Tekken 3 Online Tej Tournament

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: szyper »

slyszalem ze nie gra wiec mu pewnie poprostu spadl, tzn mam taka nadzieje dumik ;)
Awatar użytkownika
Devil DS
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 26-09-2007, 16:34
Lokalizacja: Rome, Italy

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Devil DS »

Szyper upgrade the elimination board thanks ; )

wdwdwdwdwdwdwdwd
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: AK »

nie wiem co Wy tu w ogole wkrecacie... tego devila jechałem na jiny nawet... a jak brąłem ostagtnio ogra co w ogole juz wsumie nie gram w ten shit to chłopak nie wiedział co sie dzieje... Dumian ma lepszego skilla zdecydowanie i tu nawet nei ma o czym mowic. to ds to nawet nie jest top 5 honmaru, poprostu obsada tego tura jest marna jak nigdy...

SRALES SZYPER A NIE JECHALES A W OGOLE TO SSIJ KIJ. I TAK JESTES FRAJER
Ostatnio zmieniony 17-11-2007, 08:00 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: szyper »

fajny jestes ak. Ja cie jechalem jak chcialem, a DS mnie pokonal, mimo to go obrazasz. Mial sporo szczescia (naprawade duzo ale hu*), ale i tak uwazam go za lepszego od Ciebie. Uwazam ze jest lepszy od Dumiana, nie chce mowic dlaczego, bo nie chce juz obrazac Dumiana, poniewaz bedziecie mieli jakies waty potem. Niewazne.

Chce tutaj wszytskich zaprosic na TTT5. Bedzie to pierwszy turniej w Polsce w T5DR. Radze Wam nie przegapic bo bedzie to najprawdobniej jedyny turniej w TDR w Polsce a nawet jesli nie to nie bedzie juz drugiego tak duzego. Wiadomo przeciez ze w marcu przyszlego roku wychodzi T6 i bedziemy grali juz w tamto. Cala czolowka Polski bedzie. Pojawia sie tez ludzie z zagranicy.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: KRELIAN »

ta rozmowa nie ma sensu - Dumian jest najbardziej ograny i zna wiekszosc postaci wiec nie moze przegrac w turze w ktorym mozna wybierac sobie postaci

poza tym jesli prezes nie wygra tego finalu to ja zostaje adminem a Dumian modem takze nie moze byc inaczej :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Dumian »

Bardzo boli szyper, że ktoś tak wspaniały jak ty w tak słabo obsadzonym turnieju jak ten nie doszedł nawet do finału?
Wpadasz na Honmaru robiąc z siebie wielkiego wymiatacza, piszesz jak to byś nie pojechał Kreliana, jaki to jesteś fajny, grasz wspaniale i w ogóle nikt nie dorasta ci do pięt a jednocześnie robisz z siebie pośmiewisko. Trochę skromności chłopie...

Pomijając to, że w Tekkena tak naprawdę nie gram już od dawna na rzecz wiele ciekawszych zajęć to i tak graliśmy na tyle mało, że o moim skillu nie możesz nic wiedzieć. Poza tym jest też wiele osób, którzy dali sobie spokój z turniejami itd. a mimo to uchodzą za bardzo dobrych graczy (graczy którzy wypracowali swoją "pozycję" na Honmaru w licznych sparach, wieloma postaciami, stylem gry, a nie tylko w walce o punkty w kapiarskich turach), na pewno lepszych (chociaż to pojęcie względne) od ciebie.
Zresztą po co ja sie produkuje, co to obchodzi takiego samozwańczego killera jak ty :P

PS. Finał już w ten weekend.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Chinczyk »

Ja jestem na 99% ze wygra Dumian z jednego powodu Devil DS jest ograny tylko na jina i henia ,a co do kłótni kto ma lepszego skila to uważam ze Devil DS ma najlepszego manuala na honmaru wystarczy obejrzeć jego filmy z Tekkena 5 chociaż nie zawsze to pokazuje w walce za to Dumian jest najbardziej ogranym graczem z jakim grałem w Tekken 3 :D

Bardzo lubię grac zarówno z Devil DS'em jak i Dumianem wiec niech wygra lepszy ;)

A co do Szypera to nie musisz sie tak wywyższać bo bez problemu podam Ci 10 graczy honmaru ,którzy grają lepiej od Ciebie.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Yamada »

Ja również stawiam na szefa bo:
-Dumian jest znacznie bardziej ograny to raz
-zna wiele postaci i nie musi grać Mishimą, którym każdy lag odbija się na poziomie prowadzenia postaci.
-diabełek wchodzi w najgłupsze set-up'y, a Dumian nie
-lubię go i wierzę w jego zwycięstwo:P

No, tyle;]

Aha no i nie wiem skąd dorwałeś tą datę bo z tego co wiem to data wydania T6 na stacjonarną konsolę jest w dalszym ciągu TBA;].
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: szyper »

wiec chinczyk.. ja juz wspominalem nie raz ze nie umiem grac w t3. czesto przegrywam dlatego ze ciosy tutaj maja inne wlasciwosci. zobacsz na ttt5 czy naprawde jestem taki slaby. wprawdzie ostatnio bardzo malo gralem i skill spadl na leb na szyje, to mysle ze cos tam jeszcze ugram. devil ds uwazam ze ma lepszego skilla tylko ma podobny problem co ja, gra glownie w innego tekkena. dumian nic mnie nie boli, przeciez nic nie napisalem, wiec nie wiem czemu skomentowales. slyszlalem zreszta od wielu ludzi, ktorych bije bezproblemu, ze jestes slabiutki. wygrales ze mna bo nie umiem grac w t3, przyznaje sie bez bicia, wystarczy brac na mnie leia (lub pare innych postaci) i mnie nie ma.
GLEBA
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Action »

szyper pisze:slyszlalem zreszta od wielu ludzi, ktorych bije bezproblemu, ze jestes slabiutki
Bo Dumian swoich antyfanów ma... Strugi, "Cios za całe zycie połowe", "kop, kop, kop, w gore skok(...)" etc. :P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Di »

Szyper - jesteś z pewnością jednym z najbardziej utalentowanych graczy obecnej sceny Tekkena, ale czasem trzeba dać sobie spokój z dyskusjami i zamiast poświęcać energię na klepanie w klawiaturę lepiej poświęcić ją na robienie juggle'i na turnieju ;) W powyższej dyskusji jestem neutralny, a jeśli chodzi o Twój występ na przyszłotygodniowym turnieju, to mam nadzieję że zajdziesz dalej niż na poprzednim turnieju i zbijesz po drodze jakąś pewną siebie szychę z czołówki, ale porównaj sobie to jakim szacunkiem gracze darzą np. Tenshi, a jakim Matta - ot całe wyjaśnienie :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Dumian »

[Law, Heichaci] Dumian 4 : 5 DevilDS [Jin, Heihachi]
[Law] Dumian 4 : 5 DevilDS [Jin]

Mega zacięte walki na żyletkach często przy remisach rundowych po 2. Ostatnia walka nie inaczej każdy po żyletce energii i czas rozdzielił walczących fighterów. Delay dosyć konkretnie przeszkadzał w grze, ping na p2p ok 120 dawał o sobie znać obu stronom. Walki były męczące i trwały bardzo długo, każdy kapił jak mógł :)

Thanks for fights DevilDS. Some lags made difficult anyway we played good and stressful matches (and long :P). You get better from our last fight ;)
Gratulation.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Devil DS
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 26-09-2007, 16:34
Lokalizacja: Rome, Italy

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Devil DS »

Thanks to Dumian for his comment, yeah you right it was a very stressed challenge the hardest i have ever played. I enjoyed a lot in this tournament (thanks to Szyper, Ren ;) ).
I fortunately came back in challenges, your law has a very solid pressing Good!
I hope to enjoy in some other tournament. :)

W JIn
wdwdwdwdwd
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: szyper »

świetnie, gratulacje dla zwycięzcy. Congratulations Devil DS. Rzeczywiscie znawcy Devil jest duzo gorszy od Dumiana, nie ma co.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Yamada »

Interesujące, trzeba z tym gościem kiedyś więcej pograć. Co nie zmienia faktu, ze Dumian jest i tak moim zdaniem lepszym graczem:)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Turnieje użytkowników”