DoA Videos

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: Action »

Wiedz, że to co jarałeś podczas tworzenia tego filmiku jest w Polsce nielegalne. ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: SubZero »

lol, Jann Lee vs. Ayane rlz :D
P.S. Jaka piosenka w tym ^ momencie leci?
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: DoA Videos

Post autor: hayabusa »

Action pisze:Wiedz, że to co jarałeś podczas tworzenia tego filmiku jest w Polsce nielegalne. ;)
Owszem,jestem tego swiadom :D .A co do Twojego pytania SubZero jesli chodzi Ci piosenke podczas "snieznej walki" jets to:Makoto Hosoi-Wired dla ulatwienia dodam ,ze jest to soundtrack z doa.Jezeli nie znajdziesz na necie moge Ci uploadnac :).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: SubZero »

Thx, znalazłem :) genialny wałek, szkoda że taki krótki :(
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: KRELIAN »

ale miszcz filmik :D , za kilka dni wraca kumpel od doa wiec az sobie gre odswieze :cool:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: DoA Videos

Post autor: hayabusa »

Pamietaj,ze DOA nie powinno sie odswiezac :D ale to na marginesie.

Ciesze sie ,ze filmik sie podoba bo bylem przekonany ,ze to bedzie niewpyal.Pozdro :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: KRELIAN »

hayabusa pisze:Pamietaj,ze DOA nie powinno sie odswiezac :D ale to na marginesie.
przyjalem do wiadomosci :zawstydzony:

czekamy na kolejne epki :cool:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: DoA Videos

Post autor: hayabusa »

Kolejny jest juz w produkcji^^.Trwają prace nad horeografią combosów.Zdradze ,ze tym razem znajdą się tam comba TAG'owe.Jezeli zostanie ukonczony(choc potrwa do dosyc dlugo) to dam znac.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: DoA Videos

Post autor: JJxenon »

Jeśli to są Twoje najlepsze Combosy Kolego Hayabusa to słabiutko Opanowałeś DOA2 :P . Nie Zapominaj o tym że po criticalach w DOA 2 można reversować praktycznie wszystko :P , więc Twoje wyczyny raczej są za bardzo nie skuteczne na dobrych graczy w tą grę :) . Wycisnąłem z DOA2 praktycznie wszystko co się dało w kategori Juggli i na pewno Wiem że nie opłaci się kontynuować akcji po criticalach ( tylko te którymi ciosami można wybić oponenta w powietrze ) :P . Przykładowo Jann Lee ma fajny juggle combos zaczynający się po ( CH b/u+K P,P,f+P P,P,f+P b/d+P :P ) a to tylko jeden z takich które na 100% można posadzić na wszystkich prawie przeciwnikach ( nie działa na Bassa , Leona , Baymana : ze względu oczywiście na Ich wagę :P ) . Ale Twoj filmik Mi się i tak podoba ze względu na wątek pomiędzy Ayane :P , Ryu :P i Jankiem :P . Jest śmiesznie :D . Polecam dużo spędzić na trybie praktyki jeśli Chcesz wycisnąć w tagu ciekawe akcje :P . Swoje niedługo Umieszczę w dziale postacie i Rozpiszę większość postaci ( Juggle :) ) . Do Eina już są :P . Pozdro Fanie DOA , bo Kocham tą grę prawie bardziej od Tekkena :P
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: DoA Videos

Post autor: hayabusa »

Hmm...myslalem ,ze sprawa combosów jest oczywista.SĄ ONE WYŁĄCZNIE NA POKAZ.To ,ze znajduja sie w filmiku to nie znaczy ,ze ich uzywam w normalnej walce oraz nie swiadczy o moim stylu gry.I zdaje sobie sprawe jakoby wykonanie ich na reversalujacym oponecie jest NIEMOZLIWE(nie mowie o wszystkich ale o wiekszosci).Do combosow na graczy mam oddzielna liste wiec nie widze tu problemu :D:D

@EDIT
Zapomnialem dodac ,ze tagowce robimy z kumplem wiec jest trudniej(zgranie itp.)ale na swoim koncie mamy juz 18,16 i chyba 21 hit combo ale tego pewny nie jestem bo nie gralismy juz chwile na tagach. :rotfl: :rotfl: I odrazu zaznaczam ,ze rowniez CRIT sie w nich pojawia ale zawsze jak wymyslimy jakis combos to powstaje wersja na graczy,choc musze przyznac ,ze kompy slabo sie bronia gdy sie je jugguje
hayabusa
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 28-09-2007, 17:15

Re: DoA Videos

Post autor: hayabusa »

Witam, kolejne dzieło opuściło moją wytwórnie i czas poddac je Waszej krytyce, pozdrawiam :)
czas: ok.8min

:D :D
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: DoA Videos

Post autor: kemot722 »

To jest zajebiste.... to znaczy mnie sie podoba, ale mam świadomość, że jestem w posiadaniu spaczonego gustu :P
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: DoA Videos

Post autor: Arris »

helena story
<-- tag tina i kasumi
<--- story kasumi
edit: te filmiki mozna znalezc tutaj :viewtopic.php?t=959&postdays=0&postorder=asc&start=15
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: DoA Videos

Post autor: kemot722 »

Arris pisze: <-- tag tina i kasumi
Tina mogłaby więcej rzucać, ale sam też na początku za dużo nią nie rzucałem.

BTW: Grasz w TAGa na Limicie DOA2, więc możesz walczyć przeciwko losowo dobieranym przez CPU teamom. Najpierw klikasz Start by wybrać tryb "Tag Battle", potem "Start" by wybrać ilość graczy (gracza :P). Dalej już dowolnym przyciskiem, a postacie CPU będą miały też różne ciuchy, niekoniecznie tylko C1. Grunt, że CPU lubi dobierać teamy takie jak Ayane i Kasumi, czy Janek i Ein :P Trik zerżnąłem z kodów do DOA2: Hardcore ;)
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: DoA Videos

Post autor: Arris »

wyprobuje i nagram jakis filmik helci i genia :D
edit
juz jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”