Jaki jest twój " Theme " ?

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Jo-Jo »

Jak w nazwie tematu -> zastanawiam się jaki utwór by najlepiej do was pasował, najlepiej odzwierciedlał wasz charakter i to przez co przeszliście w życiu ...

Do mnie najlepiej pasuje utwór Lillium z Elfen Lied ... za każdym razem kiedy słyszę ten utwór włącza mi się tryb melancholijno-depresyjny i chce mi się ryczeć ( co w 60 % przypadków robię )

Nieważne jak bardzo bym się śmiał i uśmiechał w danym dniu, to w środku czuje się źle ... niewyobrażalnie źle ... ( nie Act, nie jestem emo :suchy: )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Schaiba »

Szczerze to wątpię, żeby był jakiś dobry tytuł odzwierciedlający coś takiego złożonego jak osobowość, bądź życiorys ;>

Mnie wiele tytułów łapało za serce, od rapowych kawałków Molesty, poprzez Lady Punk, do ostatnio słuchanego Maroona 5.

Zgaduję, że większość ludzi chcących odpowiedzieć na ten temat będzie się trzymać tego uniwersalistycznego schematu ;) Sądzę, że tylko jakaś fuzja strzępków wielu różnych utworów byłaby w stanie być tym "Theme".
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Jo-Jo »

Cóż ... zależy od człowieka :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Fel »

Z rzeczy które poruszają mnie z każdym przesłuchaniem tak na szybkensa mogę wymienić jedno:

Yann Tiersen - Coma

Do pobrania TU

Taka drobna, instrumentalna perełka. Polecam.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: kemot722 »

Już się nad tym zastanawiałem kiedyś i chyba musiał by to być mix wszystkiego co w życiu słuchałem ;)

Tak w przybliżeniu: kawałek "Samby Pa Ti" Carlosa Santany, urywek czegoś od Ich Troje co krótko słuchałem, ale byłem dostatecznie wyśmiany (dziwi was to?), element linkinowego "Lying from you", no i może coś z Rammsteina lub Nightwisha na deser :looka: - hm... dużo tego słuchałem.

Może bym się ograniczył do "Przegrywać czasem to normalna rzecz" z repertuaru Budki Suflera, ale już chyba prościej by było napisać własną piosenkę niż dopasować własne życie do utworu ;)
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Primo »

ale już chyba prościej by było napisać własną piosenkę niż dopasować własne życie do utworu ;)

Dokładnie

i chyba na tym możnaby zakończyć ten temat, lub ewentualnie zmienic jego nazwę na coś w stylu "kawałek który cię rusza" or whatever :]
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Jo-Jo »

Da radę podpasować wałek pod siebie .... po prostu za mało piosenek w życiu słyszeliście, lub jesteście niezbyt umuzykalnionymi ludźmi :)

( PS -> na forum SHP czyli Silent Hill Page dałem taki sam temat i jakoś wielu ludziom się bardzo spodobał :) )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: kemot722 »

Jo-Jo pisze:Da radę podpasować wałek pod siebie .... po prostu za mało piosenek w życiu słyszeliście
Mi sie wydaje, że dostatecznie wiele utworów w życiu słyszałem ;)
Jo-Jo pisze: lub jesteście niezbyt umuzykalnionymi ludźmi :)
He... Nie rozpędzaj się z tak ocenianiem ludzi :kwasny:

Wiem, że zawodnicy sportów walki biorący udział w MMA czy (Pro) Wrestlingu potrafią doskonale dobrać kawałek, który ich będzie reprezentował, ale po co to reszcie osób, która jednego dnia może sięgnąć po płytę z muzyką elektroniczną, innego z soundtrackiem z "Gwiezdnych Wojen" czy inną muzyką orkiestrową, a na koniec tygodnia słuchać metalu?

Twórcy tekstów piosenek często (jeśli już) kierują się własnymi doświadczeniami życiowymi, nie użytkowników forów.

Odnośnie wałka - musiałeś rzeczywiście użyć w życiu wiele egzemplarzy wałków by jakiś dopasować pod siebie :P

Jeśli chcesz, żeby ludzie legitymowali się utworem muzycznym, zamiast np. swoim talentem, życzliwością do innych czy intelektem (bo nie znam intencji tego tematu), to przyjmij, że moja wizytówka to "Przegrywać czasem to normalna rzecz" Budki Suflera.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Jo-Jo »

Intencje ? proste - czysta ciekawość :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Arris »

remix theme chun li z zdaje sie street fighter turbo 2 nie wiem czemu ale zawsze mi sie podobal a moze od tego ze czasami jestem agresywny jak ta muzyka (jak sie wkurze to wszyscy wychodza z mojego pokoju) ;]
link
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: JJK »

Po głębokim zastanowieniu, wybór nie będzie wcale taki trudny: U.K. - "Carrying no Cross".

Edit.

http://u.k.carrying.no.cross.1979.patrz.pl/
Ostatnio zmieniony 14-03-2008, 20:46 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: ryu116 »

Jo-Jo pisze:najlepiej odzwierciedlał wasz charakter i to przez co przeszliście w życiu ...
Jeśli chodzi o charakter to jestem raczej spokojny ( nie tak jak reszta dzików z mojej klasy ) i mało z kim utrzymuje kontakt ( taki już jestem ) co nie oznacza że jestem samolub i nie widze świata po za mną. Najbardziej do mojego charakteru pasuje The Real Folk Blues
Jeśli chodzi o życie to nie mam mojego utworu bo czasami jest gorzej czasami lepiej ale raczej też to pierwsze bo nie wszystko mi idzie tak jak trzeba a wtedy najlepiej wparzyć do pokoju, włączyć kompa i obejrzeć jakieś anime :) bo to moje antidotum na smutek.
Jo-Jo pisze:chce mi się ryczeć ( co w 60 % przypadków robię )
Jo-Jo albo mamy coś wspólego ze sobą albo fani anime tak mają :P
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Jaki jest twój " Theme " ?

Post autor: Chinczyk »

Ja nie mam jednej takiej piosenki bo kiedy słyszę jakiś otwór z FF7 od razu przypominają mi sie czasy kiedy miałem 9-10 lat i każda wolna chwile poświęcałem by zagrać w FF ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”