Umarł król, niech żyje król...

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Umarł król, niech żyje król...

Post autor: szyper »

Pojęcie o grze masz - jasne, bo tekken od 3ki jedzie na bardzo podobnym systemie i na przestrzeni lat jakieś mega rewolucje się na tym polu nie dokonały.
:zdziwko: .... ty grales w inne tekkeny? zreszta niewazne, bo co ja bede gadal to i tak stwierdzisz, ze glupoty gadam, moze jakby ci to powiedzial jakis Di to bys zmienil zdanie.
Dobra, będę szczery do bólu. Jak jeszcze grałem w tego T3 to z tego co pamiętam jechałem Cię Lawem dosyć mocno
tak biles mnie owszem, na kaillerze, tak jak wszyscy. na p2p jest juz zupelnie inaczej.
bo dobrze radzisz sobie na serwerach grając z graczami którzy są po prostu słabsi od ww. zawodników
jak mam sobie dobrze radzic jak nie wchodze na kaillere prawie wcale?
poza Tekkenem są też inne fajne bijatyki w których biusty panien niekoniecznie muszą się składać z polygonów polanych teksturami
niedobrze z toba jak cie kreca panienki z gier, czy nawet bajek jak mniemam (tzn anime, sry).
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Umarł król, niech żyje król...

Post autor: Yamada »

Mi p2p nie działało, a teraz go nie potrzebuję z oczywistych powodów.

No ok to dawaj te kolosalne zmiany systemowe poza wprowadzeniem ścian w tekkenie jakie dokonały się na przełomie tych lat - oczywiście nie wchodzą w grę wszelkie zmiany dotyczące postaci - tylko system.


Zastanawiam się z kim jest naprawdę niedobrze - ze mną, który w bijatyki gra tylko panienkami, czy z gościem, który gra umięśnionymi, spoconymi facetami z obowiązkowym kaloryferem na brzuchu.
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Umarł król, niech żyje król...

Post autor: szyper »

juz mi pozostalo tylko "No comment"

PS Tak Yamada, jestem tak glupi ze nie mam argumantow zeby ci czyms odpowiedziec. narazie
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Umarł król, niech żyje król...

Post autor: Yamada »

Najwyraźniej na to wygląda.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Umarł król, niech żyje król...

Post autor: KRELIAN »

na ta chwile ten temat nie ma sensu, kazdy powiedzial co mu na sercu lezalo i styknie. ranking sie rozkreca, w miedzy czasie pewnie beda jeszcze jakies tury i moze cos wiecej sie zmieni w temacie to wtedy bedzie mozna do niego wrocic

zamykam
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”