Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Poszukuję OST z "Yamato Nadeshiko Schihi Henge" a.k.a "Perferct Girl Evolution" a.k.a "Seven Metamorphoses of Yamato Nadeshiko" a.k.a "The Wallflower" :P . Linki na priv pls:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

Faktycznie Kanon 2006 ma ładniejsza kreskę :)
I to dużo. Póki czas chyba jednak zabiorę się za wersję 2006. Thx Yamada
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

np

Jak kogoś by to interesowała to na moim blogu, będę zamieszczał różne artykuły n/t. anime, gier - wszystko, od recenzji, poprzez "ynteligętne" artykuły i wynurzenia, newsy, po download epizodów, OSTów, artbooków itd (moje, nikomu niepodprowadzone, linki). Adres - http://yamada.blox.pl
Akurat napisałem coś na temat Haibanek, jakby ktoś się do tego przymierzał to ma reckę, artbook i OST w jednym. Epki też w końcu wrzucę, ale trzeba poczekac bo sporo ważą.
Nazwa moze lamerska, ale jak wymyślę coś lepszego to zmienię.

Ponadto na moim FileFroncie będę w miarę możliwości wrzucał spakowane OSTy z anime i gier na wypadek jakby komuś nie pasowały torrenty i nie chciałby się bawić z zasysaniem utworów pojedynczo z direct download'ów. Link - http://hosted.filefront.com/yamada85.

Polecam szczególnie moje ostatnie zdobycze:
Evangelion 1.0: You Are (not) Alone Original Soundtrack - czyli OST z pierwszej częsci tetralogii Rebuild of Evangelion

oraz:

Rebuild of Evangelion Theme Single - Beautiful World [Utada Hikaru] - czyli singiel z motywem przewodnim nowej Evy - pięknego utworu "Beautiful World" autorstwa Utady Hikaru, a jeżeli JA mówię, ze jest piękny to jest bo ja nie trawię z reguły japońskiego wokalu:).

cheers

PS. a w Tsubasa Chronicle występuje gościnnie ekipa z Chobits - Chii, jaj mama, Sumomo i ten drugi mały persocom:). Fajnie:).
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: KRELIAN »

ze cos niby mialem napisac o Basilisk? :P

krotko i bez spojlow - idealnie trafil w moj klimat, oglada sie lajtowo i jednym tchem , na poczatku wydawalo mi sie ze za mocno pojada w strone DB ale w kolejnych epkach wszystko wywazyli jak na moj gust idealnie (imo w tej materii najmocniej dal rade Saemon :) ) . kilka watkow rowniez rozwinieto wzgledem Shinobi - rozpisywac sie nie ma sensu , jak sie lubi podobne klimaty to sie zaliczy bez popity ;) u mnie ma 8+/10 (za krotkie i zawsze moze byc cos lepszego :) )
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Jeżeli chodzi o anime to obejrzyjcie to - intro Suikodena 3 które jak dla mnie niszczy dowolny opening z dowolnego Finala... Nawet jak ktoś nie lubi RPG to powinien je obejrzeć. Warto.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Jo-Jo »

No niezłe niezłe ..... ale i ak nie przebije intra z Finala 8 ;)

a FF8 nie przebije VP1 i Xeno (a te sie nie licza przy tenchu 1) :P ale temat o intrach jest wiec koniec offtopa
Ostatnio zmieniony 14-11-2007, 21:28 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 2 razy.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

- bardzo, bardzo dobre AMV z Haibane Renmei (OLBRZYMIE SPOILERY - jeżeli nie oglądałeś arcydzieła jakim jest to anime, to NIE oglądaj tej AMV).
Obrazek
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: ryu116 »

Ostatno zetknąłem się z Zero No Tsukaima i muszę powiedzieć że swietne anime
Polecam gorąco , bardzo gorąco
AMV:


( jak ktos wie z jakiego filmu pochodzi ta muzyka to proszę podajcie nazwę ,wiem tylko tyle że jest o narkomanach) - film też polecam
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: K' »

Muza z filmu Requiem for a Dream (AKA Delusion Over Addiction) - słowem klasyka :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Tytuł to Lux Aeterna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady, nigdy więcej anime od Yamady

Amen

Znaczy skonczyłam Kanona. Air IMO mocniejszy w uczucia, ale i Kanon ostro kopie. Historie Makoto i Ayu potrafią zbić z tropu, choć i tak najbardziej polubilam Nayuki :)

Czas na.. hmm Haibanki?
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Naaaah, czas na Clannada :]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

Jak skoncza serie ;) (na swieta?^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Taaa, wielkiej nocy :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: KRELIAN »

Disgaea pozytywnie luzuje - w zasadzie czy sie skonczylo gre czy nie lykac mozna w ciemno
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”