Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Jo-Jo »

Ja jeszce mam ;) .... chcesz to ci upnąć mogę :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: SubZero »

Ale po co? Przecież na tej memorce w downloadzie wszystko jest. Przed chwilą sprawdziłem i działa.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Jo-Jo »

No, ale Ana napisała, że jej nie działa memorka więc się pytam :) .

Dobra nie będe dłużej tu offtopować ... jakby co t oczekam na odpowiedź Any :) .
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Ana »

Mi zle zacytowalo, odpowiadalam na post Arrisa
Obrazek
Awatar użytkownika
Nhadala
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 25-05-2007, 15:14
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Nhadala »

Kasumi bo lubie orientalnych ludzi a poza tym kombinowanie nimi :D
Eienno Rikku :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Ana »

Nhadala pisze:Kasumi bo lubie orientalnych ludzi a poza tym kombinowanie nimi :D
mimo wszystko zdaje mi się ze Ayane ma lepszy mix up, zwlaszcza w doa3 :)
no i Helena na tym polu calkiem ok jest
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Moje topy to :

GIRLS

KASUMI - Bo zawsze Rywalizowała ze swoją Siostrunią Ayane o względy Hayate . Poza tym wygląd
HITOMI - Fajna z niej laska . Poza tym nieżle się wydziera podczas walki . Szybka jest
LEI - FANG - Piękna Chineczka w tradycyjnym stroju z dużymi możliwościami w walce . Uwielbiam Ją od DOA1
TINA - Taaa , ta Amerykańska gwiazda wrestlingu nie może się nie podobać . Zabójcze rzuty i łamania
AYANE - Bo zawsze Rywalizowała ze swoją Siostrunią Kasumi o względy Hayate . Chłodna
HELENA - Arystokratka w wielkim stylu . Bardzo Rozbudowana postać . Chyba Najlepsza w DOA3 !

KOLESIE
EIN , HAYATE - No co tu dużo mówić , Moja czołowa postać męska w serii DOA ! . YYY ...widać że Koleś ma POWERA ! w łapkach !
BAYMAN - Niech ktoś Mi powie że ten komandos jest słaby to go Wyśmieję . W dobrych rękach jest naprawdę zabójczy . Chyba jeden z najlepszych designów w serii DOA
HAYABUSA - Ta ten Ninja jest bardzo niebezpieczny ^^ . Szczególnie po counterach w powietrze !
JANN LEE - NAJLEPSZY BRUCE LEE JAKIEGO WIDZIAŁY KONSOLOWE BIJATYKI . Cholernie szybki jak Ein , ale z jeszcze bardziej morderczymi Jugglami
LEON - Legia cudzoziemska rządzi
BASS - Mistrz wrestlingu . Rzuty to podstawa . Świetna postać . Zatroskany Ojciec Tiny
Ostatnio zmieniony 27-10-2010, 23:35 przez JJxenon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Arris »

JJXENON pisze:HELENA
JJXENON pisze:Chyba Najlepsza w DOA3 !
pszepraszam JJXENON ale nie moge sie zgodzic z tym wedlug mnie najlepsza w DOA3 jest Kasumi i to jej glanowanie twarzy Bassa albo Ayane jest extra!! :hyhy:
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Cóż... Ja grałem w tylko w DOA1 (czy to Arcade, Saturn czy PSX), DOA2/DOA2LE i demo DOA4 jakie dorwałem na uruchomionym XBOX360 w Empiku.

Spośród postaci jakimi grałem w "jedynkę i "dwójkę" do pewnego momentu bardziej lubiałem Janka, ale do czasu dopóki nie zacząłem uczyć się grać innymi postaciami :D

Teraz trudno mi wybrać ulubioną postać, więc wyliczę w takiej kolejności jakiej je zaczynałem lubić:

Meni:
1. Jann Lee - od niego zacząłem w DOA1, bo opisie miałsztukę walki Jeet Kune Do :D
2. Bayman - zawsze mnie irytował swoimi dźwigniami, bo zaczynając przygodę z DOA1, miałem problemy, żeby się z nich wydostać, ale w końcu zacząłem nim próbować w "training" i w walkach, a niechęć do niego zamieniła się w przyjazne nastawienie ;)
3. Leon - przy pierwszym uruchomieniu DOA2, oglądałem się za Jankiem, którego oczywiście znalazłem i Baymanem - porażka; okazało się, że Leon ma wszystkiego ciosy Baymana znane mi z DOA1, a właściwie wszystkie ciosy z DOA++ (bo tam już są techniki w parterze), a więc - witaj Leonie w gronie ulubieńców :D

Laski:
1. Tina - panna (chyba, że o czymś nie wiem jako świeżak w świecie DOA :P ) zainteresowała mnie swoimi rzutami, "ultimate combo" f+P, P, K (po polsku: łokieć, grzbiet pięści, kolano w wyskoku), no i oczywiście urodą :D
2. Lei Fang - podobnie jak z Baymanem: na początku mnie irytuje to, że mnie szybko rozbraja, a potem... jak ja lubię nią grać ;)
3. Ayane - "co za diablica: stoi ciągle tyłem i mnie rozwala" tak wyrażałem swoją niechęć do ukrytej wojowniczki w DOA1, ale jak ją odkryłem i pierwszy raz nią zagrałem... powtórka z Baymana i Lei Fang :D

W demie DOA4 grałem trochę Bradem - myślę, że mógłbym go polubić, ale zdaje się, że Chińczycy mi tej szansy nie dadzą, bo na konsole mnie nie stać :/

Ojej... znowu zapomniałem, że ktoś mi radził ograniczać się do 5 zdań, żeby ktoś chciał mnie słuchać/czytać, ale co tu poradzić - bardzo polubiłem DOA ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Yamada »

Na dzień dzisiejszy mój ranking przedstawia się nieco inaczej:

Faceci:
Gen Fu - przede wszystkim styl walki i power wylewający się z każdego jego ciosu. Bezapelacyjnie najlepiej karząca postać w grze.

Laski:
Hayate - najbrzydsza z sióstr, ale fajnie odwzorowane Ninjutsu. Potężna postać. W teamie z Bassem chyba najlepszy zespół w DoA3.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Yamada pisze:Laski:
Hayate - najbrzydsza z sióstr, ale fajnie odwzorowane Ninjutsu. Potężna postać. W teamie z Bassem chyba najlepszy zespół w DoA3.
:zdziwko: No tym to mnie zaskoczyłeś, bo myślałem, że Hayate jest pci męęęskiej ;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Arris pisze:
JJXENON pisze:HELENA
JJXENON pisze:Chyba Najlepsza w DOA3 !
pszepraszam JJXENON ale nie moge sie zgodzic z tym wedlug mnie najlepsza w DOA3 jest Kasumi i to jej glanowanie twarzy Bassa albo Ayane jest extra!! :hyhy:
Hmm zgodzę sie że Kasumi jest mocna w DOA3 jednak HELCIA ma parę bajerów przez które stała się bardziej niebezpieczna niż w DOA2 :D . A co do glanowania twarzy oponenta swoimi zgrabnymi nóżkami to się zgodzę :D , KASUMI ma jeden z najlepiej wyglądających rzutów w DOA :D . No jeszcze daje radę ten co z salta potrafi opleść głowę przeciwnika swoimi udami Hie Hie ! :D . Nikt by po tym nie wstał z ziemi , ale przynajmniej miałby przyjemne wspomnienia na tamtym świecie :rotfl:
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

JJXENON pisze:HELCIA ma parę bajerów przez które stała się bardziej niebezpieczna niż w DOA2 :D
Jak to bardziej niebezpieczna? :przestraszony:

W DOA2 sprawia mi dostatecznie dużo kłopotów swoimi pseudo-high punch'ami. Niby wiem, że jedzie głównie mid'ami, ale wiedza to za mało więc ją czasem wezmę na przeciwnika w Sparing Mode :D

Zauważyłem, że Helena często bywa w ognistym nastroju (scenka po walce z Ayane w DOA2/DOAU, Ending w DOA4) :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Ana »

W DoA2 Helena w singlu jest jedna ze slabszych postaci. Min. chodzi o karalność. W Tagu wyrabia az za dobrze.

W DoA3 z pewnością jest dużo lepsza, w ogóle jest blisko topów tam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Ana pisze:W DoA2 Helena w singlu jest jedna ze słabszych postaci. Min. chodzi o karalność. W Tagu wyrabia aż za dobrze.

W DoA3 z pewnością jest dużo lepsza, w ogóle jest blisko topów tam.
W Tagu DOA2LE to miewam problemy jak Helena sie dobierze w pare z Kasumi - 10 HIT combo idą im za lekko ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”