Melty Blood

Japoński "homebrew" to także świetne bijatyki 2D, które nie raz przewyższają w wielu względach komercyjne produkcje. Sprawdź sam dział doujin soft.

Moderatorzy: eq2D, ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Action »

Yamada pisze:Ale to nie jest Aoko tylko zwampirzała Akiha:P
lol, prawda, nie zwróciłem uwagi na parę detali takich jak opaska i wstążka :wstyd: (oprócz tego są do siebie podobne jak dwie krople wody). :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Ana »

jednak wybor padl na ta ta co Sub nia gra :) jutro przetestuje wersje na ps2 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Yamada »

Z tym, ze wersja na PS2 to jest chyba A czyli poprzednia, czyli już chyba w to nikt nie gra:P.

No chyba że to wersja B wtedy prosiłbym o stosowne namiary;].
Zna ktos jakąś sensowną kontynuację j.C u Ciel (w polu, nie pod ścianą)? Wiem, że lightowo wchodzi w schylonego takie np j.C > j.236C > 2C2C{jc} > j.B > j.C{jc} > j.B > j.C > air throw i w sumie akcja jest fajna i prawie zawsze pewna, ale ma jeden znaczący minus - j.236C jest też Ex move i to combo siedzi tylko wtedy gdy magic circuit jest poniżej 100% w momencie odpalenia tego ciosu (czyli niecała 1/3 całości) bo wtedy j.236C jest zwykłym ciosem który można zchainować w kolejne. Jakieś pomysły w co mogę zchainować j.C tak aby combo było mozliwe do wykonania niezależnie od stanu mojego magic circuit?
Lol pobawiłem się trochę i zauważyłem ze j.236B to jest to samo chyba co j.236C z tym, że nie jest Exem! Podjarałem sie strasznie bo myślałem, ze znalazłem lekarstwo na swój problem a tutaj jednak zonk bo ta wersja "szczupaka" jakimś cudem nie siedzi jednak po j.C w schylonego i znowu jestem w punkcie wyjscia :P. Ehh chyba zostanę przy tym j.C > j.236C - z Exa i tak można pociagnać {jc} i jakieś combo wiec jakos przeżyję:P.

MB rulez:P
Ostatnio zmieniony 03-11-2007, 10:42 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Ana »

Jak dla mnie to może być i beta, ot po prostu na chwile chce do tego przysiąść i pobawić się jakimś rudzielcem, bo nawet nie bardzo mam czas bawić się poważnie bijatykami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Melty Blood

Post autor: Jo-Jo »

a ja nie rozumiem co pisze Yamada od czterech postów :3 ^^ :P ;P ;< xd xP

nie jestes sam ;D

"TADAM"... czytać :P
Ostatnio zmieniony 03-11-2007, 11:52 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 2 razy.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Yamada »

Ci co odwiedzili stronę główną wiedzą już zapewne, że nadciąga nowa wersja MB - tym razem solidnie dopasiona w nowe elementy systemu i nie tylko. Osobiście bym sobie życzył, aby rozdzielczość została podciągnięta (kurde przecież to NAOMI, arcade'owa siostra Dreamcasta i stać ją na więcej).

Ad nowych postaci to laseczka pomimo niewymawialnego imienia i nazwiska ma fajny design i pierwsze wrażenie zrobiła na mnie pozytywne. Roa a.k.a Michael Jackson Deluxe pewnie będzie przegięty/bardzo silny, jak to badassy w 2d mają w zwyczaju:P.

Skoro wszystkie postacie mają dostać nowe ciosy to chciałbym aby Ciel dostała coś w stylu "Executioner mode", który można było by uaktywnić podczas Heat mode np. i w którym by wywijała swoim Seventh Holy Scripture :P (bo widok tego tylko w Arc Drive którego na dodatek używa się raz na ruski rok mnie nie satysfakcjonuje:P).
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Melty Blood

Post autor: Jo-Jo »

Swoje zdanie wyraziłem już w komentarzach na stronie głównej, ale dodam jeszcze, że byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony jeśli podskoczyła by rozdziałka sprite'ów postaci do stopnia sprite'ów z od GG:X do GG:AC :P
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Melty Blood

Post autor: Zachariasz »

Na razie zapowiada się nieźle, zobaczymy co im w rzeczywistości z tego wyjdzie :]

No i mogliby choć trochę poprawić grafikę - żeby chociaż postacie nie były kwadratowe :kwasny:

A najważniejsze, żeby nie przesadzili z tymi zmianami - niech to pozostanie nasze stare, dobre MB

Ciebie prosimy... :padam:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: SubZero »

Mnie tam akurat na grafie akurat aż tak nie zależy, byle systemu nie zjebali bo jest git :] No i jak mi Kohaku wywalą to się poważnie zdenerwuję :P (krzesłem go, krzesłem :D )
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Melty Blood

Post autor: Slayer »

Znalazłem tylko torrent z tą częścią Melty Blood ReAct Final Tuned. Mam nadzieje, że się nie zawiodę. Tym bardziej, że bardzo lubie anime Shingetsutan Tsukihime.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Yamada »

Olej ReActa - to już staroć:P

Ssij ActCadenze - http://files.filefront.com/MBACWINrar/; ... einfo.html
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: SubZero »

Zwłaszcza, że netplay AC jest dużo lepszy od ReActa ;)

P.S. 63 ściągnięcia MBAC i żadnej oceny :/ oj chyba się obrażę :P
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Melty Blood

Post autor: Slayer »

Super, nie myślałem że sobie pogram, a tutaj taka niespodzianka i to jeszcze tylko 400 mb. Pierwsze moje wrażenie to był szok dał bym zdjęcie, no ale nie mam to wyglądało mniej więcej tak (O.O). Takie oczy zrobiłem jak zobaczyłem postacie, jeden wielki piksel. Ale przyzwyczaiłem się po 3 minutach i teraz nie przeszkadza mi to. Jestem laikiem w tych sprawach, ale bardzo fajnie obija się twarz przeciwnikowi. ^,...,^

Oczywiście piąteczka się należy SubZero.

Wciągnęła mnie ta gierka. To chyba dla tego, że mam postać, która mi pasuje i gram tylko jedną.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Yamada »

Pograłem sobie trochę wczoraj bliźniaczkami i...jako team są super:). Gdy jedziemy Kohaku jesteśmy często bezpieczni i nawet możemy pokusić się o dalszy atak dzięki akcjom tagowym z Hisui - super fajna rzecz na koniec zablokowanego stringa bo strzał krzesłem, stołem lub piąchą fajnie odpycha oponenta i jesteśmy bezpieczni:P W drugą stronę natomiast można sadzić fajne Crossy dzięki kwiatkowi i buteleczce z powietrza Kohaku:). Jeżeli ktoś chce grać na serio Kohaku to chyba lepiej od razu zacząć grać nią z Hisui bo sama jest imo słabsza. Hisui natomiast sama daje sobie nieźle rady - wyrabia całkiem nieźle swoim "kurzem" (623A_B_C) i innymi krzesłami, dywanikami, a także w miarę prostymi i dosyć silnymi basicami:).

MAID POWER:).
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Melty Blood

Post autor: Dumian »

Ostatnio odpaliłem sobie z nudów i musze przyznac ze gierka naprawdę daje rade. Klecenie coraz to lepszych combosów na przeciwniku spawia niezla radoche a o to przecież chodzi ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Doujin Soft”