Emulacja Snes

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Emulacja Snes

Post autor: Pattrick »

No to będzie chyba najłatwiejszy poradnik.

Emulator :SNES9X Kaillera Wejdźcie w dział Emulators ..... i wybierzcie "Snes9x Kaillera"

Rom do Gry (jakiś w którym jest opcja gry dla dwóch graczy)

Kiedy ściągniemy rom rozpakowujemy go wybrane przez nas miejsce . Folder z romami też wybieramy sami (chodź polecam osobny folder dla osobnej gry).Pobrane romy w zip lub rar rozpakowujemy aby emulator mógł je odczytać , Więc przejdźmy do rzeczy .
Są 2 sposoby gry : Kaillera i ip. Ja opisze wam ten drugi , włączamy emulator i wchodzimy do folderu gry ale nie otwieramy roma lecz wychodzimy z tego okienka . Później wchodzimy File->Play Kaillera Game . Wchodzimy na serwer jaki chcemy ty lub twój partner tworzy gre , podłączasz się do niego i zaczynacie grać .

Masz tutaj romy Tygrys jest tego dosyć sporo aby zadowolić jednego fana a jak chcesz więcej idziesz tu
Ostatnio zmieniony 04-07-2006, 22:14 przez Pattrick, łącznie zmieniany 4 razy.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Emulacja Snes

Post autor: Tygrys »

Ten link mi nie dziala :(
I gdzie sa linki do romow ??
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Emulacja Snes

Post autor: czit »

1. romów do snesa nie trzeba rozpakowywać
2. romy do wszystkiego : www.romnation.net
3. dziekuje za uwage
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Emulacja Snes

Post autor: Tygrys »

Gdzie moge znalesc Tekkena na SNESA ??

btw.To moj setny post :D :D :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
ArOo
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 14-10-2007, 20:49
Lokalizacja: mniszew

nintendo

Post autor: ArOo »

mam pytanie gdzie moge znalesc gry do Snes9K???
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Emulacja Snes

Post autor: Jo-Jo »

Pewnie w internecie :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Emulacja Snes

Post autor: Zachariasz »

Jo-Jo pisze:Pewnie w internecie :)
Oczywiście, że nie w necie tylko w Mozambiku. Kupujesz bilet i lecisz do Afryki, tam powołujesz się na Pana Mietka Piszczyfurtkę, a miłośnicy subkultury sportowej dają ci gry na SNES'a wypalone na drewnianej płycie chodnikowej. :cwaniak:

A jeśli cię nie stać na podróż do Mozambiku do lepiej wpisz "SNES rom" w Google.pl :luka:
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: nintendo

Post autor: JJK »

ArOo pisze:mam pytanie gdzie moge znalesc gry do Snes9K???
W sklepie. Kupujesz gre i jakiś programator do biosów -> wylutowujesz kości rom -> nakładasz je na dip w programatorze, który podłączasz do komputera -> za pomocą odpowiedniego oprogramowania dumpujesz zawartość kości na dysk twardy komputera -> poddajesz powstałe pliki odpowiedniej obróbce i masz gotowe gry pod Snes9K ;), bo te co są "w internecie" to lipa :P ;)
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Emulacja Snes

Post autor: KRELIAN »

Panowie, no ja Was prosze ... :D

tak ogolnie to ff4,5,6, chrono trigger, front mission 1 , bof 1 i 2 no i bahamut lagoon to jedyne gierki w ktore warto pyknac :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Emulacja Snes

Post autor: JJK »

No co :P :D trzeba uczyć uczciwości póki jest na to szansa ;) .

Ja polecę jeszcze Earhbound, Star Ocean (muzyka da best zaraz po CT, no i w ogóle świetna gierka), Secret of Mana i Seiken Densetsu 3 (przodkowie Legend of Mana ;) ), Super Metroid (z tego właśnie nowe Castlevanie, począwszy od SOTN zgapiały - gierca nie do zignorowania), EVO (niespotykalny klimat), Zelda: A Link to the Past (polecam nie tylko fanom, dla mnie zaraz po OOT), Actraiser itd. Ogólnie to jest sporo dobrych gier - polecam poeksperymentować osobom, które przede wszystkim stawiają na grywalność.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Emulacja Snes

Post autor: Aserot »

No i na pewno emulacja Snes można polecić wszystkim fanom platformówek wśród których nie brakuje dobrych tytułów.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Emulacja Snes

Post autor: Zachariasz »

To ja dopiszę jeszcze mój ulubiony tytuł: Terrangima

Gra zaczyna się tak sobie, w środku rozgrywki, podczas siekania mobów w ogóle zapominamy o co chodzi, ale za to to zakończenie... :)
Awatar użytkownika
Sub-Zero94
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 09-05-2009, 10:59

Re: Emulacja Snes

Post autor: Sub-Zero94 »

Może lepiej było by zagrać w jakiegoś MK albo SF'a.Jak sie moderatorzy zgodzą to moge dać linki.
Sub-Zero94 and PSP2 vs mcl and Mr.Editor
Sub-Zero94 and PSP2 win
Super Lamers Tag Combo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”