ZelDa...

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

ZelDa...

Post autor: TomU »

Napewno wielu z was slyszalo o Młodziencu Zwanym Link :P
Seria tej Gry wciagnela mnie masakrycznie poczowszy od Nesa skonczywszy na Game Cube co moim zdaniem byla kapletna klapa ale to sie wytnie.
Piszcie swoje komantarze na temat tych gierek :D

Moim zdaniem najlepsza z Zeld jest Na Snesa i Okaryna na N64.
A wy jak sadzicie. ?
Ostatnio zmieniony 19-02-2007, 09:23 przez TomU, łącznie zmieniany 1 raz.
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZelDa...

Post autor: Action »

Przeszedłem ostatnio okaryne czasu na N64 i to wszystko :P (tak, wersji na NES i SNESa nawet nie tknelem) powiem jedno.. fabuła to kicz jakiego nie znajdziecie nawet w poniedziałkowych filmach na Polsacie :P (ale gra się przyjemnie :))
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: ZelDa...

Post autor: TomU »

hehee
No co chodzi o ratowanie swiata.
Jest tam watek miłosny :D
Nie mow bo fabula nie jest najgorasz. Ja tam nie mam jej nic do zarzucenia.
W okaryne gralem dawno ze juz Duzo mnie sie pozapominalo.
Ale gierka jest Cool
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: ZelDa...

Post autor: Aserot »

No ja zaliczyłem Zelde na Snes i dwie cześć na N64 to co trzeba zostawić tej serii to spora ilość miodu potrafi wciągnąć na długo. Pierwszy raz grałem w Zelde u kumpla na Snes ale miał ją w języku żabojadów co bardzo utrudniało grę. Dopiero na emulatorku udało mi się ukończyć ten tytuł. Potem przyszedł czas na okaryne (btw najlepsza czaść z serii) nie zapomnę ile czasu siedziałem przy tej cześć ah te polowanie na pająki. Może fabuła nie jest jakaś głęboka ale jednak ta gra ma w sobie to coś. Druga cześć na N64 już mnie tak nie tak nie zauroczyła "Majoras Mask" nie jest grą złą po prostu jakoś do mnie nie trafiła.

P.S.

W Okarynce brakowało mi jednej cześć serduszka do dziś trzymam save ale mimo licznych prób nie udało mi się go odnaleść :(.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZelDa...

Post autor: -=MASTA=- »

Ehh Ocarina Of Time. Pamiętam euforie jaka toważyszyła tej grze zaraz po jej wydaniu. Zostala okrzyknieta przez większośc pism o grach na świecie [na czele ze slynnym japońskim Famitsu] najlepsza pozycją w 98 r. Ludzie kupowali dla niej N64 i bardzo słusznie, bo to jedna z takich gier na która warto wydać sporą sumę pieniądzy. Sam też się nieźle wykosztowalłem na oryginalnego karta. Ale jaki szpan był przed kumplami PSXowcami. Niejeden przychodził sobie do mnie tylko po to żeby np łowić Linkiem ryby :D
Kurde to były czasy. Spędziłem przy tej grze bardzo wiele przyjemnych i niezapomnianych chwil. Od rana do wieczora, a że były akurat wtedy wakacje to siedziałem ciągle w pokoju, kiedy słońce świeciło za oknem i Zelda non stop :) Na swoje czasy ta gra była niezłym graficznym szokiem z przepiękna myzyką i mega miodnością. Do dzisiaj jest to dla mnie jedna z najpiekniejszych i najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały, nawet infantylna fabuła ma swój urok, sentyment do takich produkcji nie przemija. Przeszedłem ją zabijąc wszystkie Skultule i zbierając wszystkie częsći serduszek. Kto jeszcze nie grał w tę magiczna gierkę, to koniecznie musi nadrobic zaległości. Taki tytuł broni się sam, nawet dzisiaj po tylu latach. Szczególnie, że na sieci jes dostępny rom z polskim tłumaczeniem, jak ktos słabo stoi z angielskim. Szczerze polecam każdemu, nie pożałuje. :)
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: ZelDa...

Post autor: TomU »

No temat ruszyl...
Ja też zabiłem wszystkie Skultule i zebrałem wszystcie Cwiartki serduszek.

Pamietam jak 1 raz np ujrazlem Tanczacego Gorona Chyba sie nazywal Darunia o ile dobrze pamiętam (bylo to smieszne) ale mialo swoj klimat.
Masta mowiles ze ludzie specjalnie kupowali konsole dla tej gry.Jednym z nich bylem Ja...

Wykosztowalem sie nieziemsko Ale teraz moge powiedziec warto bylo.
Polecam równiez Zelde Link's Awakening DX na Game Boya.

Co sadzicie o Twinlight Princess i Wind Waker i czy graliscie w czesci Oracles of ages i seasons na GBA ?>?
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: ZelDa...

Post autor: AK »

Zelda OOT ....cos wspaniałego miałem przyjemnosć ukonczyc ta gre na emu w polskiej wersji jezykowej(świetne tłumaczenie) gierka naprawde cudo do dzisiaj słucham sobie gerudo theme(mam swietna wersje wykonywana przez orkiestre,cos pieknego) polecam gierke
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: ZelDa...

Post autor: Ana »

Dla Zeldy planuje kupic Gacka...
A jakby ktoś miał "interaktywny trailer z elementami gameplayeu" OoT to moglby zapodac link :P

chodzi o gre ofc
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: ZelDa...

Post autor: Chinczyk »

Ja nigdy nie lubiłem Zeldy ale teraz ,gdy mój brat kupił Phantom Hourglass na DS'a od razu mis sie spodobała szczególnie temu ze prawie wszystko robi sie "rysikiem" ,pochodnie gasi sie dmuchając do mikrofonu ,w sklepie targuje sie krzycząc do mikrofonu jest to bardzo fajne urozmaicenie od ciągłego grania w tekkena :D
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: ZelDa...

Post autor: ryu116 »

Zelda mnie oczarowała poprostu wszystkim
Piękna gra a moje najlepsze częsci to Ocarina of Time i Mayoras Mask
Jak ktos chce linka z tymi gierkami po Polsku to piszcie na mój e-mail [email protected]
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: ZelDa...

Post autor: Sylvan Wielki »

Jedna z lepszych gier jakie mam w swojej bibliotece na N64. Zdecydowanie poruszała wizualiami i była niezwykle grywalna, choć cała ta euforia wydała mi sie karykaturalna a i coś z hypeu miała. Dodatkowo mój dobry znajomy (pozdrawiam Oleander), dostał per. ban na jednym z forum po napisaniu "kiepska to gra, taka jak poprzedniczki". Pech chciał, że admin jest fanboyem Zeldy ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”