1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Action »

Nie wierzyłem, że kiedykolwiek napiszę w tym temacie, no ale cóż... "życie". :-|


Jak niektórzy wiedzą (nie raz pisałem o tym na forum) od kilku miesięcy planowałem przeprowadzkę do Gdańska. Spowodowane to było tym iż mam zamiar "kontynuować" swoją edukacje na tamtejszych studiach i niedawno szwagier zaoferował mi mieszkanie blisko uczelni. W ten weekend miałem zacząć się wprowadzać, aczkolwiek miałem tam "zamieszkać" dopiero pod koniec lata, wiec było ogólnie spoko do czasu jak wczoraj wczorajszej rozmowy z szwagrem, który powiedział mi, że ma do załatwienia robotę, ale od zaraz. Ja jako, że świeży bezrobotny nie miałem jak odmówić, tak wiec od przyszłego tygodnia zaczynam mieszkać jak i pracować w Gdańsku.

Powyższa cześć jest raczej mniej ważna. Liczy się to, iż z powodu braku internetu (który miałem zamiar założyć ze szwagrem dopiero pod koniec lata), nie będę w stanie odwiedzać Honmaru i sprawować funkcji Junior Admina. Tak więc po długiej dyskusji z Dumianem postanowiłem napisać do "nowego nabytku" Honmaru jakim jest Sylvan w sprawie sprawowania mojej "byłej funkcji". Wybraliśmy właśnie Sylvana wielkim doświadczenie na temat bijatyk i bez wątpienia zasługuje na tą rangę.


PS Nie wiem, kiedy wrócę, ale wrócę na pewno. Tak więc dbajcie o to bym nie musiał się bać zmian na Honmaru. ;-)
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Dismaster »

Kurcze Akcja co to za lipa? Nie pierdziel bzdur tylko widze cie na posterunku!
Ok powodzenia!
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Primo »

Action nie powiesz mi że w gdańsku nie ma kafejek , jakie pożegnania? :) Zrozumiałe że zrzekasz się tytułu ale tak po całości od razu jechać...


Sylvan :zdziwko:

wy czasem odwiedzaliście forum extrima???? (jeśli to ten sam)
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: K' »

Action byłeś tutaj praktycznie od zawsze i zawsze bardzo się udzielałeś na forum jak i na Ircu (kiedy nikogo nie było zawsze można było liczyć, że się ciebie znajdzie). Naprawdę wielka szkoda, że musisz opuścić Honmaru na jakiś "bliżej nieokreślony czas".
Na początku myślałem, że to żart lecz po rozmowie na GG z Actionem okazało się, że to jednak prawda :( Mam wujka w Gdańsku, który wynajmuje mieszkania studentom (sam nawet myślałem o studiach w Gdańsku, ale jednak wolałem bliżej :) ) i nawet pofatygowałem się z potwierdzeniem u niego czy czasami jakiś mój znajomy czegoś u niego nie będzie współ-wynajmował z kimś... No cóż wielkie dzięki za czas spędzony z ekipą Honmaru :padam: (choć chyba to nie ja powinienem pisać...). Także jak będzie jakiś zlocik to może będzie okazja na wspominki :zdrowko: itp :)

Mam nadzieję, że Sylvan spełni oczekiwania, jak to Dumian napisał: "Nie taki Sylvan straszny jak go malują".
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: danielmarley »

No to ja też ponarzekam, wiem jak to jest gdy człowiek myśli o jakiejś przyszłości (robota, studia) by móc kiedyś odpocząć czy kupić sobie kiedyś samochód. Rozumiem Actiona i mam tylko nadzieje, że to tylko tymczasowe bo Honmaru wiele straci, ale nie wieże też że Action mógł by nas tak po prostu zostawić hehe

Życzę powodzenia w nowym mieście i oby twój powrót online był jak najszybszy :)

Przy najbliższym spotkaniu stawiam 0,7 :D
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: SubZero »

No cóż, od jakiegoś czasu ten temat przewijał się podczas naszych posiedzeń na IRCu. Act wspominał wielokrotnie, że planuje kontynuować edukację, wczoraj (?) zrezygnował z pracy. Pozostaje tylko życzyć powodzenia i szybkiego powrotu online (offline ssie :P ).
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Aserot »

Więc ja powiem szybko do zobaczenia bo w żegnać się nie żegnamy. A i zapomniał bym powodzenia na nowych "śmieciach".
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Mastachi »

Powodzenia Akcja! Szybkiego powrotu do Homarów!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: szyper »

no i kto mnie bedzie teraz poprawial? kto bedzie przepowiadal wynik lecha? wracaj :D
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Nadra »

No ale mam nadzieję, że będziesz Action w wakacje w Ostródzie ;) Umówiliśmy się ;P No cóż. Pozdrawiam i w sobote pójdzie seta za Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Fury »

Action, będzie Ciebie brakować na IRCu i na Forum, ech, życie jest okrutne. Szybkiego powrótu! Powodzenia. :)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Jo-Jo »

Czy ja wiem, czy będzie go tu brak ...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Yamada »

No luzik ludzie, a wiecie jaki dzień dzisiaj jest?

Nie wierzę w zbiegi okoliczności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Action »

Yamada pisze:No luzik ludzie, a wiecie jaki dzień dzisiaj jest?

Nie wierzę w zbiegi okoliczności.
I słusznie :D

Jak wiadomo, wczoraj był 1 kwietnia - Prima Aprilis. Podziękowania dla wtajemniczonych czyli K', SubZero (to jego pomysł:)) i Mastachiego za pomoc w rozkręceniu "wałka" :D i gratulacje dla nabranych (w szczególności dla AK na IRCu, lecz zapewne byłeś na %). :D

P.S. Pierwsza cześć mojej poprzedniej wypowiedzi nie była do końca żartem, dalej mam zamiar się przeprowadzić pod koniec lata. ;)

P.S.2 Sylvan chyba dalej nic nie wie o tym, że dostał JA na dzień:P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis na Honmaru

Post autor: Komandos »

Ja bym może uwierzył ale jak przeczytałem, że Sylvan ma dostać JA to już wiedziałem wszystko ;)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”