Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Co może zwiekszyc aktywnosc graczy w rankingu?

punkty za aktywnosc + wyzwania
33
49%
punkty za aktywnosc
9
13%
wyzwania
11
16%
ani jedno ani drugie, ranking sam sie rozkreci
10
15%
inne (podaj jakie)
5
7%
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: KRELIAN »

Stifler pisze:W zwiazku z powyzszym wpadl mi pewien pomysl o ktorym juz rozmawialem z Krelem ale chcialbym poznac Wasze zdanie. Otoz wymyslilem(albo przynajmniej taki mi sie wydaje) cos takiego jak wyzwanie. Polegaloby ono na tym, ze jeden gracz wyzywa drugiego ktory ma poiedzmy 3 dni na rozegranie walki. Jesli jej nie rozegra gracz ktory rzuca wyzwanie wygrywa walkowerem. Nie jest celem tego pomyslu latwe zdobywanie punktow ani zmuszanie kogos do gry, lecz o jakis rodzaj mtywacji. Pewni ludzie wlozyli w ten rank na pewno wiele pracy a jak ktos ma to w powazaniu to niech zrezygnuje i tyle bo nie wierze ze w ciagu tych trzech dni ktos nie da rady znalezc 15 minut na rozegranie walki....
przerobilem temat z Dumianem i jestesmy ZA. propozycja jest nastepujaca: jesli ludzie wykaza zainteresowanie to mozna wprowadzic opcje Wyzwanie. kazdy gracz bedzie mial 3 mozliwosci skorzystania z tej opcji w miesiacu. osoba ktora zostanie wyzwana ma 14 dni na odpowiedz i rozegranie swojego spotkania. ponadto dana osoba nie moze byc wyzwana na pojedynek wiecej niz 2 razy w miesiacu - to w celu unikniecia walkow zwiazanych z nabijaniem na nieaktywnych graczach ;)

planujemy wprowadzic rowniez dodatkowe punkty za aktywne uczestnictwo w ranku - piszcie co o tym sadzicie i glosujcie w ankiecie :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Stifler »

Jak najbardziej ZA, no i te punkty zaa aktywnosc to tez fajna sprawa, jesli tylko ludzie na ta aktywnosc pozwola
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Aserot »

Choć sam nie gram w rankingu to jak dla mnie pomysł jest mocno ok.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: szyper »

ok, moze byc. ale ja jak co gram tylko przez p2p, wiec nie zycze sobie wyzywanie przez osoby ktore tego programu nie maja!
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: yarosh »

ja za leniwy jestem i czasu trochę brać no i moja postać flagowa się nie sprawdza w kapiastych walkach :P ale jestem za a nawet za ;)
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Stifler »

Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie, a jesli nie to prosze mi wybaczyc. A pytanie brzmi nastepujaco: ile czasu ma drugo zawodnik na potwierdzenie meczu?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Wynik powinien być potwierdzony najszybciej jak to możliwe czyli najlepiej zaraz po skończonym meczu. Wiadomo, czasami zdarzają się wypadki losowe i z jakiś powodów zostaje to przesunięte ale jeśli wynik nie zostanie potwierdzony na drugi dzień to są już podstawy do zgłoszenia problemu w odpowiednim temacie.

Jeśli chodzi o termin ważności niepotwierdzonej walki to nie ma na to limitu, można ją potwierdzić w każdej chwili chyba, że jest odrzucona.

Co jakiś czas będę czyścił mecze odrzucone i niepotwierdzone aby nie zaśmiecać rankingu. Info o tym będzie zawsze trochę wcześniej, żeby każdy zdążył potwierdzić zaległe pojedynki.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
rokita
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24-12-2007, 11:29
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: rokita »

Witam, a ja mam pytanie jak mam wyzwac przeciwnika? Czy to tylko wedlug wlasnego dogadania? tzn. np przez gg? pozdro
No Pain---No Game....
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Możesz sie z kimś umówić na serwerze Kaillery, na IRCu czy też na GG, poprzez Prywatną Wiadomość na forum lub maila. Jak wolisz jednak jeśli grasz z kimś kogo nie znasz to dla bezpieczeństwa w wypadku ewentualnych, późniejszych problemów z graczem pamiętaj, że:
6. Przed rozegraniem walki należy wysłać/odebrać wiadomość na Gadu-Gadu w celu potwierdzenia tożsamości.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Nadra »

Mam pomysł aby do rankingu, doszło coś takiego jak "Mistrz Honmaru". Odbył by się teraz taki turniej wyławiający obecnego Mistrza. Wygrany tego turnieju zostałby tym championem :) Za wygraną by doszło parę punktów rankingowych. Poźniej zadaniem zwycięzcy byłaby obrona tytułu. Jeżeli by przegrał tytuł przechodzi na następnego, a jak by obronił by został u niego :P Mniej więcej tak jak jest w boksie tylko mistrz niech też bierze udział w rankingu. Niekoniecznie mistrzem musi być osoba 1 w ranku. Ja myślę, że pomysł jest warty rozpatrzenia.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Planowałem już wcześniej wprowadzić coś podobnego czyli np. szybkie turnieje co miesiąc (lub nawet rzadziej) dla osób z czołowych miejsc tabeli (8 lub 16) też na podobnej zasadzie walki o tytuł "Mistrza" ale patrząc na odzew ludzi w przypadku innych pomysłów to marnie to widzę. W każdym razie wydaje mi się, że aby jakaś inicjatywa przeszła powinien pojawić się odzew graczy a z tym to wiadomo jak jest...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Bury »

Mi osobiscie pomysl Nadry wydaje sie ciekawy,ale sadzac po tym jak malo osob bierze udzial w rankingu ten pomysl ma mierne szanse na zaisntienie xD tak jak mowi Dumian trzeba poczekac na odzew xD
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Nadra »

Mi się wydaję, że pomysł przejdzie. Ludzie zaczną się interesować, bo to przecież fajnie mieć tytuł mistrza :D A może go posiadać niekoniecznie pierwsza osoba w ranku. Ja to myślę, żeby tytuł mistrza był częścią rankingu... Ale to decyzja wyższych osób na tym forum :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Dumian »

Uwaga!

Dnia dzisiejszego zaszły pewne zmiany w rankingu. Pierwsze co się rzuca w oczy to nieco odmieniony profil graczy. Druga i najistotniejsza sprawa to zniesienie oddzielnych kont w serwisie/forum i w rankingu. Od dzisiaj wystarczy jedno konto + zgłoszenie chęci uczestnictwa (więcej w tym temacie) i już można przystąpić do rozgrywek. Jeśli zainteresowanie rankingiem będzie wzrastać to być może vons uraczy nas kolejnymi ulepszeniami ;)

Poza tym proszę do 1 lutego potwierdzić wszystkie zaległe mecze, ponieważ tego dnia skasowane zostaną wpisy odrzucone oraz niepotwierdzone z wyjątkiem wyników dodanych po 20 stycznia 2008.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ogólnie o Rankingu - pomysły, spostrzeżenia itp.

Post autor: Yamada »

3 miejsce za Styczeń powinien mieć Primo. Ja wskoczyłem na jego miejsce już w lutym po tym jak 2 graczy wyzwało mnie na pojedynek.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranking”