Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Anime-Kraze to konkretna grupa subująca, więc są tam tylko tytuły, które oni wydali. Na AniDB swoje produkcje wrzucają praktycznie wszystkie grupy subberskie. Powiem tylko tyle, że jeśli anime nie ma na AniDB to nie istnieje :)
A jeśli ktoś preferuje torrenta (nowości zazwyczaj szybciej wychodzą na torrencie) to jest jeszcze Baka-Updates, która ma w sumie jeden mankament - nie daje torrentów do anime, które zostały wydane w US.
Ana pisze:jak sie stad sciaga
Po pierwsze trzeba się zarejestrować :) (proces szybki, łatwy i bezbolesny, a daje bardzo fajną możliwość tworzenia swojej listy anime).
A potem to już tylko wyszukujemy interesujący nas tytuł, wybieramy wersję z największą ilością źródeł (co niekoniecznie musi być regułą, ja czasami wolę ściągnąć wersję trudniej dostępną, ale lepszą jakościowo) i klikamy na ikonkę w kolumnie ed2k i plik dodaje się do listy w eMule/eDonkey.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Dumian »

Ana, wystarczy, że założysz konto na AniDB a otrzymasz dostęp do sum ed2k ("linki" do plików w sieci ed2k) praktycznie każdego dostępnego w sieci anime. AniDB to największa na świecie skarbnica wiedzy o anime a przy okazji najwiekszy zbiór sum ed2k do anime.

Oczywiście do ściągania z sieci ed2k trzeba jakiegoś klienta tej sieci np. emule :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

lipnie troszke bo mi emule troche fochuje :/
Obrazek
Ragnaro:k
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 07-05-2006, 22:39
Lokalizacja: Polska/Walia

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ragnaro:k »

:padam: :padam: :padam: BERSERK!!!!!!!!!!!!!!!!! :padam: :padam: :padam: NEON GENESIS EVANGELION :padam: :padam: :padam: oczywiscie jakze tez wszystko co ma duzo krwi!! :D w szczegolnosci wszystko to co maj nejbor ASEROT wypisal:D ( czasami sie zastanawiam jak on wytrzymuje ze mna:P)
Nie chcę abyś był nawet w moich myślach
Dorwę cię i opętam duszę i ciało
Pluję na twą marność, psie!
Pluję na twą nicość, psie!
Pluję na twą wiarę, psie!
Pluję na twą wieczność, psie!
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AnTeK »

Ja polecam http://www.realitylapse.com/
Duuużooo różnistych anime w formacie RMVB z tapetami, mangą i ścieżkami dźwiękowymi wszystko na FTP.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: vho »

Nie wiem, czy to już pisałem, w każdym razie:
COWBOY BEBOP- THE BEST ANIME EVER. Nie można nie obejrzeć
Dziękuję za uwagę. See you, space cowboys...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Jo-Jo »

Chyba chciałeś powiedzieć " Hellsing - best anime ever " :chytry:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

mam pytanie a zarazem wielką prośbe....szukam pewnego anime z mojegot dzieciństwa...miałem to na kasecie wideo lecz gdzies zagineła i nie pamiętam tytułu...
to było połaczenie dzikiego zachodu z s-f...jeździli na takich jakby koniach grawitacyjnym unoszących się nad ziemią...a na końcu główny bohater zamienił się w pantere a głowny zły w czaszke i coś tam się ścigali...była tam też postac zeńska której ojca zabili(tego nie jestem pewien) był też tam motyw jakiegoś "szamana" który wyzwolił jakieś moce w głównym bohaterze(w wątku z "szamanem" był jakis jastrząb czy coś takiego) sorki że ta łopatologicznie tłumacze ale przymiinam sobie to jak przez mgłe...był bym bardzo wdzięczny za pomoc ;)

P.S ściągam hellsinga tak przez was wychwalanego :)

EDIT: przypomniałem sobie jeszcze ze główny bohater badz ktoś inny bawił się zapałkami/wykałaczką w ustach....był też jeszcze motym przywiązania chyba głównego bohatera do tego grawitacyjnego pojazdu i puszczenie go na pełnej szybkości w jakiś kanion...statki były zasilane na jakiś minerał żadki(tego nie jestem pewnien)

He-Man to,to napewno nie jest :)
Ostatnio zmieniony 29-06-2006, 00:57 przez AK, łącznie zmieniany 3 razy.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

Ściągaj a nie pożałujesz :)!!!
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Tak mi się skojarzyło, nie chodzi ci przypadkiem o He-Mana? (a konkretniej to He-Man and the Masters of the Universe)
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

http://www.realitylapse.com/ ściągam hellsinga z tej strony le działa on jedynie przez real player a tam nie ma opcji używania napisów czy moze się myle?? jeśli się nie myle to prosił bym o rade jak obejżeć to z napisami i czy wogule są do tego napisy:) pozdro[/i]
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Pattrick »

u mnie to głównie Tsubasa , FF:AC (Oglądałem japońską wersje z angielskimi napisami więc wiecie), i coś tam jeszcze...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

No więc tak, przede wszystkim jak już chyba gdzieś pisałem RMVB suxx. Jak już musisz oglądać w rmvb to polecam Real Alternative. Zawiera on kodeki rm i świetny odtwarzacz Media Player Classic (nie mylić z windowsowym WMP), który między innymi ma możliwość wyświetlania napisów (zarówno wbudowanych w film jak i z zewnętrznych plików).
A tak wogóle do oglądania anime polecam CCCP. Jest to zestaw tzw. filtrów przygotowany i wspierany przez większość grup ripujących i subujących anime. Do tego jeszcze ewentualnie wspomniany wyżej Real Alternative i QuickTime Alternative i żadne anime ci nie straszne. Praktycznie wszystkie filmy "normalne" też na tym działają (a przynajmniej ja jeszcze nie trafiłem na jakiś, który by mi nie działał).
A jeśli chodzi o napisy do anime (zakładam, że chodzi ci o polskie :P ) to tylko AnimeSub. Jeśli tam nie będzie, to można bezpiecznie założyć, że polskich napisów po prostu nie ma.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

ściągnałem hellsinga i napisy też...Sub pomógł mi w ustawieniu opcji...ale napisy nie pokazuja sie ja cos mówią:) może pod ten program trzeba jakieś rozszeżenie w napisach dać żeby wykryło czy coś takiego?? wie ktoś co zrobić?? :)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Jo-Jo »

Ale tam jest Hellsing po angielsku ;) ......więc nie wiem po co ci te napisy ( no chyba, że nie rozumiesz teżangielskiego w takim stopniu......wtedy zrozumiem..... )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”