Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Czwóreczka - Shaiba. Grałem z nim pare walk i muszę przyznać, że ten Bryan wkrótce będzie przypominał Brajanka od Disa.
Przyznam sie ze strasznie mi to porownanie ujmuje. Gralem z tym czlowiekiem dzis i dawno nie widzialem takiego kampera chyba ze to nie ta sama osoba bo tu jakies nieporozumienia widze.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

Mistrzem Bryana i tak jestem ja :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

Mistrzem gry ładnej czy skutecznej?
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

Drogi Disie, Twe oskarżenia uważam za bezpodstawne, co najmniej bazując na tym, że byli i tacy co ze mną grali i nie narzekali.

Problem chyba polega na tym, czego oczekujesz od gry z kimś, bo mi np. z Tobą grało się naprawdę fajnie. A ten txt z czajeniem nie miał w sobie ni grama jakiś oskarżeń.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Dis i Primo mają najszybsze i najbardziej agresywne Bryany na Honmaru i zapewne podobnego stylu gry oczekują od przeciwnika. Ja osobiście też nie lubię grać z kimś kto kampi jak opętany (jak np V7) bo to, żadna przyjemność biegać za kimś w kółko i go rzucać/low'ować/wybijać bo przeciwnik nie myśli o niczym innym jak o uciekaniu do tyłu - nie można konstruować żadnych konkretnych akcji bo cała walka to pogoń za uciekającym celem:). Dlatego właśnie często odmawiam danym graczom partyjki, bo nie potrafię z walki z nimi czerpać przyjemności o którą to przecież chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

ja ka(m)pie w onlinie dlatego ze lagi odbieraja mi movement. moze to lepiej, bo po walce bym tylko slyszal- "uciekac do tylu to kazdy umie"; wiadomo :D
Mistrzem gry ładnej czy skutecznej?
pieknie nie gralem, bo wybralem w momencie rozpoczecie turnieju, pierwszy raz Bryana w T3, ale inni nie szokowali mnie zadnymi fajnymi zagraniami, podczas gry ze mna.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Yamada pisze:Dis i Primo mają najszybsze i najbardziej agresywne Bryany na Honmaru i zapewne podobnego stylu gry oczekują od przeciwnika. Ja osobiście też nie lubię grać z kimś kto kampi jak opętany (jak np V7) bo to, żadna przyjemność biegać za kimś w kółko i go rzucać/low'ować/wybijać bo przeciwnik nie myśli o niczym innym jak o uciekaniu do tyłu - nie można konstruować żadnych konkretnych akcji bo cała walka to pogoń za uciekającym celem:). Dlatego właśnie często odmawiam danym graczom partyjki, bo nie potrafię z walki z nimi czerpać przyjemności o którą to przecież chodzi.
A oto i sedno sprawy. Amen.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Ja się nie znam, ale imo Bryan w TK3 nie jest stworzony do gry ofensywnej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Ja się nie znam, ale imo Bryan w TK3 nie jest stworzony do gry ofensywnej.
Tu raczej chodzi o to ktory z graczy jest stworzony a ktory nie do grania ofensywnie ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Dismaster pisze:
Ja się nie znam, ale imo Bryan w TK3 nie jest stworzony do gry ofensywnej.
Tu raczej chodzi o to ktory z graczy jest stworzony a ktory nie do grania ofensywnie ;)
Po części na pewno. Bryan to jednak mocno techniczna postać i nie można polegać wyłącznie na parciu do przodu. To mniej więcej tak jakby grać Hwo wyłącznie defensywnie ;). Inna sprawa że grając cyborgiem na sępienie też się za dużo nie osiągnie, balans musi być.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Marioitaly - kolejny dobry gracz,wiecej ogrania online a będzie bardzo dobrze. Postacie - Jin i Nina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Gracze

Post autor: Chinczyk »

Wave Kid bardzo dobry gracz kolega Devil DS'a gra podobnie jak on warto zagrać chociaż widać że jeszcze nie przyzwyczaił sie do warunków panujących na serwerach
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

Najlepsi gracze, to:
Chinczyk
Gon
Dumian
VHO
Kurek
Dobzi sa tez na pewno Krelian i Aramis, ale nie ma jak to sprawdzic :/
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Bati »

Na razie, jeśli chodzi o konkretniejszych graczy to zmierzyłem się tylko z luc_octoberem i z Dismasterem :P obydwoje grają ciekawie i dobrze :) (nie mam co się wypowiadać jakoś strasznie głęboko gdyż T3 nie jest moją mocną stroną ;D)
Możecie mnie naprowadzić na jakieś filmiki gdzie zobaczę grę KingKya? :) jestem bardzo ciekawy :>
Za jakiś czas (jednak trzeba się trochę przestawić :D) chciałbym żeby ktoś wyższy rangą porównał naszych Królów ;D bo jak wiadomo Mirror matche nie pokazują kto gra lepiej daną postacią :)
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

A to nie z Tobą grałem ranka, gdzie grałeś na kontrę Jinem?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”