Melty Blood Center

Japoński "homebrew" to także świetne bijatyki 2D, które nie raz przewyższają w wielu względach komercyjne produkcje. Sprawdź sam dział doujin soft.

Moderatorzy: eq2D, ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Melty Blood Center

Post autor: Dumian »

Jako, że nie ma żadnej polskiej strony o Melty Blood postanowiłem taką stworzyć. Melty Blood Center, bo tak nazywa się owa strona dostępna jest w ramach projektu Serwisy Honmaru i znaleźć ją można pod adresem <a href="http://meltyblood.honmaru.pl" target="_blank" class="postlink">http://meltyblood.honmaru.pl</a>

[edit]Strona gotowa, news na Honmaru i podziękowania tutaj ;)[/edit]

Chciałbym abyście w tym temacie pisali wszelkie uwagi i komentarze odnośnie strony Melty Blood, czyli standard, co dodać, co zmienić a co jest ok. Nie ukrywam, że stronkę robiłem z nadzieją supportu z waszej strony. Na początek wykorzystałem materiały dostępne wcześniej na Honmaru, czyli świetny FAQ Yamady, recke Sil3nta itp.
Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności należy zmienić stronę tytułową na jakiś ogólny opis gry, zarzucić info o częściach jakie się ukazały itd., ewentualnie mogę wprowadzić moduł newsów o ile znajdą się osoby śledzące bieżące wydarzenia i chętne do pisania.
Pozostaje jeszcze kwestia forum, Myślałem, aby otworzyć osobne subforum tylko dla Melty Blood i wyznaczyć tam kogoś na moda ale wtedy dział Doujin Soft będzie prawie pusty (zostaną tylko 3 tematy)...

No to jak, podoba sie stronka czy może trudziłem się na marne? :P
Ostatnio zmieniony 01-08-2008, 14:49 przez Dumian, łącznie zmieniany 3 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Melty Blood Center

Post autor: Yamada »

Wbrew pozorom, ja nadal w to gram, ale póki co tylko na PS2 (pad pod PC coś mi szwankuje - przydał by sie AS...) więc ja osobiście jestem zainteresowany subforum i stronką MB. Dział DS byłby trochę pusty no ale ofiary są nieuniknione:P.

Dumian - reckę napiszę w wolnej chwili.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Melty Blood Center

Post autor: Pattrick »

hmm.... wygląda ładnie , prosto i przyjemnie ... mnie się tam podoba , choć przydałoby się coś tam rozbudować :P
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Melty Blood Center

Post autor: Zachariasz »

Dobra, jak obiecałem; oto lista co zmienić/dodać:

* primo to jakiś inny layout. Ten fiolet wygląda pedalsko! :[
* dodać opisy wszystkich postaci: kto, co, kiedy, dlaczego
* dodać sekcję z masterowaniem postaci: ich chainy, wady, zalety, specjalne umiejętności, repki i CMV
* ogólny dział z CMV z wszystkich części oraz dla poszczególnych charów.
* tapety, arty
* ciekawostki np. "chodzą pogłoski, że papież masterował Sion". A na serio to po prostu takie luźne. praktycznie nic nie wnoszące informacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Doujin Soft”