Nierzetelni admini

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
pokemon
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-03-2008, 08:18
Lokalizacja: Katowice

Nierzetelni admini

Post autor: pokemon »

Otóż dostałem bana za nick Sławek Kuciel. Uzasadnienie wykorzystywanie cudzich danych. Hmm może mi ktoś udowodnić, że nie nazywam się Sławek Kuciel? No właśnie.... nie po to się rejestruję na forum aby nabijać wam liczbę userów!!! Nie życzę sobie tego, ale niech wam będzie i pozostanę już przy tym nicku będącym moim nazwiskiem. To chyba nie jest zabronione.....

BTW. dla waszej wiadomosci. aby wykozystywac cudze dane nalezy posluzyc sie jego dokladnym imieniam i nazwiskiem wraz z dokladnym adresem zamieszkania, numerami pesel, dowodu,ewidencyjnymi i tp. Ja mam swiadmomsc, ze osob nazywajacych sie Sławomir Kuciel jest w Polsce mnóstwo i co zabanujecie wszystkich dlatego ze jakis troll powiedzial ze sie rowniaz tak nazywa? Ktoś napisze, że nazywa sie przykladowo "Dumian" i co zabanujecie admina za to ze podszywa sie pod cudze nazwisko? Ehhhchh, nie bądzmy dziecmi bo trzeba miec zdrowy rozsadek.
Pozdro Sławomir Kuciel
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Nierzetelni admini

Post autor: kemot722 »

Kuciel bez paniki! - to na pewno da się problem rozwiązać, nie nabijając liczby tematów do zamknięcia ;)

Poszedłeś na tłumaczenie sytuacji w języku prawnym, a na pewno to tylko jakaś pomyłka i nie trzeba tego rozdmuchiwać na szerszym forum. Pogadaj z adminami, bo to przecież do nich masz uraz - zwykli użytkownicy Ci bana nie zdejmą.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Nierzetelni admini

Post autor: Dumian »

Nie dostałeś bana za sam nick ale miedzy innymi za niego. Nie jesteś osobą za którą się podajesz, poza tym wyraźnie widać, że masz jakiś problem, czepiasz się cudzych postów, kopiujesz cudze wiadomości itp. Idź trollować gdzie indziej i nie udawaj głupiego bo doskonale wiesz o co chodzi.
Jako nierzetelny admin przyznaje kolejnego nierzetelnego bana.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
czyjużwszystkiemasz
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 29-03-2008, 09:09

Nierzetelni admini vol 2

Post autor: czyjużwszystkiemasz »

Dumian pisze:Nie dostałeś bana za sam nick ale miedzy innymi za niego. Nie jesteś osobą za którą się podajesz, poza tym wyraźnie widać, że masz jakiś problem, czepiasz się cudzych postów, kopiujesz cudze wiadomości itp. Idź trollować gdzie indziej i nie udawaj głupiego bo doskonale wiesz o co chodzi.
Jako nierzetelny admin przyznaje kolejnego nierzetelnego bana. Tak w ogóle to nie mam pojęcia o czym piszę.
Heh chłopczyku, nie dziwie sie ze nie masz nic sensownego do napisania. no ale jak nie ma sie po swojej stronie zadnych argumentow to mozna i tak. Podaje sie za kogos hahaha. ano podaje sie za siebie za slawka kuciela. a ze jest inny ktorego byc moze znasz mam gleboko w odbytnicy podobnie jak i ciebie. ja mam kuzyna Adriana Dumian z polkowic i co ty tez sie pod niego podszywasz. zalosne i szczeniackie rozumowanie. nie dziwie sie ze to jest tak zalosne forum jak ma tak slabego admina, w dodatku przydupasa jakiegos sylvana (ten to dopiero debil lol). nie dorastacie do piet forum psx extreme!!!! szkoda tracic tu czasu. żegnam.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Nierzetelni admini

Post autor: simian_raticus »

Kolejne dziecko neo.

Obrazek
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Nierzetelni admini

Post autor: Yamada »

W ankiecie brakuje opcji uczciwy i spełniający swoje zadanie admin.

A teraz przyluzuj bo pójdzie kolejny ban.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Nierzetelni admini vol 2

Post autor: kemot722 »

W poprzednim temacie-śmieciu próbowałem Ci zasugerować rozmowę na osobności z Administratorem, ale...
Sławomir Kuciel pisze:nie dorastacie do piet forum psx extreme!!!!
Teraz jest już wszystko jasne! Jesteś specem od nieuczciwej konkurencji, dlatego na tym forum robisz burdel, poprzez zakładanie kolejnych tematów-śmieci. To już nie jest sprawa między Tobą a Dumianem, ale między Tobą a nami wszystkimi korzystającymi z forum Honmaru. Wszyscy użytkownicy widzą w TOP listach Twoje tematy-śmieci. Proponujesz nam udział w absurdalnych ankietach, które mają potwierdzić Twoją teorię o rzekomej "nierzetelności adminów". Masz jakiś problem? Idź do lekarza! W placówkach NFZ to nic nie kosztuje. Przestań nam zaśmiecać forum!

Moim zdaniem po prostu brakuje na forum admina, który byłby mniej wyrozumiały wobec takich jak TY i tego brakuje w odpowiedziach do Twojej "pomysłowej" ankiety ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Nierzetelni admini

Post autor: Dumian »

Tak tak, jestem zły i nie wiem o czym pisze. Dzięki ze nas oświeciłeś i wybacz, że okradam cie z twojej tożsamości. Dowody mamy niezbite i nie tylko ja nie mam wątpliwości co do tego, że jesteś pospolitym trollem. Jak dorośniesz do korzystania z internetu to daj znać. Krzykaczy w necie nie brakuje. Bywaj.

PS. Masz racje kemot722, ze jestem zbyt wyrozumiały bo liczyłem, ze po pierwszym banie koleś spasuje. Jak widać myliłem sie, na stos ze mną :P

EDIT
Jak tak sie upierasz nad tymi "swoimi" danymi to prześlij skan dowodu osobistego oraz aktu urodzenia tym samym udowadniając, że to rzeczywiście są twoje prawdziwe dane. Poza tym powody do bana mamy też inne, chociażby:
ten to dopiero debil
Regulamin forum, pkt 3.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”