Tekken 3 Online Tej Tournament

Chcesz sprawdzić się w roli organizatora, poprowadzić własny turniej i zrealizować swoje pomysły? Chcesz dać od siebie coś dla innych? Jeśli tak to jest miejsce dla Ciebie!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Nadine »

o lol xDDDDD nie wierze w to co widze xDD
no ale co tam xD wg mnie DevilDS jest dobry ale nie az na tyle... Dumian... powiedz ze mialeś gorączke czy cos xDD bez jaj ale ja z nim gralam czesto i nie prezentowal nic specjalnego, malo tego, czesto ze mna przegrywal gdy gral Janem na Ninke [moze nie jest na nia ograny, albo gra se tak for fun] bo spary a turowa gra to inna bajka... ale ten wynik to dla mnie szok ;O tego sie nie spodziewalam :O

congratulations DevilDS :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Dumian »

Raz na wozie raz pod wozem - wcześniej wygrałem ja teraz on ;)
Nie miałem ani goraczki ani uszkodzonego pada, wszystko było ok ;-) ale spory wpływ za to miał lag na jakim graliśmy dlatego nawet nie próbowałem innych postaci bo to by było bez sensu (kto ze mną grał ten wie, ze rzadko kiedy gram tylko jedna postacią). Od czasu przejscia na p2p odzwyczaiłem sie grac w takich warunkach (a dla mojego przeciwnika to norma) no ale to juz troche wygląda jak tlumaczenie a wynik jest jaki jest i nic go nie zmieni :P
Yamada pisze:Interesujące, trzeba z tym gościem kiedyś więcej pograć.
Niczego nadzwyczajnego nie zobaczysz, ot kolejny wiedzący jak skutecznie przykapić Jin czyli to co lubisz :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Yamada »

W każdym bądź razie halleluyah, nareszcie się ten tur skończył.

Szyper jak chcesz kogoś zapodać na czarną listę to dawaj do tematu, jeżeli będą dowody (print screeny z archiwum itd) że to była wina gracza, a nie organizacji to rozpatrzę wrzucenie go na "główną" czarną listę.
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: szyper »

spoko, co ja sie tam bede z tym sral ze tak brzydko powiem :D archiwow tych juz dawno nie mam, poza tym Ren powinien je miec jak juz.
Awatar użytkownika
Devil DS
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 26-09-2007, 16:34
Lokalizacja: Rome, Italy

Re: Tekken 3 Online Tej Tournament

Post autor: Devil DS »

Thanks for the comments
;)
Zablokowany

Wróć do „Turnieje użytkowników”