Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Co może zwiekszyc aktywnosc graczy w rankingu?

punkty za aktywnosc + wyzwania
33
49%
punkty za aktywnosc
9
13%
wyzwania
11
16%
ani jedno ani drugie, ranking sam sie rozkreci
10
15%
inne (podaj jakie)
5
7%
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Jako, że ociągacie się z własnymi pomysłami sam postanowiłem dodać małe urozmaicenie rankingu wprowadzając swego rodzaju nagrodę dla 3 najlepszych graczy. Ostatniego dnia każdego miesiąca (lub też pierwszego dnia nowego miesiąca) trzech pierwszych graczy z tabeli zostanie umieszczonych w specjalnej "loży zwycięzców" zwanej TOP3 i figurować będzie przez cały kolejny miesiąc aż do następnego zestawienia.

Ranking rozpoczął się 24 listopada więc nie ma sensu robić tego zestawienia już na dniach, uważam, że najlepiej będzie rozpocząć to od grudnia.

Mam nadzieję, że wizja znalezienia się w TOP3 będzie dobrą formą docenienia aktywności i zachęci do rywalizacji wszystkich graczy. Co o tym myślicie? :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Tygrys »

Jak zwykle Dumian ciagnie nas za jezyki :P wracajac do tematu to calkiem niezly pomysl z top 3 napewno znajda sie osoby, ktorych to zainteresuje, bo to nielada gratka :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

No tak, chodzi o to, żeby ludzie sie wypowiedzieli, sam dla siebie tego nie robie przecież :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: KRELIAN »

pomijajac wszystkie akcje z wałkami ranking sam w sobie sprawuje sie niezle. mam jednak zastrzezenia co do punktow czastkowych. imo osobom ktore nie rozgrywaja w danym momencie walk nie powinny wzrastac badz malec punkty. na moim przykladzie - rozegralem 2 walki i mialem rank 1060 przez kilka dni, teraz zas mam 1069. nie chodzi tu oczywiscie o moja osobe bo po mnie to akurat splywa ale jesli sie nad tym zastanowic to w pozniejszej fazie moze przez to dochodzic do roznych walkow. ktos gra mniej ale konsekwentnie wygrywa z kolei inna osoba nabija sobie punkty w ranku przez co innym graczom zmienia sie punktacja (niekoniecznie na ich korzysc).

jak juz czerpac z kurnika to po calosci a tam punkacja nie zmienia sie przez brak aktywnosci. warto o tym pomyslec bo choc teraz tego jeszcze nie widac tak pozniej moga byc zgrzyty. jesli kilka osob z czolowych miejsc podium bedzie mialo podobna ilosc punktow to moze wygrac ten ktory bedzie mial wiecej czasu na granie a nie ten ktory po prostu jest lepszy (przy zalozeniu ze komus na tym mocno zalezy)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Punkty nie zmieniają sie osobom które nie grają meczy. Mieliśmy pewnego buga w rankingu i trzeba było jeszcze raz przeliczyć punkty stąd te różnice. Dobrze, że o tym napisałeś bo innych tez mógł zastanowić fakt zmiany liczby punktów mimo braku aktywności ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Yamada »

Mam nadzieję, że wizja znalezienia się w TOP3 będzie dobrą formą docenienia aktywności i zachęci do rywalizacji wszystkich graczy
Do przekrętów też zachęci :P
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: szyper »

pilnie potrzebuje gracza do walkow!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Yamada »

Spytaj się Radzia i Mekola jaka jest za to nagroda ;) .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: KRELIAN »

coz mozna jeszcze dodac - rank sprawuje sie swietnie za co respect dla uzytkownika vons :)

jeszcze z tydzien i juz bedzie wszystko klarowne bo poki co nie kazdy jeszcze odnalazl swoje miejsce w szeregu

oczekuje przede wszystkim mozliwosci wpisywania postaci ktorymi sie gralo co by nie bylo zbyt jalowo + dodatkowe statsy majacych zachecic ludzi do dalszej rywalizacji jak np najczesciej uzywane postaci , najaktywniejsi userzy itp , jest dobrze :cool:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
vons'
Friend
Posty: 15
Rejestracja: 04-12-2007, 17:02
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: vons' »

Postacie zostaną dodane jeszcze dziś albo jutro prawdopodobnie.
Związane z nimi statystyki także w najbliższych dniach.
Czekam na wasze pomysły.

Pozdro :)

PS. ostatnio mam mało czasu ale mam nadzieję że w najbliższym czasie uda się dodać te postacie.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Bury »

Chyba mimo dobrych zamiarow 2 edycja rankingu cieszy sie marnym zainteresowaniewm.Gracze rozgrywaja bardzo malo walk np.
- 11.12 - 2 walki
- 09.12 - 4 walki
- 08.12 - 3 walki
- 07.12 - 4 walki
Jak na tylu aktywnym graczy walk jest bardzo malo. :D :D Ciekawe , moze rank sie znudzil .Ale miejmy nadzieje ,ze powodem rozgrywania tak niewielu walk jest po prostu brak czasu (szkola itp.) :D :D
Mekol
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26-11-2007, 18:34

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Mekol »

Ej Dumian ja zupełnie nie rozumiem dlaczego zostałem wyrzucony z RANKINGU napisz mi na gg powód (odezwij sie pliss )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Yamada »

Obrazek
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Stifler »

Liczba walk w rankingu caly czas spada. Liczba kontaktow w moim gg znacznie sie powiekszyla o graczy z ranka ale do kogo btym nie pisal to wiecznie ludziom nie pasuje. Do jasnej ciasnej jak ktos nie chce grac to po co sie zapisywal? Nie mowie ze wszyscy tak robia, byc moze mam pecha albo ludzie sie boja Stiflera:)Ale wystarczy spojrzec na ilosc meczy ostatnio rozegranych...no wlasnie jakich meczy...
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Stifler »

W zwiazku z powyzszym wpadl mi pewien pomysl o ktorym juz rozmawialem z Krelem ale chcialbym poznac Wasze zdanie. Otoz wymyslilem(albo przynajmniej taki mi sie wydaje) cos takiego jak wyzwanie. Polegaloby ono na tym, ze jeden gracz wyzywa drugiego ktory ma poiedzmy 3 dni na rozegranie walki. Jesli jej nie rozegra gracz ktory rzuca wyzwanie wygrywa walkowerem. Nie jest celem tego pomyslu latwe zdobywanie punktow ani zmuszanie kogos do gry, lecz o jakis rodzaj mtywacji. Pewni ludzie wlozyli w ten rank na pewno wiele pracy a jak ktos ma to w powazaniu to niech zrezygnuje i tyle bo nie wierze ze w ciagu tych trzech dni ktos nie da rady znalezc 15 minut na rozegranie walki....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranking”