Dynasty Warriors Online

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Dynasty Warriors Online

Post autor: ryu116 »

Dzisiaj szperałem po YT i znalazłem Dynasty Warriors ONLINE na pieca gdzie autor filmiku umieścił opis
Dynasty Warriors Online FREE MMORPG Japan ( czyli że będzie darmowa ) :) i ma wyjść we wrześniu tego roku

Filmik
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=0

Wie ktoś więcej na ten temat ???
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dynasty Warriors Online

Post autor: kemot722 »

Wiem, że wydano Dynasty Warriors w listopadzie '97 na PSX - źródło "Playstation Magazyn Special nr 1" poświęcone tylko bijatykom.

Nie zauważyłem, żeby ludzie się interesowali tą serią wcześniej (spary, turnieje, tematy a'la "ulubiona postać", combosy itp.). Grałem w demo dołączone do wspomnianego magazynu, ale uznałem, że są ciekawsze bijatyki na walkę bronią. Mnie osobiście Battle Arena Toshinden 2 czy Soul Edge bardziej zainteresowały. Grałem nawet w Unreala Tournamenta '99 z modem ChaosUT przy aktywnych samych mieczach - było ostro ;)

Muszę przyznać, że filmik ciekawy - customizacja na poziomie twarzy mnie na chwile rozbawiła (te dziwne miny). Jednak na razie to mnie interesuje to jak sie szykuje inna bijatyka na PC bez broni, bo serię DOA już trochę poznałem ;) Możliwe, że później zwrócę większą uwagę na DWO choć wołałbym DWO jako bijatykę niż MMORPG.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Dynasty Warriors Online

Post autor: Arris »

mnie ciekawei jedno...kiedy ta wspaniala gra wyjdzie!!!!!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dynasty Warriors Online

Post autor: kemot722 »

Jeszcze nie wyszła? Czy for Korea only?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dynasty Warriors Online

Post autor: eq2D »

Gra wyszła już dość dawno temu (w '07) ale jest jeden podstawowy problem z ta grą. Żeby w nią zagrać potrzeba BB ID, a strona dzięki której można coś takiego pozyskać nie działa (bbgames.jp). Może można tu (http://sg.wasabii.com.tw/member/memberAgreement.aspx) ale tego jeszcze nie wiem, bo jestem w trakcie rozgryzania tego. Dam znać jak skopie dupska Japończykom ;-)

edyta

Wszystko jasne :) Gra już nie należy do Japończyków, a do taiwańskiej firmy Wasabii, dzięki czemu rejestracja stała się jakieś 100 razy bardziej prostsza. Jeśli znajdzie się odpowiednia ilość zainteresowanych to strzele Wam tutka jak się za to wszystko zabrać.

kolejna edyta

poradnik do wersji japońskiej - http://s13.zetaboards.com/koeiwarriors/topic/252115/1/

kolejna...

jak widać trochę namieszałem. Istnieje i japońska wersja i taiwańska. Żeby zagrać w japońska wersję wystarczy tylko iść krok za krokiem w poradniku, a co do taiwąńskiej wersji to jest problem - nie potrafię znaleźć klienta. Na oficjalnej download leży, a wszystkie mirrory to albo torrent (u mnie odpada raczej), albo sam download wymaga rejestracji, co może nie jest jakiś utrudnieniem, ale samo pytanie anty botowe już mnie wykańcza (chiński to trudny język). W każdym razie niech ktoś zabierze się za wersje japońską, a ja dalej będę walczył z wersją taiwańską.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dynasty Warriors Online

Post autor: kemot722 »

Myślałem, że to jedna z tych gier, gdzie wystarczy "tylko" zaopatrzyć w tajwański/koreański/japoński dowód osobisty (welcome to Stadion XX-lecia in Warsaw), żeby móc zagrać :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”