Grupa B

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: KRELIAN »

Do jutra trwają rozgrywki pierwszej fazy grupowej. O ile wiadomo już, że wyjdą z niej takie osoby jak: Nadine, Marioitaly, Vho, Chinczyk, Krelian tak wciąż niejasne jest kto wyjdzie na szóstym miejscu, gdyż pozostali gracze tj. Bratek91, Murzyn, Frizen i Fatal1ty_PL wciąż mają realną szansę na awans. Warto zatem jeszcze powalczyć ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Grupa B

Post autor: fatal »

wnioskuje o przedłuzenie terminu... po prostu rozkładam rece. i z bratkiem i z frizenem nie jestesmy w stanie rozegrac meczu w godnych warunkach. po prostu zaden serwer nie działa wystarczajaco dobrze i pewnie, a p2p zawodzi, nawet sie nie łaczac. jakby honmaru wreszczcie zostało włączone to rozegralbym te 2 mecze w niespełna godzine a tak to wyglada jak bym wogole nie chciał ich rozegrac.... spróbuje jeszcze z kazdym z nich jutro(tj. poniedziałek) rozegrac mecz. Mam nadzieje ze damy rade. POzdro.
Ostatnio zmieniony 06-03-2008, 00:40 przez fatal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: KRELIAN »

No niestety bywa i tak, że pomimo najszczerszych chęci po prostu nie da się zagrać normalnie. W takich sytuacjach przesunięcie terminu o dzień czy dwa nie powinno zrobić problemu, zwłaszcza po tym, jak prezentuje się tabela naszej grupy.

Inna sprawa, kiedy ktoś sie nie odzywa, ale od tego są m.in logi z gg.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Grupa B

Post autor: bratek91 »

(law) bratek91 5:4 murzyn (anna,nina,orge,eddy,bryan)

Podliczone
Ostatnio zmieniony 03-03-2008, 01:47 przez bratek91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: Dumian »

Fatal1ty_PL pisze:po prostu zaden serwer nie działa wystarczajaco dobrze i pewnie
Proponuję odświeżyć listę serwerów w Kaillerze, coś na pewno się znajdzie np.
Reps: 195.149.21.209
alz: 213.251.162.150
ArcadeZentrum: 213.239.219.172
Inne: 195.13.62.18 | 88.191.28.190
ewentualnie Headoff: 217.30.208.76 ale tu już może być nieciekawie z pingiem.
Co do przedłużenia terminu na dogranie ostatnich pojedynków to chyba nie powinno być problemu o ten jeden czy dwa dni.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Grupa B

Post autor: fatal »

dumian, nie wiem jakie masz połączenie internetowe, ale u mnie wszystkie z serwerów które wymieniłes nie spełniaja swojej roli, a bardzo wymagający nie jestem :/

swoją droga siedze juz dzisiaj ze 3 h na gg, pisze do frizena , z którym sie umowilem na dzisiaj na tą porę- nie odpowiada, bratka tez nie ma choc z nim tez sie umawiałem na dzis kolo 20. . . <niech mi nie mówią ze nie chciałem> POzdr
Ostatnio zmieniony 06-03-2008, 00:41 przez fatal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Grupa B

Post autor: fatal »

[KIN,BRI]FATAL1TY_PL 5:4 BRATEK91 [LAW]

no zacieta była ta walka na pewno.
szkoda tylko ze przy lagach....
swietny law.
POzdr.

Podliczone
Ostatnio zmieniony 06-03-2008, 00:41 przez fatal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Grupa B

Post autor: bratek91 »

(law) bratek91 0:5 vho (xia)
nie bede komentowal... :)

Ok
Ostatnio zmieniony 04-03-2008, 19:56 przez bratek91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: KRELIAN »

Ciekawa sytuacja u nas w grupie. Teoretycznie każda osoba prócz Murzyna ma szanse na awans z szóstego miejsca a wciąż kilka meczy nie rozegranych. Logi? Tłumaczenia? Walkowery? Zegar tyka :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Grupa B

Post autor: bratek91 »

nie moge skontakowac sie z Marioitaly i Frizenem. co do Frizena to moze juz miec wylaczonego kompa(pozno jest) ale do Marioitaly pisalem tez wczoraj
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Grupa B

Post autor: fatal »

logi?? badźmy poważni. mi pozostał jeden mecz z frizenem który od trzech dni sie nie odzywa.
mam wklejac logi?? z gg jak do niego pisałem? Krelian przeciez jestesmy dorośli... mówie otwarcie starałem się skontaktowac z kazdym i zdążyc rozegrac mecz w czasie mimo ze mialem go o połowę mniej od reszty <wszedłem z rezerwy> jesli tylko frizen sie pojawi, rozegram z nim mecz. i tyle w temacie.

POzdro
Ostatnio zmieniony 06-03-2008, 00:41 przez fatal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: KRELIAN »

Fatal1ty_PL pisze:logi?? badźmy poważni. mi pozostał jeden mecz z frizenem który od trzech dni sie nie odzywa.
mam wklejac logi?? z gg jak do niego pisałem? Krelian przeciez jestesmy dorośli... mówie otwarcie starałem się skontaktowac z kazdym i zdążyc rozegrac mecz w czasie mimo ze mialem go o połowę mniej od reszty <wszedłem z rezerwy> jesli tylko frizen sie pojawi, rozegram z nim mecz. i tyle w temacie.

POzdro
Ja jestem całkowicie poważny. Nie wątpie w to co mówisz. Logi z gg to jeden z przykładów udowodnienia tego, że nie można z kimś rozegrać danego meczu, z tym, że dotyczy to głównie przypadków, kiedy jedna z osób zainteresowanych po prostu nie odpowiada na ustawkę. Na honmaru zostało już rozegranych kilka turniejów i możesz mi wierzyć, że nie każdy podchodził fair do sytuacji. Stąd też wprowadziliśmy taki a nie inny sposób na udowodnienie swoich racji, który jak dotąd sprawdza się przyzwoicie.

Tak czy inaczej jutro wieczorem zaczynamy układać nowe grupy do drugiej fazy, także jest jeszcze czas na rozegranie zaległych meczy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Grupa B

Post autor: fatal »

KRELIAN pisze:
Fatal1ty_PL pisze:logi?? badźmy poważni. mi pozostał jeden mecz z frizenem który od trzech dni sie nie odzywa.
mam wklejac logi?? z gg jak do niego pisałem? Krelian przeciez jestesmy dorośli... mówie otwarcie starałem się skontaktowac z kazdym i zdążyc rozegrac mecz w czasie mimo ze mialem go o połowę mniej od reszty <wszedłem z rezerwy> jesli tylko frizen sie pojawi, rozegram z nim mecz. i tyle w temacie.

POzdro
Ja jestem całkowicie poważny. Nie wątpie w to co mówisz. Logi z gg to jeden z przykładów udowodnienia tego, że nie można z kimś rozegrać danego meczu, z tym, że dotyczy to głównie przypadków, kiedy jedna z osób zainteresowanych po prostu nie odpowiada na ustawkę. Na honmaru zostało już rozegranych kilka turniejów i możesz mi wierzyć, że nie każdy podchodził fair do sytuacji. Stąd też wprowadziliśmy taki a nie inny sposób na udowodnienie swoich racji, który jak dotąd sprawdza się przyzwoicie.

Tak czy inaczej jutro wieczorem zaczynamy układać nowe grupy do drugiej fazy, także jest jeszcze czas na rozegranie zaległych meczy.
wobec tego jutro... eee dzis :D wyslę Ci, Krelianie logi z gg <nie bede ich przeciez wklejal na forum> no chyba ze frizen sie pojawi. To bedzię po kłopocie. ;)
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Grupa B

Post autor: bratek91 »

(nina, jin) marioitaly 5:2 bratek91 (law, jin)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa B

Post autor: KRELIAN »

Grupa B podliczona. Lista osób, które zakwalifikowały się do kolejnej fazy jest następująca:


1. Vho (21 pkt.)
2. Krelian (21 pkt.)
3. Chinczyk (18 pkt.)
4. Marioitaly (18 pkt.)
5. Nadine (12 pkt.)
6. Fatal1ty_PL (9 pkt.)



W przypadku par Vho/Krelian oraz Chinczyk/Marioitaly o danym miejscu zadecydowały punkty cząstkowe (ilość wygranych i przegranych walk).

Jeszcze jedna sprawa. Wczoraj Fatal1ty_PL napisał do mnie, że dziś wyjeżdża i wraca prawdopodobnie dopiero w następną sobotę (15.03). Dał mi jednak do zrozumienia, że zależy mu na tym, by wyrobić się z czasem. Postanowiłem zatem, że w razie, gdyby jednak nie pojawił się w wyznaczonym terminie na rozegranie swoich walk, to w jego miejsce z rezerwy wejdzie Bratek91 (6 pkt.). Powodzenia w kolejnej fazie grupowej :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”