Cyber Wojownicy

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Di »

@Frizen
Po wyjściu z grupy pierwsza faza była SE, a potem już było DE na 16 osób.

@K`
Moje walki były beznadziejne. Nie dość że niemal tam zemdlałem (Ana widziała w jakim byłem stanie), to jeszcze mój pad się zepsuł (przed turniejem Boskon wylał jakiś napój na torebkę Any), przez co np. zamiast f+3+4 mój Yoshi zrobił d/f+4.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: KRELIAN »

W wielkim skrócie - najlepsza impra konsolowa mająca miejsce we Wrocku na jakiej byłem. Takiej tony śmiechawy na klacie już dawno nie miałem na jakimkolwiek zlocie. No i pozdro dla teamu 'honmaro olimpowego', który dał radę w Garażu - "mistrzowie wymiatają na szczycie" :o, a także panny z parkietu od tekkena, dla której nie straszne były light dashe offline. Przesyto :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Frizen »

Albo jak mnie nie bylo jak ogladaszali grupy xD Di wie o czym mowie...
Zmiescilem sie na 2 zdjeciach jupi :D Ja tam sie z nikim nie posmialem bo u mnie wszystkim cos powypadalo i nawet dla towarzystwa nikt nie poszedl :/ Myslicie ze cos we Wrocku bedzie jeszcze :P? Nie ma sensu jechac dalej jak sie nie rozwija tylko stoi w miejscu (czyt. nie ma sie z kim sparowac)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: KRELIAN »

Narzekasz, że nie masz z kim grać, a przecież wystarczyło tylko się przyznać odpowiednim osobom kim jesteś i problem miałbyś z głowy ;).

Foty od 'nas' będą już niebawem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: czit »

ogólnie miałem nie jechać na ten tur ale okazało sie że 3 godziny przed moim pociągiem musiałem zmienić zdanie bo :
Krelian (28-03-2008 14:17)
nie no serio wbijaj
Ja (28-03-2008 14:19)
wiem przeciez
Ja (28-03-2008 14:19)
ale kurde
Ja (28-03-2008 14:19)
odechciewa mi sie lekko
Ja (28-03-2008 14:19)
nie wiem czego
Ja (28-03-2008 14:19)
ble
Krelian (28-03-2008 14:19)
nie no nie wkurwiaj mnie nawet (i to mi dało do myślenia bo nie lubie wkurwiać Kreliania)

tak więc szybkie pakowanie (combo plecak + pad + woda +mentosy) i w droge, po 9 godzinnej podróży (przekonałem sie ze nie potrafie spac w pociągach) dotarłem wreszcie na dworzec pkp wro główny ,po jego opuszczeniu oczywiscie nie czaiłem gdzie i co więc podszedłem do pierwszej lepszej 'gorącej czterdziestki' i zapytałem wprost 'przepraszam jak tu dojść nad morze?' ; spotkałem sie z prostą odpowiedzią 'gdzie? :szok:' ułamek sekundy pozniej doszedłem do wniosku ze chciałem zapytać o coś innego ale już dałem sobie spokój. włączyłem mój genialny 'dżi pi es' w komie zeby trafic na cyberwarriors i jak sie okazalo 15 min później .. sie zgubilem (impossible is nothing) toteż musiałem zawrocić i stracić w sumie 30 min więcej na podróż na miejsce, po ponad godzinie maszerowania dotarłem wreszcie do porządanego miejsca i na widok tegoż budynku pomyślałem 'fotki tego budynku które widziałem na necie wyglądają jakby były robione w w 2015 roku (serio)'
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hala_Ludowa << bo nie powiększone fotki wyglądają prześlicznie i jakoś tak nowocześnie nawet.
no ale po chwili zastanowienia stwierdziłem ze nie mam nic do stracenia , wbiłem tam (była jakaś 8:15 ) i pierwsze co mi przyszło na myśl to to że o ile dobrze pamiętam to jestem prawie 2 godziny za wczesniej. to też zaczyłem sie w przytulnej części hali i tam spędziłem miło ponad godzine, potem wbiłem do wejscia głównego i po jakims czasie wreszcie zaczełi otwierać i najlepsze było to ze nie moglem nic zrobić bo trzeba było mieć jakiś bilet wstępu, najlepsze było to że nikt z ochrony i innych osób z organizacji nie wiedział gdzie go kupić :padam: . dopiero po 10 dowiedzialem sie od jakiejś ulotkarki że musze znaleźć mistyczną niebiesko białą budke , efekt był taki że musiałem wyjść główną bramą żeby kupić w budce bilet żeby mogli mnie sprawdzić w tej bramie czy mam bilet wstępu (sick!) ,wreszcie udało sie wejść tam gdzie to wszystko miało sie odbyć <dumny> , idę korytarzem (czy jak to nazwać) po drodze mijając kilkanaście kompów + kilka konsol z jakimiś głupimi grami więc szybko decyzja 'spoko tu jest debilnie ,pojde poszukać pomieszczenia z tekenem i PESem .
ide i ide a tu ... korytarz sie skonczył a ja na nic nie trafilem , szybki sms do K' który mnie uświadomił że tamto biedne miejsce to juz było wszystko :szok: , tak więc wróciłem tam i czekałem aż cokolwiek ciekawego zacznie sie dziać (bo te inne mortyre , jakaś gra o misiach itp jakoś mnie zniechęcało juz po chwili gapienia sie) chodząc nie pozornie od kompa do konsoli i odwrotnie wreszcie zacząłem sie zachwycać jak dzieci 'grają' w fife, po jakimś czasie nagle podbija do mnie jakiś człek który przypominał mi Kreliana z fotek które miałem okazje kiedyśtam widzieć , jak sie po chwili okazało.. to naprawde był on :przestraszony: , pogadalismy o wszystkim i o niczymkolwiek i tak zleciało do 12 kiedy to zaczely sie zapisy na tur t5dr , jak tylko sie zaczął byłem lekko zmieszany bo na zadnej z 4 grup mnie nie bylo , dopiero jakis czas potem dowiedzialem sie o istnieniu grup 5 i 6, byłem w grupie 6 , jak już K' wspomniał , w którymś momencie probowalismy wyczaic ktory to Frizen a po poście wnioskuje ze to ten z którym grałem pierwszą walke turniejową i przed nią jeszcze jakies 20 minut freeplaya (i nawet nie wiedzielismy ze my to my :hyhy: )
przegrałem naszą potyczke i to zadecydowalo ze z grupy wyszedl on a nie ja, w międzyczasie Ana siedziała obok i siadając na spara z następnym oponentem się jej ukazałem(kiedyś mi coiraz mowila o tym ze musimy sie poznać); mowie jej bezczelnie 'czesc Aniu jestem czit' a ona na mnie takie ':szok: oczy' i niesmiale odpowiedziala(dziko ale ok:P) po 16 przyjszła ochrona i kazali nam sie kulturalnie wynosić bo zamykają itp (to była moim zdaniem lol dnia, bo nigdy wczesniej nie spotkalem sie z taką atrakcją) , dodatkowe ilości smiechu wynikały z genialnych docenek Camusa (ten to potrafi gadać od rzeczy a zarazem na temat) , po jakims czasie akcja dosyć sprawnie przeniosła sie na mały teren przy wejsciu, dziwny zbieg okoliczności spowodował ze Krelian i Camus odpadli w pierwszej walce drabinkowej, niedługo potem stwierdzilismy ze tu juz nic ciekawego sie nie wydarzy , robiło sie coraz smętniej i coraz wiecej osob chcialo jak najszybciej miec to za sobą, wreszcie nadszedł czas imprezy właściwej ; Krelian, Camus , K' i czit (koloejność przypadkowa) poszli za instynkten który poniósł ich w stronę monopolowego , po czym logika skierowała nas w stronę pobliskiego parku, małe zapasy powodowały ze coiraz musielismy przebywać dystans park - drinkshop , i tak wyczekaliśmy na kilku innych ludzi z tura (sory nie znam nicków), swoją drogą ciekawy zbieg okolicznosci : Krelian nie mogl sie znimi zdzwonić bo mu padła cegła, a Camus nie miał nic na koncie (czy jakoś tak) przez co trzeba było zakombinować i użyć pośredników (mojej komy i kumpla kumpla kumpla Kreliana) , wreszcie po 22 poszlismy na podbój rynku (akcja z WC rlz :hyhy: ) , po niedługim czasie dołączając do tamtej reszty ekipy z którą poszlismy na dicho i tu moja uwaga : czemu wiekszość z was miała podobne bluzeczka ;moda jakaś czy co?:P (białe w paski) , na dicho było mocno ok , w środku impry przez jakąś godzine zmagałem sie ze snem - aż wreszcie ochrona mnie kulturalnie wypieprzyła i to mnie rozbudziło <lolz> w międzyczasie kombinowaliśmy którą by wyrwać , no ale wiekszosc nie miala szczescia i/albo ochoty przez co wyszedł taki niecodzinny męski wieczór ktorego tematy opierały sie na rzeczach typu 'którą postać z gier najbardziej chciałbyś zerżnąć' itp , ogólnie było ciekawie i barwnie, czasem ciężko było kogokolwiek przegadać :wstyd: , koło 5 rano (dla wiekszosc to byla 4:P) sie jakoś rozstalismy i to tyle recki z mej strony głodny jestem i skurcze łapią od pisania , pozdro i do następnego!! (napga w pazdzierniku/listopadzie jakbyco)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Frizen »

czit czekaj bo czegos nie rozumiem :| ja nie bylem w 8 grupie Ty w 6... A jakbysmy grali walke turowa to bysmy sie poznali chyba :P Dawac mi tu na pma wasze foty zebym na nastepnym turze nie lazil sam znowu :(
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Di »

Frizen, ja Ci powiem że we Wrocławiu kojarzyłem Twoją ksywę, ale nie mogłem sobie przypomnieć, skąd ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Frizen »

O wlasnie Di powinienes mnie poznac jak podszedlem do Ciebie taki juz zmeczony zapytac sie czy zapisales moja walke z Mattem ;p
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Di »

http://nsports.pl/index.php?site=news_c ... ewsID=4510

Moja relacja dla nSports. Zapraszam do rejestrowania się na stronie i komentowania :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Cyber Wojownicy

Post autor: Ana »

Frizen a ja Cie szukalam abys mogl zagrac ta walkę z Mattem...

Czit przepraszam za dziką reakcję, ale wówczas miałam dwie (!!!! TYLKO) grupy na głowie i sępiłam na walki do nagrania ;) Miło było poznać anyway :) (pierwsza myśl "ale on wielki" :D )
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”