Zlot w Grudziądzu

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Zlot w Grudziądzu

Post autor: Hamtaro »

Witam.
Chciałem poinformować iż nasi dobrzy znajomi z Grudziądza organizują u siebie zlocik nastawiony głównie na bitki 2d. Chętnych jest póki co mało głównie osoby ze sceny GGTP ale mam nadzieje że będzie więcej i liczę na zainteresowanie na łamach tego forum :-)

Więc prawdopodobnie odbędzie sie on w ostatnim weekendzie marca co do adresu i miejsca tego zlotu to podam w późniejszym terminie ale będą 2 dość spore pomieszczenia jedno na stanowiska a drugie do spania. Stanowisk będzie około 8 w porywach do 10. Prócz standardowo ps2 i granie głównie w gierki 2d czyli najróżniejsze kofy, 3S, CvS2, MB, i GG będzie na pewno jeden X-box 360 w najlepszym wypadku 2 X. Oraz dwie PS3 podłączone do HDTV. Możliwość pogrania np w UT3 przez sieć a także w VF5 jeśli będzie chętnych to zrobi sie mini turniej. Z muzycznych atrakcji będzie udostępniona gitarka do pogrania w Guitar Hero a także dwie maty do tańczenia. Co do opłaty za wstęp to na 80% jest zlocik darmowy więc płacicie tylko za bilet do Grudziądza wiec moim zdaniem to idealna okazja aby sie troszkę rozerwać. Za mniej więcej tydzień czasu będzie wszystko wyjaśnione i wtedy podam więcej szczegółów co do miejscówki i trasy dojazdu i czy aby na bank ten termin jest pewny.

Liczę na to iż znajdzie sie paru chętnych z Honmaru musimy sobie pomagać nie ;)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01-03-2008, 17:00 przez Hamtaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Aserot »

Zapowiada się ciekawie co nie Chris :) czekam na więcej szczegółów.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: SubZero »

Fajnie, fajnie, tylko szkoda że tak daleko :(
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Action »

Miejsce pasuje (w miare blisko, spoko dojazd), tylko nie wiem jak z czasem, gdyż na koniec marca/początek kwietnia zapowiada sie przeprowadzka...
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Jo-Jo »

>_> .... nie da rady .... wtedy mam Magnificon >_< ... k**** .... tak chciałbym pojechać :/ ....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Ana »

Hamtaro pisze:...VF5...
:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Chris »

Zlot wydaje sie bardziej atrakcyjny dla mnie,ale jest problem z dojazdem
Jeszcze nieiwem jak z autobusem ,ale pociag jedzie srednio 8-10! cena gdzies kolo 80zl w jedna strone :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Hamtaro »

Dobra jest taka opcja. Zagadałem do organizatorów o przesunięcie tego zlotu o tydzień później to jest pierwszy weekend kwietnia z uwagi na to iż w ostatnim weekendzie marca prócz zlotu w Grudziądzu będą jeszcze w tym samym czasie jakaś imprezka we Wrocławiu oraz konwent Magnificon w Krakowie. Prosił mnie o to między innymi Jo-Jo któremu zależy na przesunięciu tego zlotu moim zdaniem było by to rozsądne gdyż frekwencja by wzrosła. Zobaczymy co z tego wyjdzie, czekam na wasze opinie w tej sprawie. Wkrótce nowe informacje na ten temat.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Hamtaro »

Dobra nowe wieści. Jest opcja aby zrobić to w weekend świąteczny (21), 22, 23 marca tak aby nie kolidował z innymi imprezami. Termin kwietniowy to odpada na bank nie pasuje chłopakom od organizacji bo mają tez inne sprawy na głowie. Więc czekamy na opinie czy ostatni weekend marca czy może weekend świąteczny zobaczymy co z tego wyjdzie. W niedzielę lub poniedziałek dam dokładne dane obiektu wraz ze zdjęciami i adres.

Sorki że post pod postem.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Di »

Z tego co Cieślak pisał, ostateczna data to 21-23.03.

Ana i ja odpadamy.
Awatar użytkownika
Hamtaro
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 22-08-2007, 08:59
Lokalizacja: Jeet Kune Do dojo

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Hamtaro »

Nowe wiadomości w sprawie zlotu. Zacytuję może post jednego z organizatorów:

Witam, oto oficjalne oswidczenie w sprawie zlotu Grudziadz '08: zlot odbedzie sie w dniach 21,22,23 marzec 2008, ostateczna decyzja zapadla dzis ok godziny 13 podczas rozmowy z panem Klemensem, wlascicielem lokalu, dobra a teraz mniej oficjalnie:) wiec panu Klemensowi najlepiej pasuje rowniez termin swiateczny, gdyz na codzien odbywaja sie tam zajecia dla niemcow, haha, dobra, nasza miejscowka to taka "piwnica" gdzie jest kilka pomieszczen, nie wyglada to moze jakos super jak w bursie ale jest ok, salka do grania to ok 6 na 5 m wiec daje to jakies 30m2, salka do spania jest troche mniejsza ale przytulna i ciepla a dodatkowo jest fajny grzejniczek, tak jak pisalem Tesco jest w poblizu, przyjezdzac mozna juz od piatku rana, kwestia dojazdu jest prosta, obok dworca wsiadacie w 19 albo 4, a najprosciej dojsc do McDonalda(ciezko nie trafic) i wpakowac sie w 12 bo jezdzi najczesciej, wysiadacie na ul. Korczaka, z autobusu bedzie widac (tak jak na zdjeciu) duzy napis SOLARIUM, w razie pytan/klopotow nr telefonow, Lucas - 509864755, Bellevar - 661559045, do naszej dyspozycji beda 2 sale, 2 kibelki, umywalka, grzejnik, lodowka i czajnik elektryczny, przed wejsciem sa kraty, drzwi i jeszcze jedna para krat, takze nikt nam nie wlezie, sprzet bedzie bezpieczny, no i jako ze w sali do grania nie ma okien to przez kraty sie troche przewietrzy, macie tu kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Edit by Action: Poprawiłem linki :)
Ostatnio zmieniony 02-03-2008, 14:58 przez Hamtaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Kyo says: "Kono teidoja doujinai kara...Honki de ikuze!" which means "So you aren't perturbed by just this...Let's go all-out!"
Ryu says "Koi!", this means "Come!"
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Chris »

Cholera, damn
prawdopodonie niebedzie mnie w polsce fak by to , taka okazja AGRRR
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Chris »

Jedzie moze ktos autem przez /kolo krakowa:) ?
Dalbym rade przyjechac,ale wrocic juz nie bardzo, PKP 5przesiadek i drogo,a pks prawdopodobnie w swieta nie jezdza..
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Jo-Jo »

Ja mam szansę się zjawić, ale to pod koniec pierwszego dnia raczej :P ( brak kasy :/ ) szansa jest mała, ale zawsze jest :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Zlot w Grudziądzu

Post autor: Aserot »

Ja raczej się zjawie :) na razie w 85% jest wszystko ustawione najgorzej że wstać będę musiał o 4:00 i nie zasnąć do pierwszej przesiadki :).

Jak ktoś z Bydgoszczy się tam wybiera to możemy się jakoś zderzyć.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”