Tekken Tej Tournament vol. 5

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: KRELIAN »

ja w skrocie : pga zaliczam do udanych wypadow pomimo ciasnoty i najgorszym wystepie jaki dotad zaliczylem . na tym turze wyplynal Nevan (na pewno najlepsza Anka na chwile obecna) oraz Solo (Lili) ktorzy nie dosc ze mieszkaja we Wro i okolicach to poza graniem lubia takze dobrze sie pobawic i pogadac o zyciu. w kazdym razie pogralo sie na antymishimowym padzie Punishera , spotkalo Saurona - admina gry.gery z ktorym mozna bylo sie pobujac po targach zaliczajac kilka atrakcji oraz pogadac na kilka tematow, polalem z Punishera ktory w turze VF5 zapomnial skonfigurowac blok w pierwszej walce czy zaliczyc pijacki after na olimpie. bylo ok i na pewno jeszcze tam wroce , tym razem ze swoim kontrolerem :oczami:

a co do:
Ana pisze: Krel: sorka za pad, ale FastLegs już ostro się darła :/
po tym jak oddalem Ci pada i zobaczylem co potrafi 'kontroler' Punishera odezwalem sie do Solo i zamowilem sticka takze dzieki za zmotywowanie w pewnym stopniu do podjecia tej decyzji bo zwlekalem z nia juz troche czasu ;)

Pozdrawiam wszystkich ktorzy wiedza ze maja byc pozdrowieni oraz dwoch panow ktorzy w trakcie moich walk grupowych prowadzili mniej wiecej taka rozmowe

1. - "patrz teraz Krelian gra"

2. - "no cos Ty , to TEN KRELIAN , to niemozliwe"

"Blogoslawieni ktorzy ..." :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Di »

Ja tylko dodam, że akcja z wbiciem się w tłum ludzi na turnieju SC3 było jednym z moich najśmieszniejszych przeżyć jeśli chodzi o granie ;]

"Kto chce grać z Mistrzem Polski?" - cisza i zamieszanie w oczach znajdujących się tam osób...
BEZCENNE :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Ana »

Krel jak Punisherowi poszło w VF5 bo zyczylam Mu powodzenia ale w sumie nie wiem jak to sie potoczylo?
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: KRELIAN »

Punisher gral w turze z 2 osobami. pierwsza nie mam pojecia kto byl bo bujalem sie w tym czasie po targach , druga zas byl Taisho z ktorym nie ugral walki. patrzac jednak na te fajty jestem pewny ze gdyby przypomnial sobie wszystkie patenty z vf4evo do Shuna na pewno by skapil tego tura , w kazdym razie bylo wesolo :oczami:

tak swoja droga szkoda ze o turnieju mieczykow dowiedzialem sie po fakcie bo chcialem choc raz zobaczyc jak sie w to kapi turniejowo a na Ecchiconie sie na bank nie stawie bo wyczerpalem swoj limit nieobecnosci na seminarkach
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Ana »

Ale co do tura mieczyków mówiłam Ci przecież, że są kolejne mini tury rozgrywane :|
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Di »

Tam normalnie kapić się nie dało, choć coś się znalazło - 1/3 rundy robiłem 33B 1B,B (jak to mało zżera na 200% ;( ), 1/3 66A+B na jana, a resztę Crybaby. I jakoś poszło ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: KRELIAN »

Ana pisze:Ale co do tura mieczyków mówiłam Ci przecież, że są kolejne mini tury rozgrywane :|
nie wspominalas nic o kolejnych mini turach. powiedzialas po dluzszej nieobecnosci ze wlasnie bylas na turze SC3 ktory wygral Di , powiedzialem wtedy cos w stylu "szkoda ze nie dalas mi znac wczesniej" po czym odparlas "a skad moglam wiedziec jak sama dowiedzialam sie w ostatniej chwili i ledwo Di sie zalapal" - no ale luz , nikt przeciez wyrzutu nie ma z tego tytulu - wspomnialem o tym bo taka okazja moze sie juz nie powtorzyc w ta gre (dla mnie) ale zawsze jest szansa ze przy okazji sc4 scena powroci do rozmiarow 'dwojkowych' czego sobie i innym zycze ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Di »

Jeśli tylko gra nie będzie miała poważnych bugów, to scena na pewno będzie co najmniej taka jak za czasów SC2. No i online... spary z Francuzami... chcę już wakacje! :]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Pychu »

Ana pisze: Po 12 nadal siedząc w najlepsze koło/pod ławką doznałam efektu "koktajl party" (psychologia społeczna: na przyjęciu człowiek zawsze słyszy gdy o nim gadają). Nawet nie odwracałam się i po głosie poznałam, że to Devilek z kimś rozmawia. Zerknęłam i okazało się, że jego rozmówcą był Pychu. Gadka była mniej więcej typu "ale ja będę za Anę w waszym teamie". Śmiać mi się chciało i aż kusiło, aby w tym momencie się przedstawić xD
to wcale nie bylo tak jak mowisz :P zreszta niewazne :D milo bylo poznac ;) pozdrawiam goraco :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Ana »

Ale bylo wesolo i to się liczy prawda? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Pychu »

true, true ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Młody
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 29-07-2007, 17:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ogrywam: TTT2, MK9
Kontakt:

Re: Tekken Tej Tournament vol. 5

Post autor: Młody »

Też byłem na TTT5, ale w grupie 8 i jakoś musiałem czas zająć (Dane Dance Rwevolution i hosstesy rulez ;P ), nawet nie wiem z kim rozmawiałem, ale pozdro dla wszystkich z którymi grałem i gadałem.
Najciekawszą walkę miałem z Cigenem (Xia vs Xia), a za nami stoją Gon i Matt :P.
Szkoda tylko, że dość słabo grałem bo spokojnie miałem szanse wyjść z grupy, a przegrałem z kilkoma graczami w moim zasięgu.
Ale może i lepiej bo byłem tylko jeden dzień ;]


A no i prawdopodobnie będę na Ecchiconie, mimo, że właściwie wcale nie oglądam Anime i nie czytam mangi (co innego ziom z którym jadę ;) ), ale jak mam przejazd samochodem i znowu można pograć w DRkę to czemu nie :P
Obrazek
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”