Virtua Fighter 5

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że VF5 to pierwszy NG fighter O_o

Tak, zdecydowanie.
11
37%
Nie, pierwszym było DoA 4
10
33%
Tekken 5 DR 4eva
9
30%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

Niedopuszczalne, by nie było tematu o jednaj z najlepszych gier obecnej generacji , co jak widać poprawiłem. Można oczywiście wypowiadać się zarówno o PS 3 ver jak i tej na x360- tu dochodzi on-line. Oczywiście kto grał na arcade też 1x za off nie dostanie.

Zapraszam do wybicia za pomocą TFT.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: simian_raticus »

Na PS3 miała być jakaś łatka za 10 dolców chyba, która to dałaby tryb online.
Xbox 360 Arcade można już nabyć za 800 zł z kawałkiem i mamy zapewnione szpilanie online do następnej części - myślę, że warto się skusić na taki zakup.
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: SubZero »

simian_raticus pisze:Na PS3 miała być jakaś łatka za 10 dolców chyba, która to dałaby tryb online.
Sega stwierdziła, że aktualnie nie przewiduje online dla PS3, więc X staje się coraz ciekawszą alternatywą (hi Action) :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

Na PS3 miała być jakaś łatka za 10 dolców chyba, która to dałaby tryb online.
Xbox 360 Arcade można już nabyć za 800 zł z kawałkiem i mamy zapewnione szpilanie online do następnej części - myślę, że warto się skusić na taki zakup.
Warto, nie warto. Zależy. Ja przykładowo kupiłem już dość dawno temu PS3 ver. Gdy wyszła ta na x360 , to pomimo iż lepsza zdecydowanie , nie znalazła miejsca na mojej półce , dla tego, iz na PS3 miałem masę rzeczy zdobytych. Kilkanaście k walk. Moi SP grają głównie w VF5 na PS3 , a jak przegram, to przez braki w mojej walce a nie przez lagi .

Bonusowo , multi dla mnie w takiej grze, to : nocka, pizza, pepsi, przyjaciel obok , stąd zanegowałem opcję kupienia jej na x0 - o arcade sticku oraz 3oozł w plecy nie wspominam nawet.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Dopiero wczoraj udało mi się wypróbować tryb online w VF5. Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem tej gry. Praktycznie zero lagów (nie licząc prezentacji zawodników). Nigdy nie lubiłem za bardzo VF ale gra w sieci wciągnęła mnie wczoraj na dobrych kilka godzin i nawet nie przeszkadzało mi to, że zostałem sprany na kwaśne jabłko :P Dzisiaj znowu szykuje się noc przed konsolą ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Dumian »

Wszyscy tak chwalą ten tryb online to musi być naprawdę nieźle. Szkoda, że nie mam Xa bo grałbym pewnie ostro jak swego czasu w Kwonho na kompie :P

[ Komentarz dodany przez: Action: 14-04-2008, 21:31 ]
Niedługo będą niezłe promocje X360 z okazji premiery GTA4... my z Subem już zdecydowaliśmy, pora na ciebie :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: kemot722 »

Dzisiaj w Empiku widziałem XBOX360 za 699 zł, ale wiem, że to uboższa wersja, więc sie wstrzymam. Myślę ostatnio o zakupie tej konsoli, gdyż żadnej nie miałem od czasów Pegazusa. Teraz DOA4, VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Według mnie 700zł to dosyć tanio jak na konsolę next-gen. Teraz są już konsole z nowymi prockami więc nie trzeba się martwić o ROD. W sumie ja sam xboxa nie kupiłem tylko się zamieniłem za psp (+ dopłata) ale ta konsola daje tyle radości z grania, że warto wydać te parę złotych szczególnie, że teraz dobra karta graficzna więcej kosztuje ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: SubZero »

700 zł to nie tak źle, mniej więcej tyle dałem za moją PS2, kwestia pozostaje jaka to wersja jest, no i ewentualnie flashowanie ;) chociaż to od biedy można samemu zrobić.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: kemot722 »

SubZero pisze:700 zł to nie tak źle, mniej więcej tyle dałem za moją PS2, kwestia pozostaje jaka to wersja jest
Dlatego właśnie nie chwyciłem za egzemplarz i pobiegłem radośnie do kasy, bo tuż obok (jakieś 0,5 cm) leżał 2 razy większy XBOX360 za 1333 zł (z każdym razie 13xx zł).
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Action »

Nie no, jezeli kupujesz Xboxa do poważnego grania to nie ma co sie brac za wersje Arcade (brak twardego dysku, przez co już teraz nie pogramy sobie w kilka gierek; brak okablowania... w ogole tam prawie niczego nie ma oprocz samej konsoli :D a za dokupienie dodatkowych akcesoriów doplacimi o wiele wiecej niż plącac z góry za wersje Premium lub Elite)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: kemot722 »

Sie rozumie, że do tzw. poważnego grania Arcade sie nie nadaje. Pudełka żadnego obok towaru na półeczce nie było, a opis był tak cienki, że nie załapałem haczyka - Arcade ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Wczoraj pograłem trochę z polskimi wymiataczami, oczywiści mój Jacky i Brad zostali zmieceni :P Widać, że Polacy prezentują wysoki poziom w tą grę. Najwięcej grałem z GhettoKingSAS-em który wymiata Akirą i Gohem. Kolo pojechał mnie 20 do zera w czym na pewno pomogło mu to, że grał na sticku a ja na zrąbanym padzie microshitu :P Za niedługo kupuję pada hori więc powinno być lepiej.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

Wszyscy tak chwalą ten tryb online to musi być naprawdę nieźle.
Otóż nie wszyscy. Pewnie, nie jest tak tragicznie jak w T DR , jednak do ideału bardzo dużo brakuje.
Komandos pisze:że grał na sticku a ja na zrąbanym padzie microshitu
Ja na pewnym forum za napisanie,że x pad jest kiepski do fighting games ( po próbujcie DLC ) , ban na cały dział x360 i SB dostałem. No ,ale my mamy Dumiana <przytul>
Jednak to nie to forum i mozna bez ogródek napisac to, x pad, jest kiepski do VF5 a SF IV nadchodzi.... Na x360 bez AS ani rusz, jeśli ktoś lubi mordobicia.
kemot722 pisze:Dzisiaj w Empiku widziałem XBOX360 za 699 zł,
kemot722 pisze:Teraz , VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)
Był czas , gdy jeszcze tańszy był. Co do combo VF5+x0, to nie czekaj aż stanieje, bowiem 1) ileż można , 2) jak tak przedłużysz to , to ukarze się VF5r i co....
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Action »

Ja teraz mam pytanie co do ankiety. O co w niej chodzi tak w ogóle? Pierwszy Next-Gen Fighter to bijatyka, która jako pierwsza wyszła na konsole nowej generacji, tak? W takim razie skąd to pytanie, DoA4 o ile wiem wyszło pierwsze (chociaż Rumble Roses też wyszło dosyć szybko, wiec jeżeli sie mylę to przepraszam) wiec DoA4 jest także pierwszym "NG Fighterem". :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”