Forest Law

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Forest Law

Post autor: Yamada »

Po zbiciu dolnym siedzi wybicie z flipa g/p+4 + juggle - najmocniejsza i najbardziej oplacalna w online opcja.

Po WR+3....nie wiem;]. Ja uzywam teo do mind gameu;].
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Forest Law

Post autor: vho »

Po WR+3, jeśli trafiając nie odsunie za daleko siedzi 3,4+jg, ale z daleka raczej nic na gwarancie...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Forest Law

Post autor: Lukas »

Pykając sobie w t3 zauważyłem, że grając Lawem przeciw Eddiemu robi sie problem O.o
Niezaleznie od tego, czy ja gram lawem, a przeciwnik edem, czy na odwrót, czuję przewagę po stronie eddiego.
Już nawet łatwiej mi się gra Hworangiem przeciw edowi.

Ktoś to skomentuje?
Może to moje wrażenie tylko?
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Forest Law

Post autor: Yamada »

Tylko Twoje wrażenie :) . Moim zdaniem to Law jest właśnie jedną z lepszych postaci na edka - uzywaj d+4,3 gdy edek po jakimś ciosie siedzi na ziemi - czesty ch i juggle no i nie zapominaj o zbiciu dolny po którym masz akcje ze 1/3 paska+setup.

Tyle wystarcza by ograć wszystki lamerskie edki na kailerze :D
Obrazek
janix
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 19-01-2007, 23:38

Re: Forest Law

Post autor: janix »

Zgadzam się z Yamadą w 100%. Do tego wniosku sam doszedłem. Lawem trzeba robić przede wszystkim salta na edka. Mashowanie punchow też niekiedy pomaga. Ciosy Lawa po prosty mają większy priorytet, niż ciosy Eddiego. Inne dobre postacie na Edka, oprócz lawa to np.: Nina i może Paul (gp+3,4). Za to źle się gra mishimami, pomimo tego, że Jin ma swoje "magiczne" dp+4,4.
Jeśli ktoś się nie zgadza z moim zdaniem, niech spróbuje przerwać p+3 od edka ewgf-em/wgf-em, a później saltem lawa (druga opcja jest znacznie lepsza).
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forest Law

Post autor: Bugsy »

A znacie jakies techtrapy dla Lawa i gwaranty po pewnych akcjach?
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Forest Law

Post autor: Primo »

po CH 4 wchodzi t+2,3,4 jakoś nie widziałem żeby ktoś tego używał, a warto

i jako ciekawostka, qcf+1 jest dwa razy silniejsze od zwykłego 1, zawsze te parę pkt damage w jugglu do przodu :]
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Forest Law

Post autor: K' »

CH 4 b+2,3,4 trochę osób używa :), a co do qcf+1 to warto dodać, że odrzuca na CH i jest stringiem w połączeniu z 4,u+3. Rzecz przydatna do Foxowania :hyhy:
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Forest Law

Post autor: -=MASTA=- »

Widze że mało osób o tym wie, ale znanego gwaratna Lawem na CH 4 można przedłużyć o jeszcze jeden cios. Całościowo wygląda to tak : CH 4, b+2,3,4, b+2. Dość randomowo to siedzi, ale fajnie wygląda i oczywiście wchodzi w zwykłe postacie.
Zabierałem się juz nie raz za Lawa, ale jakoś zawsze był to słomiany zapał. "Pedzio" to przecież bardzo mocna i ciekawa postać i jakby nie patrzeć w T3 jest topem :)
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Forest Law

Post autor: yarosh »

Yamada pisze:Tylko Twoje wrażenie . Moim zdaniem to Law jest właśnie jedną z lepszych postaci na edka - uzywaj d+4,3 gdy edek po jakimś ciosie siedzi na ziemi - czesty ch i juggle no i nie zapominaj o zbiciu dolny po którym masz akcje ze 1/3 paska+setup.

Tyle wystarcza by ograć wszystki lamerskie edki na kailerze
a jak :wstyd: może nie jestewm najbardziej lamerski ale i tak starczy (refleksu mi brak po zatym i dsa)
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Forest Law

Post autor: bratek91 »

law ma ciekawe zagranie: b+1+2 ktore jest reversalem dla wielu ciosow piesciami. po przechwyceniu ciosu nalezy wcisnac ktorys z przyciskow:1, 2, 3 lub 4. najkorzystniejsze jest chyba 1 bo odwraca przeciwnika plecami
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Forest Law

Post autor: K' »

bratek91 pisze:law ma ciekawe zagranie: b+1+2 ktore jest reversalem dla wielu ciosow piesciami. po przechwyceniu ciosu nalezy wcisnac ktorys z przyciskow:1, 2, 3 lub 4. najkorzystniejsze jest chyba 1 bo odwraca przeciwnika plecami


Ano raczej najbardziej korzystne jest 2 a potem lekki dash 3,4 WS+4 b+2,3,4 lub jakis inny jugiel i chyba było już to poruszane w tym temacie... Po tej 1 jest raczej mind game co prawda onlinowo często coś tam po tym wchodzi...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Forest Law

Post autor: szyper »

law ma ciekawe zagranie: b+1+2 ktore jest reversalem dla wielu ciosow piesciami. po przechwyceniu ciosu nalezy wcisnac ktorys z przyciskow:1, 2, 3 lub 4. najkorzystniejsze jest chyba 1 bo odwraca przeciwnika plecami
dzięki za cynk, zacznę używać.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Forest Law

Post autor: KRELIAN »

szyper pisze:
law ma ciekawe zagranie: b+1+2 ktore jest reversalem dla wielu ciosow piesciami. po przechwyceniu ciosu nalezy wcisnac ktorys z przyciskow:1, 2, 3 lub 4. najkorzystniejsze jest chyba 1 bo odwraca przeciwnika plecami
dzięki za cynk, zacznę używać.
K' coś Ty najlepszego zrobił!! :przestraszony:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bratek91
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-12-2007, 09:53
Lokalizacja: Gołdap

Re: Forest Law

Post autor: bratek91 »

nikt jeszcze nie pisal o swietnie wygladajacym, lecz niestety raczej niepraktycznym zagraniu: 1+2+3+4~1,3
ale jesli ktos sprobuje zrobic to w walce to jesli przeciwnik zablokuje 1, kopniak bedzie gwarantem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”