Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: JJK »

Z chęcią bym pomógł w jakikolwiek sposób, ale mam sporo pracy przy "swojej" inicjatywie :) a i oprócz tego mnóstwo innych obowiązków. Także co do czynnego supportu mam spore wątpliwości, ale w między czasie mogę jednak zawsze coś skrobnąć dla Was (jakiś artykuł, felieton czy reckę). Los Honmaru nie jest dla mnie bez znaczenia i jeśli uda mi się coś sklecić przedstawię w wyznaczonym miejscu ;) .
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Yamada »

Mogę pomóc Disowi w prowadzeniu Bryan Cupa, ale od razu mówię - nie liczcie na sielankę na jaką Wam pozwalała Ana - nie będzie przedłużania terminów w nieskończoność i jak ktoś będzie olewał sprawę to nie będzie lecenia w pręta tylko z czystym sumieniem pojadę walkowerami.

Jeżeli Bryan tur pójdzie ładnie (a pójdzie, prawda?) to będę pomagał przy kolejnych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Nadra »

Chce pomóc Honmaru, dlatego chcę zaoferować swoją pomoc. Mogę pomóc w Support, mogę też zostać EOTT, a także publicystą.

PZDR 4 all !!!
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Cargo »

Nadra pisze:Chce pomóc Honmaru, dlatego chcę zaoferować swoją pomoc. Mogę pomóc w Support, mogę też zostać EOTT, a także publicystą.

PZDR 4 all !!!
Moge robic to, tamto, itp, itd no to tak jak pisala Ana i Dumian wczesniej.. napisz jakis probny artykul i zaprezentuj administracji...
Ja osobiscie bede robił grafike, tak jak robei to teraz, wiec na mnie mozecie liczyc ;)
Awatar użytkownika
rOOki
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23-09-2007, 22:07
Lokalizacja: Puławy

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: rOOki »

Chętniebym Wam pomógł tyle że jest jedno ale...


Nie znam sie na niczym innym oprócz gry w pesa 6, słuchaniu muzyki i elektryce images/smiles/biggrin.gif
Ale za to moge Wam życzyć POWODZENIA i powiem że HONMARU i Tekken 3
RUUULEZZZ!!!!images/smiles/notworthy.gif
Na wojnie nie umieraj za własny kraj, spraw żeby wróg umarł za swój...
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: danielmarley »

A ja zmieniam zdanie może nie jestem super grafikiem albo genialnym testerem ale zawsze jakaś pomoc się przyda wiec jak tylko będę mógł w czymś pomóc zrobię to bez wahania w końcu trzeba pomóc Dumianowi w ciągnięciu tego "wózka" hehe

Każda pomoc się przyda :)
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Tygrys »

Wiadomo zawsze z checia pomoge od strony graficznej.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
HWac
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 10-11-2007, 11:23

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: HWac »

Ja chcialbym bardzo pomoc Honmaru.Pasowaloby mi kazda rola na honmaru.Postaram sie jak najbardziej pomoc Honmaru i jego rozwoju.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Di »

Sądzę, że największą pomocą będzie zaprzestanie pisania na forum.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Arucardo_1 »

HWac, możesz nam pomóc tak:


1) wejdź w profil
2) zmień hasło, przy czym nowe wpisz zamykając oczy i uderzając głową w klawiaturę
3) gdy nowe hasło będzie miało więcej niż 7 liter, zapisz zmiany
4) wyloguj się



i gotowe :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Honmaru Cię potrzebuje - współpraca

Post autor: Action »

Czy wy widzicie jakikolwiek sens w pozostawieniu tego tematu otwartym na komentarze innych? To miała być raczej informacja o stanie Honmaru i zachęcenie innych do pomocy, a wyszło z tego "życzę wam wsio najlepszego" i "a może ja coś zrobię... kiedyś". Jedynym człowiekiem, który wyszedł z jakąś inicjatywą po tym temacie jest chyba Di (za co Ci dziękuje) no i ewentualnie Yamada z Aserotem, ale oni już wcześniej zrobili wiele dobrego dla serwisu. Jeżeli chcesz nam pomóc w jakikolwiek sposób to napisz PW do Dumiana lub kogokolwiek innego odpowiedzialnego za Honmaru. Tymczasem temat zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”