Rangi, grupy, redakcja itp.

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Tygrys »

Gratuluje wszystkim tym ktorzy ostatnio awansowali, napewno na to zasluzyli.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Arucardo_1 »

nom, gratki dla Was :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Di jako nowy newsman otrzymuje w pakiecie rangę Friend ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

No i elo :p
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Cargo »

uadny kolorek :)
congratz :D
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Tygrys »

Gratsy Di, moze w koncu bedzie pojawiac sie wiecej newsow niz dotychczas :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Aserot »

Witam witam w orange klasie :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Tygrys pisze:Gratsy Di, moze w koncu bedzie pojawiac sie wiecej newsow niz dotychczas :D
Kilka na tydzień powinno być, jako że czytam o wielu bijatykach ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Z okazji połączenia Honmaru z Tekken Poland (więcej informacji w newsie na TP i Honmaru) do redakcji dołącza Peter z nową rangą Friend na dobry początek oraz jako moderator działu Tekken. Witamy :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Jeszcze jakiś czas temu miałem nadzieję, że Honmaru ruszy jeśli chodzi o stronę, ale mimo "wchłonięcia" TP niewiele się tu dzieje. Zdecydowałem więc zrezygnować z pisania newsów i tego co mógłbym napisać. Przepraszam wszystkich którzy są tym faktem zasmuceni, ale skoro inni nie są za bardzo zainteresowani rozwojem strony, to czemu ja mam być? O Caliburze piszę na SCPL, o Tekkenie na nSports.

Jednocześnie nie wykluczam, iż jeśli otwarty na nowo Fighting Korner będzie się stale rozwijał, mogę rozpocząć współpracę z ów serwisem.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Inni są zainteresowani rozwojem strony bardziej niż myślisz, ja niewiele moge sam zrobić w tej kwestii tym bardziej, że większość czasu zajmuje się technicznymi sprawami. Szkoda, że jest tak mało osób które cokolwiek pomagają na stronie (Action i Sub i tyle w temacie) i co gorsze jeszcze mniej osób, które podjęły chociaż jakieś próby.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Dumian pisze:Inni są zainteresowani rozwojem strony bardziej niż myślisz
Sęk w tym, że tego nie widać (poza MB Center). Od czasu wchłonięcia TP niewiele się zmieniło.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Action »

Jeszcze jakiś czas temu miałem nadzieję, że Honmaru ruszy jeśli chodzi o stronę, ale mimo "wchłonięcia" TP niewiele się tu dzieje. Zdecydowałem więc zrezygnować z pisania newsów i tego co mógłbym napisać. Przepraszam wszystkich którzy są tym faktem zasmuceni, ale skoro inni nie są za bardzo zainteresowani rozwojem strony, to czemu ja mam być? O Caliburze piszę na SCPL, o Tekkenie na nSports.
Człopie nie załamuj mnie. Z tego co wiem, to coś ustaliliśmy, czyli support z twojej strony na temat tekkena i sc, fajnie sie zaczęło aż tu po paru chwilach przestałeś się odzywać mimo, że na "prywatach" potwierdzałeś, ze wszystko ok. Parodia, o ile jeszcze pisanie tylko dla nSports mogę zrozumieć o tyle exclusivy dla SCPL sa chore (podpisales kontrakt sam z sobą? Oo). Ale najlepsze jest i tak to, że zaraz twoim śladem poszła Ana, która także zaczęła sie wypowiadać wszędzie tylko nie na Honmaru. Nie wątpię, że to ma jakiś związek, w tej chwili o rozwój serwisu dbamy praktycznie trójosobową ekipa, gdyż wcześniejszy "zgrany" skład się rozpadł także z twojej winy (chociaż i tak "jakoś" sie trzymamy i rozwijamy). Po prostu fałsz i parodia, Ana i Di są u mnie przekreśleni.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

No a co miałoby się zmienić (prócz newsów)? Poza wieloma sprawami których nie widać (sprawy techniczne), a które też są bardzo ważne dla rozwoju strony, sporo sie dzieje ale niestety wszystko wymaga czasu, którego poświęcam sporo. W przygotowaniu jest już strona o DoA, prócz tego we współpracy z GGTP pojawi się strona o Guilty Gear (i to ma w tej chwili priorytet). Trwają też prace nad nowym systemem na stronie nad którym pracuje vons i który znacznie ułatwi dodawanie nowych rzeczy. Jest strona EOTT (ale to bardziej taki bonus;), przebudowie uległa też strona Kwonho (szkoda, że trochę poszło to na marne bo serwery gry zamknięto), sporo czasu zajęła praca przy stronie Melty Blood a w planach jest strona o Virtua Fighter (o ile znajdzie się ktoś zainteresowany tematem). To wszystko to nie takie hop siup i gotowe (spora zmiana zaszła też na stronie choć widoczne jest tylko logo i zmienione położenie logowania) tym bardziej, że strony robie sam a tylko kilka osób wspomaga mnie jakimikolwiek materiałami. Mimo to i tak nie jest źle a jedyna bolączka obecna od początku Honmaru to właśnie newsy, których po prostu nie ma kto pisać.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Di »

Action pisze:gdyż wcześniejszy "zgrany" skład się rozpadł także z twojej winy
Słucham? :zdziwko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”