Wasza postać

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Wasza postać

Post autor: Bury »

Dumian pisze:Możliwość ładnej gry nie znaczy, że postać nie jest kapiarska

heh ja nie mowie ze nie jest kapiarska;-0 ... tylko to ze mimo tego mozna nia ladnie wymiatac;-00
Awatar użytkownika
HWac
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 10-11-2007, 11:23

Re: Wasza postać

Post autor: HWac »

Moja ulubiona postac jest Hwoarang.Uwielbiam nim grac jest szybki ma silne nogi i ogolnie to jednak z lepszych postaci w grze.Hwoarang byl zawsze moja ulubiona postacia i ciagle bedzie.

Hwoarangiem mozna robic spox combo.Ja gram Hwoarangiem wiec na nogi bo na rece to tak zbytnio nigdy nim nie gralem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Geralt
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30-12-2007, 19:36
Lokalizacja: mercury

Re: Wasza postać

Post autor: Geralt »

ja preferuje Paula i Hwoaranga (pewnie blad, ale sie go trudno pisze xD). hwo to dawne czasy, i teraz czesciej niz nim kingiem wymiatam. ale najwiecej paulem :P
W domu czy na dworze słowa sypią sie jak bierki,
PFK i Bunkerwelt, kolaboracja słownej gierki...
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Wasza postać

Post autor: Stifler »

Jesli o mnie chodzi to zdecydowanie Ling Xiaoyu. Jeszcze z czasow szaraka ta milosc pochodzi. Lubie jej uniki, postawy i wszystko z nia zwiazane i to ze czasem w trakcie walki sam nie wiem gdzie ona jest...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Wasza postać

Post autor: szyper »

Feng, Steve, Bryan, Mishimas
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasza postać

Post autor: yarosh »

eddy ? :D
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Rond
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 10-11-2007, 13:10

Re: Wasza postać

Post autor: Rond »

Grajac w T3 Bryan, Law, zaczynam lubic Yoshka.
Siasio89
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 05-01-2008, 11:50

Re: Wasza postać

Post autor: Siasio89 »

Moja ulubioną postacią jest Jin. Podoba mi sie jego styl ubierania, fryzura i tatuaż, w dodatku fajnie się nim gra i ma parę fajnych tricków (efektowne i skuteczne). Wkurzać może jedynie, że postacie są źle wyważone w Tekken 3 i jest kłopot pokonać Xiaoyu, Nine czy Ediego.
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasza postać

Post autor: yarosh »

buhahaa eddyego :] przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać jako gracz eddym :]
Ostatnio zmieniony 07-01-2008, 20:12 przez yarosh, łącznie zmieniany 1 raz.
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Tygrys »

Siasio89 pisze:Wkurzać może jedynie, że postacie są źle wyważone w Tekken 3 i jest kłopot pokonać ... Ediego.
No postacie sa zle wywazone, Edek jest wlasnie taka postacia ale akurat w inna strone niz myslisz, to jest jedna z "najslabszych" postaci.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Buker
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-12-2007, 11:58
Lokalizacja: J-ów:)

Re: Wasza postać

Post autor: Buker »

Jin-spodobał mi się jego wygląd i duża rola łap. Hwo-ogólnie styl walki. Efektowne i efektywne używanie nóg.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Dumian pisze:Są już tematy z ulubioną, najlepszą i najgorszą postacią a ja bym chciał się dowiedzieć kim gracie "na poważnie" (i dlaczego to jest top tier? :P
A ten od razu z góry zakłada, że każdy gra tylko topami .... :P Sigh Dumian.

Ja niezwykle w T5 (DR) lubię Hwo. I to postać, którą często nader gram a przy tym mój ulubiony "czara".

I nie jest tak, że ta postać jest w stosunku do innych licha. Mało, w Polsce ludzie zazwyczaj grywają topami i przeciw topom, dzięki temu na prawdę można zaskoczyć.

Mój dobry kolega a przy tym znany gracz sceny pokazał mi ongiś ciekawego customa mówiąc przy tym "Sylvan, 3/4 graczy to notorycznie wyłapywać będzie". Tak się składa iż to jeden z najbardziej kompletnych graczy w Tekken w naszym rodzimym kraju a częste z nim sparingi wyexpiły mnie nieco.

I faktycznie, na pewnym turnieju , grając free play z kilkoma zawodnikami tą akcją i innymi zagraniami łatwo relatywnie pojechałem po niemal każdym z kim grałem.

A to jeszcze w czasach gdy studiowałem - sesja = brak gry (pechowo zbiegło się z turniejem a reszta ostro katowała grę ), stąd jak na moją słabszą formę byłem i tak zadowolony z wyniku meczy. A cóż to dopiero byłoby kilka miesięcy wcześniej.

Innym razem na nocce u kolegi mego dobrego grałem z innym znanym i cenionym graczem, upatrzył sobie Feng'a. Wiadomo jak u nas Wei a Blood Thalon jest postrzegany. A ty bach ( bynajmniej nie Jan Sebastian ) , dwie akcje i do piachu a zdało sie słyszeć przez jego usta "pier** Hwotox, i jego jeb** dżagle za 1/2 energii).

A teraz wystarczy sobie przywołać w myślach co tez ciekawego tak MadDogJin nim wyprawia.

Ogólnie wręcz uwielbiam nim grać , tym bardziej, iż jak już wspomniałem ludzie najlepiej znają Fenga, Bryana, Nine, Stevensona w T5. Oczywiście też nimi gram od czasu do czasu - wszak nie ma to jak grać kimś mającym same plusy i brak minusów a i jest tak banalny w prowadzeniu, iż nawet 11to latek czy 4lata starszy chłopak niszczą nimi niemal każdego u nas....
HWac pisze:Ja gram Hwoarangiem wiec na nogi bo na rece to tak zbytnio nigdy nim nie gralem
Coś nie tak ze składnią. Zresztą jak Hwo raczej rąk nie używasz to ....

Podsumowując :

T - Nina, Kaz

T2 - Bruce, Beak, Devil

T3 - Jin, T.O,

TTT - Devil+Bruce, Jin+Kazuya, Devil+T.O, Hwo+Beak, Julia+Miszelina

T4 - Jin, Steven, Lee, Law

T5 - Steven, Hwo, D.J, Julia

T DR - Hwo, DJ, Jakc 5, Beak

Takie pomieszanie tych ulubionych z tymi "łatwiej wygram", bowiem kto zagrywa się z przyjemnością w TTT teamem - T.O/Devil/Bruce....
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Wasza postać

Post autor: JędrnyCyc »

Sylvan Wielki pisze: Mój dobry kolega a przy tym znany gracz sceny pokazał mi ongiś ciekawego customa mówiąc przy tym "Sylvan, 3/4 graczy to notorycznie wyłapywać będzie". Tak się składa iż to jeden z najbardziej kompletnych graczy w Tekken w naszym rodzimym kraju a częste z nim sparingi wyexpiły mnie nieco.
Czyżby chodziło o Masterka ... ten tekst słyszałem już dawno temu. Powtarzasz się. Z tego co znam Hwo to nie pamiętam żeby miał jakiegoś tajemnego magicznego castoma.
Sylvan Wielki pisze: I faktycznie, na pewnym turnieju , grając free play z kilkoma zawodnikami tą akcją i innymi zagraniami łatwo relatywnie pojechałem po niemal każdym z kim grałem.
:szok: słyszałem inne opinie . . .


Wracając do tematyki :

T5 - Hei, gan, paul
T Dr -Hei, gan, feng

Wcześniejszych częściach nei chce mi się pisać
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

JędrnyCyc pisze::szok: słyszałem inne opinie . . .
To cię kłamali .
Na 8 osób z którymi walczyłem poległem tylko z jedną ewidentnie ( później jak wróciłem do formy graliśmy już zawsze na równo ) i z jedną bodaj 3-2 w rundach , reszta na plasterki. A gdybym miał formę jak później, moim Hwo to już komplet byłby , jednak i bez tego miło było wins ratio niemal z każdym po swojej stronie mieć.

Najlepszy i tak Kaczka był, który kozaczył jak ty a później "Z Sylvanem poległem 6-2 , ale ja tylko ot tak grałem". xD

I najlepsze jest to ,że dało się ich dusić moja postacią, która przez "znawców" z pol. uznawana jest za średniaka.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wasza postać

Post autor: -=MASTA=- »

oho...
Jedyna prawda już była, chyba większość nie potrzebuje powtórki z rozrywki...

A w t5dr gram Ravenem... blee. blee blaa i wygrałem w pracy ze swoim szefen 5:1, blee blee :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”