na Old Boy'a [Baek], z którym wygrałem 3:0 moim Yoshkiem. Black Cat zdziwił się, że z nim wygrałem, bo ów Francuz ponoć dobrze radzi sobie na tamtejszych turniejach, a na dodatek często bywa na UT. Poza tym ja nie znam Baeka ;) BC powiedział też, że jestem w ósemce, więc na pewno wygrałem jakieś pieniądze.
Druga walka to pojedynek z jednym z czołowych graczy poprzedniego turnieju w Tuluzie (zajął chyba 2. miejsce). Niestety nie pamiętam jego ksywy. Grał Rogerem, z którym moja Panda na żyletkach wygrała 3:2.
Potem, w półfinale drabinki wygranyc, na scenie (2 TV dla zawodników plus duży TV dla publiczności plus ekran kinowy), miałem grać z lixem. Chwilę z nim pogadałem (miły człowiek) i zaczęliśmy grać. Wybrałem Pandę, licząc na to, że walka będzie śmieszna (nie myślałem o wygranej, bo wiemy jak ja gram i jak gra lix). Francuz grał oczywiście Mardukiem. Pierwszą walkę udało mi się wygrać przy aplauzie publiczności (na dodatek miałem wgrane swoje stroje ;) ). Drugą i trzecią niestety przegrałem. Przy stanie 1:2 postanowiłem zmienić postać na Yoshimitsu, którym zacząłem grać na początku wakacji. Udało się ugrać walkę i doprowadziłem nasz pojedynek do stanu 2:2. W ostatniej walce obaj byliśmy nieco zdenerwowani. Lix wygrał tą odsłonę 3:1, w jednej z rund uciekając - chyba w ostatniej chwili - z mojego unblocka po juggle'u, którego zjadł walkę wcześniej. Po walce pogratulował mi bardzo dobrego Yoshka, choć sam nie jestem takiego zdania ;)
W drugim półfinale Ryan wygral z Mansonem 3:1. Hiszpan bardzo dobrze grał Devil Jinem, co pewnie będzie widać na DVD. Bardzo dobrze dashuje i robie dobre juggle (przynajmniej z tego co pamiętam).
W następnej i zarazem ostatniej walce turnieju grałem z późniejszym finalistą. Niestety, ostatni raz z Christie grałem chyba 2 lata temu z Francuzem (tym naszym ;) ), o ile wtedy on grał na mnie Krychą (szczerze - nie pamiętam). Gładko popłynąłem 0:3 Pandą, ugrywając 1 czy 2 rundy.
La Boubon spotkał lixa w następnej walce. Z tego co pamiętam, Marduk przegrał 0:3 i musiał zadowolić się 3. miejscem, ustępując miejsca w finale swojemu krajanowi - nie wiem czy była to nieznajomość postaci, czy kiepski dzień.
Finał Tekkena był jednym z najkrótszych finałów jakie widziałem. Ryan wygrał gładko 3:0, przegrywając bodaj 2 rundy.
Większość swoich walk z DR-a nagrałem, łącznie tą z lixe, która nota bene będzie na DVD z turnieju :)
BTW: Na jednym z francuskich for lix napisał, że grałem bardzo dobrze, mimo tego że mało gram w Tekkena, i że scena Tekkena w Polsce jest naprawdę imponująca ;]


---
Do zobaczenia (oby) na TTT5 :)
Ostatnio zmieniony 08-11-2007, 14:34 przez Di, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: E-games festival

Post autor: Primo »

Wow no gratulacje Di!!!! :padam: Ale tam musieli mieć miny jak ich Pandą lałeś :D. Tzeba było tam zareklamować TTT to może tym razem ktoś by się tutaj pofatygował. Gracie tam jeszcze w Arenie? Chętnie bym się sprawdził przed Poznaniem, odezwę się do Ciebie na gg...
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: E-games festival

Post autor: Aserot »

Di masz już walki wrzucone na YT bo coś mi net kuleje i jakoś wolno tuba śmiga.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: E-games festival

Post autor: Di »

Nie mam. Prawdopodobnie w sobotę dam Ringowi moją kartę TV i on zacznie zrzucać te walki. Poproszę go, żeby zaczął od 2. kasety, bo tam są walki z Tekkena (a potem z Calibura i GG) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”