Piękno?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Piękno?

Post autor: Schaiba »

http://ziza.ru/2007/03/26/moding_chelov ... _foto.html

Jaki w tym sens? Nie rozumiem, odrzuca mnie to. Jest ktoś w stanie choć trochę mi to wyjaśnić?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Piękno?

Post autor: ślimak »

Nikt nie zrozumie zawiłości ludzkiego umysłu i takich ludzi
Sam nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobił i na widok takich ludzi po prostu mi ich żal bo pewnie później będą tego żałowali ale będzie już za późno
Ja rozumiem jakiś mały kolczyk w uchu albo dyskretny tatuaż ale bez przesady bo jak to się mówi nic na siłę
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: s[h/z]inden »

tjaaa... piercingowcy. ludzie którzy pokroiliby się, ale nie do końca tak jak emo.
pokroiliby się, żeby wbić w siebie więcej metalu... (ale nie jak metale -> piwa ;) )
no mi np. nie podoba się wkrojony w bebechy kastet :-ł
ale niektorzy z nich maja naprawde ladne twarze... tylko ze bez tego zelastwa wygladaliby lepiej.
to sa chyba tacy ludzie, ktorzy chca sie zbuntowac przeciwko ustalonym przez ogolne normy/konwenanse schematom wygladu.
poza tym napewn jest w tym duza chec zwrocenia na siebie uwage swim wygladem.
a i jak widac wiekszosc z nich raczej zajmuje sie larpami, bo jedyna uzytecznosc tego widze w wcieleniu sie w elfa, albo wampira klanu tzimisce (wampir suxx ;P).
niektorzy po prostu maja swoje idee jakimi pragna postrzegac zycie, a ze sami w sobie nie potrzfia tego trzymac, uzewnetrznieja 'nieharmonijne' wnetrze.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Piękno?

Post autor: kemot722 »

Co drugie zdjęcie wykazuje fanatyczne zainteresowanie światem "Gwiezdnych Wojen" czy "Star Treka".

Ja rozumiem piercing czy tatuażowanie, ale nie okaleczanie ludzkiego ciała pod maską tych zabiegów.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Piękno?

Post autor: JJK »

s[h/z]inden pisze:to sa chyba tacy ludzie, ktorzy chca sie zbuntowac przeciwko ustalonym przez ogolne normy/konwenanse schematom wygladu.
poza tym napewn jest w tym duza chec zwrocenia na siebie uwage swim wygladem.
No właśnie, definicja ich piękna polega na potrzebie zwrócenia na siebie uwagi. Nie ważne jaka będzie reakcja otoczenia, ważne że to otoczenie zwraca uwagę właśnie na nich. A bunt przeciw przyjętej modzie, schematom urody i stereotypowi gustu bez żadnych sprzeciwów idzie w parze z takim poglądem. Takie są ich przekonania, można je krytykować, ale nie można im ich zabronić.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Action »

Po prostu za dużo Wolverine się naoglądali.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Piękno?

Post autor: JJK »

Action pisze:Po prostu za dużo Wolverine się naoglądali.
Mieszając go z Hellraiserem :P
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piękno?

Post autor: Wawrzyn »

Co za dużo to niezdrowo... większość z nich wygląda tragicznie:|
to temat tylko o piercingu czy ogólnie o pseudo-upiększeniach ciała?Bo mógłbym coś dorzucić :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piękno?

Post autor: Schaiba »

Dorzuć =)

Szinden, co to są larpy?

JJK, tu nie chodzi o zabranianie, tylko... Strasznie mi ciężko to zrozumieć.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: simian_raticus »

Nasze growe "zboczenie" to nic przy tym ;)
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: s[h/z]inden »

@Schaiba
Live
Action (nie nie ten "Action")
Role
Playing

erpeg na żywo do odgrywania za stronami, kostkami i najlepiej kilkoma mistrzami gry.
popularny w... lasach i odludziach xD, klimatycznych miejscach, gdzie nikt nit bedzie przeszkadzał graczom.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Piękno?

Post autor: danielmarley »

Haha fajne fotki trochę się pośmiałem dawno już nie widziałem podobnego idiotyzmu (kiedyś na discovery oglądałem program o kolesiu jaszczurce)
chęć zwrócenie na siebie uwagi przede wszystkim głupota na drugim miejscu, a brak zajęcia na trzecim ...
W dzisiejszym świecie już nic nie szokuje
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Daniel: Kiedys na Discovery też był film o ludziach którzy przecinali wzdłuż niektóre części ciała, np. język. Mężczyźni ponoć próbowali też z czymś innym, ale tu trzeba było "wierzyć na słowo". Nie pamiętam jak się te zabiegi nazywały, ale z 3-4 lata temu była mowa o tym, że to się dość modne stało. Jednocześnie też mowa była o wczepianiu sobie różnych pierdół jak różki itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Piękno?

Post autor: kemot722 »

W środowiskach plemiennych to lubią jeszcze "zaszaleć" z modyfikacjami ciała

Np. kolczyk
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Ale wiesz plemienne ozdoby maja inne podloze kulturalne, tradycyjne, itp. Jak np. Indianie z okolic Gran Chaco znani sa z deformowania czaszek, czy jakieś inne plemię (oj nie bede klamac skad i jakie, bo nie pamietam) ludzi z wydluzania kobiecych szyj <??> za pomoca specjalnych obreczy. Chinki tez bandażpwaly stopy co prowadzilo do deformacji
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”