Lineage II

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Skorpiono
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16-10-2007, 18:17

Lineage II

Post autor: Skorpiono »

[center]LINEAGE II[/center]

Witam. Chciałbym was oprowadzić po wspaniałym świecie gry MMORPG, jaką jest Lineage II. Gra ta stworzona, całkiem niedawno, wciąż jest aktualizowana. Zaledwie kilka miesięcy temu został wydany nowy patch o nazwie Interlude, przez niektórych zwany c6. Jako iż nowy patch wyznaczył nowe standardy na oficjalnym serwerze, to My jako Gracze i Oni jako Admini serwera nieoficjalnego, postanowiliśmy także iść na przód. Więc nie dawno został zainstalowany tenże patch na naszym, najlepszym Polskim serwerze - Red Dragon.
[center]
To koniec krótkiej historii gry i serwera Red Dragon. Omówmy teraz samą grę.[/center]

Gra jest z gatunku MMORPG. Jest to gatunek gier, gdzie możemywcielić się w postać, która będzie nas reprezentowała w wirtualnym świecie. Tutaj może to być:
- Człowiek
- Elf
- Dark Elf
- Ork
- Krasnolud.
Każda z ras posiada swoje własne, indywidualne możliwości rozwoju. Wyborów będzie sporo jeszcze podczas rozgrywki. Ponieważ, profesji nie wybierasz na początku. Gdyż przy tworzeniu postaci, wybór profesji skraca się do wybrania pomiędzy magiem a wojownikiem. Następnie wybieramy już podczas rozgrywki, jedną z kilku dostępnych możliwości rozwoju. Po zdobyciu większego doświadczenia, pojawiają się nowe wybory. W sumie nasza postać ciągle się rozwija.
Sama gra posiada olbrzymią liczbę różnych umiejętności dla każdej osobnej profesji. Wszystko zostało przez autorów genialnie dopasowane i zbalansowane.
Smaczkami, w grze mogą dla niektórych okazać się, własne pupile (chowańce) jakie można hodować dzięki wspaniałemu systemu questów.
Oprócz tego możemy dołączyć do gildi. Nie jednej, ale w sojuszu, z kilkoma! Dodatkowo każda gildia może awansować na wyższy stopień dzięki systemu rozwojowego. Natomiast potężniejsze gildie, mogą się ubiegać o swój zamek. W jaki sposób? Myślę, że w prosty i przyjemny. Wystarczy wykazać się siłą i odbić zamek przeciwnikowi podczas siege.  ;) Siege jest swoistą krucjatą na rzecz całej gildi.

Jest to zaledwie ułamek, z tej wspaniałej gry. Ale gdybym miał wam to wszystko przedstawić, to bym musiał poświęcić miesiące, żeby wam wszystko opowiedzieć ;) Dlatego zobaczcie sami ^^

Plusy:
- wspaniała grafika
- ogromny świat
- duża liczba umiejętności i profesji
- dźwięk!
- efektowne walki
- antharas ^^

Minusy:
- niewielkie błędy uprzykrzające rozgrywkę.
   Ale są nieustannie eliminowane.

oto kilka screenów na zachętę ^^:[center]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

[/center]

Zapraszam na server Red Dragon.

[center]http://l2m.h2.pl/reddragon/news.php[/center]
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Tygrys »

Teraz tak mam pytanie, czym ten MMORPG wyroznia sie sposrod innych, co w nim jest takiego ze powinienem zaczac grac wlasnie niego?
Jakie sa wymagania tej ze gry?
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Lineage II

Post autor: Nadine »

po 1. Interlude to nie C6 tylko jak juz to CT1 :P
po 2. Pentium III 1 GHz, 512MB RAM, 64MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy), 3.5 GB HDD.
po 3. serio warto zagrac, grafika fajna, i klimacik (imo) :cool:
po 4. Red Dragon jest strasznie słaby (za mało ludzi, niskie raty, beznadziejny enchant)
po 5. polecam W][E (high, mid i low rate) :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Yamada »

Gra fajna, ale niestety na dłuższą metę nudna (tylko expienie + walenie szkieletów dla kasy, questy na poziomie "zabij x potworów takich i takich aby mieć jakieś przedmioty" itd)

Osobiście grałem na x5, ale kumpel, maniak L2 gra/-ł na x1 na najbardziej prestiżowym polskim serie (yo Młody aka. Kenshin w grze:P) i miał ponad 60 lv jak widziałem ostatni raz jego postać. Półtorej roku rzeźbił tego charaktera:P


Kim grałem? Oczywiście czarną elfką:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Zuum »

Pytanko.. ile osob gra na tych serwerach ? chodzi mi glownie o tego midi high rateowego...
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Lineage II

Post autor: Arucardo_1 »

Dla tych, którzy myślą aby zacząć z LA2
Słoń 16:46:46
slyszales o tym co bylo z lineage2?;d
Kazuya 16:46:51
nie
Słoń 16:46:52
FBI sie dojebalo do priv serwerow
Słoń 16:46:54
xD
Słoń 16:46:59
jazdy byly
Słoń 16:46:59
^^
Kazuya 16:47:03
LOL ;p
Słoń 16:47:52
www.l2extreme.com (edit: nie wiem czy ta stronka jeszcze jest, mi się już nie otwiera, był tam komunikat FBI że ta strona jest zamknięta a właściciel zapłaci 250 000$ )
Słoń 16:47:55
;d
Słoń 16:48:18
admin serwa na ktorym gralem ze strachu spuscil wszystko w kiblu
Słoń 16:48:18
xD
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Lineage II

Post autor: Nadine »

Zuum pisze:Pytanko.. ile osob gra na tych serwerach ? chodzi mi glownie o tego midi high rateowego...
Bartz (high) ok 260-300 ppl
Kain (mid) ok 190-250 ppl
Sieghardt (low) ok 140-160 ppl
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Phantom »

Czyli strasznie mało...

Za czasow c4 siedziało całkiem sporo ludzi... po c5 i nabawieniu sie urazy trochę osób zostawiło l2

Sam grywałem w l2, zaprzestałem z braku czasu i ciągłego padania serverów na których grałem

Gierka jest dobra i ma ciekawe rozwiązania, ale jeżeli zamierzasz grać na dłuższa mete najlepiej zrób to ze zgrana ekipą bo inaczej odrzuci cię monotonia ;)
Power dream within your finger
Obrazek
Skorpiono
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16-10-2007, 18:17

Re: Lineage II

Post autor: Skorpiono »

Nadine posiadasz przestazalem informacje. Red Dragon ulegl powaznym zmianom. Zajrzyj a zobaczysz ;]

Pozatym, ze monotonia konczy sie ze zgrana ekipa. Hmmm tam sa same zgrane ekipy ^^
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Lineage II

Post autor: AnTeK »

Co wy wiecie o L2 :P
Epi server rulezz :]
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Phantom »

Skorpiono pisze:Nadine posiadasz przestazalem informacje. Red Dragon ulegl powaznym zmianom. Zajrzyj a zobaczysz ;]

Pozatym, ze monotonia konczy sie ze zgrana ekipa. Hmmm tam sa same zgrane ekipy ^^
Nie załapałeś aluzji
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Lineage II

Post autor: AnTeK »

Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Lineage II

Post autor: Phantom »

Polecam obczajenie gierki Rising Force Online - futurystyczne klimaty

A tu link do stronki po wiecej info http://www.rf-onlinegame.com/
Power dream within your finger
Obrazek
saw
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01-07-2008, 19:56

Valinor serwer zaprasza

Post autor: saw »

Zapraszam wszystkich do odwiedzenie serwera Valinor http://valinor.oz.pl .Miła atmosfera,codziennie nowi gracze,ewenty i wiele innych .Przyjdź i sprawdź,poznaj prawdziwy świat L2.
RATY:
EXP: 4x
SP: 4x
ADENA: 4x
DROP: 4x
SPOIL: 5x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”