Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Fel »

Jest to jeden z najbardziej zabawnych postów jakie czytałem.

Absolutnie niewinny, kryształowo czysty Sahiel, który zewsząd jest niesłusznie atakowany przez podłych zauszników z mrocznego imperium Honmaru; siedział raz sobie i grał w najlepsze, aż tu Dark Action bez żadnego powodu, żadnego uprzedzenia zbanował go, skazując na wieczne potępienie.
Podłość, podłość i jeszcze raz podłość!

Ps. W razie ewentualnego zdjęcia mu tego bana (za czym jestem przeciw), stawiam kratę piwa w zakład, że nic w jego zachowaniu się nie zmieni.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Dismaster »

To zrobil Sub jemu chwala na wieki :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Schaiba »

A ja się dorzucam na pomnik dla Suba. (offtop trochę)
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: ślimak »

ban dla tego pana to najlepsze rozwiązanie
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: sahiel »

dismaster jak grałeś dobrze to ci powiedziałem ze grałeś dobrze jak grasz po chamsku to mowie ze grasz po chamsku co z głowy to na języku i przynajmniej jestem szczery a nie zakłamany jak wy

shaiba kończysz grę ze mną z wynikiem 8-1 to nic dziwnego sie wnerwiasz jak by mnie by tak ktoś poniżył też bym sie wnerwił i skoro tak bardzo ci zabierałem zabawę to czemu ze mną grałeś ?i jeśli wszyscy jesteście tacy mądrzy i tacy ponad mnie to czemu wszyscy albo zaczynacie pyskówki albo chętnie podtrzymujecie.hę?

Arucardo - nie jesteś w temacie t3online to tak zostań

wszyscy przemawiający tu macie 1 wspólne: nigdy we mną nie wygraliście i przemawia przez was czysta zawiść zbitych dzieci- żal

skoro kreujecie się na takich świętych a mnie na tego złego to wasza obłuda,ale pamiętajcie zło zawsze zwycięża

i nie odgrażając się nikomu nie zdziwcie sie jak ten przydomowy serwerek na p166 i neostradzie nagle szlak jasny trafi
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: SubZero »

i nie odgrażając się nikomu nie zdziwcie sie jak ten przydomowy serwerek na p166 i neostradzie nagle szlak jasny trafi
Powiem ci że sam mam takie obawy :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Action »

sahiel pisze:skoro kreujecie się na takich świętych a mnie na tego złego to wasza obłuda,ale pamiętajcie zło zawsze zwycięża
tam-tam-tam-tam-tadam-tam-tadam---tam-tam-tam-tam-tadam-tam-tadam [Marsz Imperialny rlz! :p]
sahiel pisze:nie odgrażając się nikomu nie zdziwcie sie jak ten przydomowy serwerek na p166 i neostradzie nagle szlak jasny trafi
uułaaa :D


Temat od samego początku trzyma poziom przedszkola ("bo ja wcale tego nie robie, kłamiecie, sami jesteście gupi!"), wiec najwyższy czas go zamknac. Sahiel - powodzenia w życiu życzę a sama prośba o zdjęcie bana oddalona. :)
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”