Honmaru Act Cadenza Combo Movie

Japoński "homebrew" to także świetne bijatyki 2D, które nie raz przewyższają w wielu względach komercyjne produkcje. Sprawdź sam dział doujin soft.

Moderatorzy: eq2D, ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
Seven
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-11-2007, 12:33
Lokalizacja: krk

Re: Honmaru Act Cadenza Combo Movie

Post autor: Seven »

wow zach niezłe te 3 akcje haha:) takich więcej, choć nie wiem co robiliście przed tym jak puściłeś last arca wlenem, w każdym razie nie wyglądało to na walkę;p
Co do kawałka zapodanego przez actiona dla mnie pasuje zajebiście choć sam nie słucham takiej muzy.
Olewając muzykę jestem ciekawy co w tym chcecie pokazać. Zeby kogoś zachęcić tym do gry trzeba pokazać ładne rzeczy, a takich nikt w turze nie robił (no chyba ze unikający action), bo każdy bal sie kombinować (tak mi sie wydaje ofc) Free playe wyglądają o wiele lepiej i czasem dzieją sie naprawdę kulskie rzeczy.
Chyba ze filmik z akcjami takimi jak te 3;p Wez zach poszukaj dokładnie więcej, żeby na filmik starczyło:)
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Honmaru Act Cadenza Combo Movie

Post autor: Zachariasz »

No niestety, coraz trudniej dziś o hardcorowe akcje. Dlatego dzisiejsza paczka jest nieco bardziej przyziemna.

Ale nie smućcie się, oto bowiem wraz z Mercem podczas robienia ww. paczki stworzyliśmy pierwszy na świecie replay interaktywny! :] To nie jest żart. W tym repku można pograć!

Do nabycie tylko w Zachariaszowiczowym Chomiku.

http://chomikuj.pl/Zachariasz/honmaru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Doujin Soft”