Brak kultury...

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Brak kultury...

Post autor: mazurkorn »

Tez gralem nie dawno z niejakim Rambo. Gosc jest naprawde uroczy :P
pisze mi cos w stylu: "wypierdalaj z tymi chwytami kur** jebana :)"
po czym zakladam mu jeszcze wiecej chwytow co by go podenerwowac, a Rambo pisze:
"Narka :D pizdo chwytowa"

PS: zwroćcie uwage na emotikony stawiane przez delikwenta; ja nie wiem jak odczytac jego emocje. Bluzga na jaja czy co? :-)
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: KRELIAN »

przez niejakiego Manty chyba pojde wlaczyc gaz bo jestem slaby i wybieram te postaci co on :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
weak
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 03-02-2007, 12:50

Re: Brak kultury...

Post autor: weak »

ciesze sie ze nie jestem sam w odczuciach co do sahiela i manusa :)
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Brak kultury...

Post autor: vho »

Jak mu tam... Janus. Unikać jak ognia.
Kolo z cyklu "Nie_Umiem_Grać_To_Ci_Chociaż_Pojadę" :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Brak kultury...

Post autor: Cargo »

a grał ktoś z Pa|\|ik ??
kumpel mi opowiadał, że nieźle edkiem kapi, a później wali teksty typu: "możesz przestać grać, nigdy nie będziesz tak dobry jak ja"
xD
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Brak kultury...

Post autor: Nadine »

no ja tez dzisiaj spotkalam taki wybryk natury... nie wiem jaki to mialo nick ale cos z 'JJ' po nicku... wziol gona, no cóż... jakos bym strawila tą postac, no ale koles zaczol przez pol rundy walic z 1 ciosu to se wyszlam z gry... to tez mi puścił wiązanke, pozniej to juz wszystkich tyrał i widac sie swietnie przy tym bawil

wspolczuje takim... (boje sie uzyc slowa 'ludziom') :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: KRELIAN »

ja ostatnio gralem z jakims kolesiem , wygralem kilka walk, koles wychodzi i z tekstem "wiesz co denerwuja mnie tacy jak ty , nie maja swojego zycia prywatnego tylko siedza 24h na dobe na servie i graja w tekena a pozniej sie z tym nosza" - strasznie mi glupio teraz bo przeciez nie od dzis wiadomo ze tekken to cale moje zycie :padam:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Brak kultury...

Post autor: Cargo »

Nadine, "gracie jj" Fenrir mi opowiadał że bardzo kozakował i czy nie mógłbym go sprać... ale widze, że ktoś mnie tutaj wyręczył :)

EDIT//: http://images22.fotosik.pl/141/a0196376eff7bd4b.jpg dostałem dzisiaj takie coś, bo upomniałem kolesia, żeby nie spamował :)
cruzado
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2007, 15:56
Lokalizacja: Opolskie

Sahiel

Post autor: cruzado »

Na pewno większość z was grała kiedyś z tym kolesiem, który pod wpływem presji środowiska, które znało już go z chamskiego zachowania i kapuszczącej gry, zmienił nick na "exe" , "EXE", "exe (no noobs)".
Dlaczego piszę o tym jegomościu? Ano dlatego, że nie mogę znieść jego zachowania na kailierze.
Sytuacja wygląda tak, że:
-zaczynasz z nim grać. on dla zmyły zaznacza jakąś postać, żeby za chwilą (po tym jak już wybierzesz swoją) odznaczyć ją i wybrać law!!! (jakie to dziecinne :/)
- walka rozpoczęta i zaczyna się jego wspaniała gra: b,1,2,3 b,2,3,4 3+4 3+4 d/f,d/f/,3 i wsadza gdzie popadnie d,3,3+4. Jak zakończy swój "wspaniały", ukochany schemacik to zaczyna go od początku. zawsze jak coś mu nie idzie to ratuje się b,2,3,4 i d/f,d/f,3
Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że po pierwszej rundzie wywala cię z gry z pożegnalnym tekstem: "wypierdalaj noobie" , "spierdalaj stąd", "zajebany noob", "noob", "bb coward", "naucz się grać noobie" itp.
Zawsze wywala cię po pierwszej rundzie!!! nie pozwalając jakoś się zemścić za kapuszczenie i do tego na potęgę cię obraża!!!!

Kiedyś po takim incydencie, zaraz po wbiciu powownie na serwer zagadałem go:
-(Ja) no i co ty robisz? kapisz ciągle 3+4 i kto tu jest noobem?
-(exe) ty nie rozumiesz mojej gry i dlatego fruwasz.
-(Ja) jak k...a nie rozumiem? co tu jest do rozumienia? 3+4? Napier...lasz ciągle schematem i nazywasz mnie noobem?
-(exe) weź skończ pierdolić nobie. (zwykle pisze "noob" przez jedno "o")

Znałem go juz wcześniej z takiego zachowania i zagaduje ironicznie dalej:

-(Ja) to na kogo ty tu czekasz jak taki dobry jesteś?
-(exe) na kolejny worek treningowy.

I to by było na tyle. On czeka na "kolejny worek treningowy", a my pozwalamy żeby ten troll po pierwszej wygranej dla niego rundzie obraził nas i wykopał. Jest to zachowanie skandaliczne i nie mozna go ukarać za to, bo nie jest w rankingu. Jest jednak ciekawe rozwiązanie. Wyobraźcie sobie sytuacje kiedy wbijacie na serwer i nikt nie chce z wami grać- straszne prwada? Pozostaje jedynie singleplayer, albo garść prawdziwych noobów z którymi grać to żadna przyjemność. Proponuję akcję "STOP DZIECKU SAHIEL- nie karm sahiela, nie graj z nim". Może to nauczy go pokory.




Jest godzina 13:53 jak edytuję tego posta i żałuję, że wcześniej nie przeszukałem forum i nie znalazłem tego tematu :kwasny: Między innymi temat sahiela jest tu szeroko poruszony <heh>
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Brak kultury...

Post autor: ślimak »

Co do sahiela to chyba nikt juz z nim nie gra(no chyba ze nie zna go) wszyscy go mają gdzieś a on dalej buszuje w swoim chorym świecie i zmienia tylko nicki hehe
A co do kultury graczy to jest chyba juz spokojnie poza kilkoma przypadkami
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Brak kultury...

Post autor: Nadine »

A ja powiem tak... Sahiel jaki jest taki jest, ma nietypowy styl bycia, czy mozna mowic od razu o chamskim zachowaniu? a no mozna poniekąd... no ale ja mu sie tam wcale nie dziwie, bo tez mi sie czesto zdarza obrzucic kogos bez powodu mięsem... bo to jest nawet fajne [tak, cham i burak ze mnie, ale to juz pewnie wiecie]... zaraz pewnie ktos powie ze ze mna cos nie tak, ze ja bronie Sahiela czy cos... no ale ja go rozumiem calkowicie. Bo szczerze mowiac tez mi sie nie widzi grac z jakims tam total-noobem, ktory mi przez calą runde lata od prawej do lewej, z wiekszością perfectów... tez bym wyszla migiem z gry, bo co to za gra... to samo sie tyczy jak mi ktos kapi bezczelnie (Hi KingKY), bo gra sie for fun, a nie zeby sie z total-kapą męczyc... nie mam nic przeciwko kapie, ale ma swoje jakies tam granice... wszystko jest dobre ale z umierem... kwestia kolejna... czy Sahiel gra tanio? no gra. Ale... jego kapusta nie jest taka bezczelna... ma schematy, ktore trzeba tylko w pore spostrzec. Jego gra jest oparta o konkretne, pewne akcje, ktore sa skuteczne. Czy to zbrodnia? no nie. mimo tego ze on mnie tam tłucze [dla niego pewnie tez jestem workiem treningowym] ale jakos musze przyznac ze fajnie mi sie z nim gra, mimo tego ze dostaje niemilosierne baty, ale gra sie dobrze [nie to co z KingKY]... podsumowujac, Sahiel w tekkena imo gra jak trzeba, a obrzucanie mięsem to kwestia prywatna, co kto lubi. To tyle odemnie.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Brak kultury...

Post autor: Yamada »

Tak w ogóle to chciałbym zobaczyć co on wyprawia przed monitorem jak z kimś gra :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Brak kultury...

Post autor: szyper »

Nadine, żałosna jest ta całość co napisałaś.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Brak kultury...

Post autor: Schaiba »

Szyper, a Ty znowu rzucasz tezą dając zero argumentów.

Do gry Sahiela też bym się nie czepiał, każdy gra jak lubi.
Ale on zabija to, co w grze najważniejsze. Zabawę. Gdy ktoś co rundę wjeżdża na Ciebie, gdzie jest jakaś rywalizacja to nie sposób się nie zdenerwować. I jakkolwiek ugrasz rundę łapiesz wiązankę bluzgów od "tchórza" począwszy.

I wychodzi na to, że tolerujesz styl gry Sahiela, a zauważ, że on nie toleruje żadnego =)
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Brak kultury...

Post autor: szyper »

po co mam robic kopiuj, wklej, quote? chodzi mi o cala wypowiedz, wystarczy przeczytac :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”