Ojciec zabił córkę przez gry video

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: simian_raticus »

Nadine pisze:
simian_raticus pisze:
Komandos pisze:Koleś chory psychicznie i tyle.
Człowieku co za głupoty wypisujesz!
czyli chyba wychodzi na to ze postąpił bys podobnie? :zdziwko: ... skoro dla ciebie okreslenie takiego czlowieka chorym dpsychicznie jest głupotą... czyli dla ciebie jego postepowanie jest normalne? :zdziwko:
Za szybko oceniasz ludzi (w tym mnie przez internet). Nie wiem ile masz lat ale net daje Ci anonimowość tak samo jak mi! Dziecko neo może prowadzić soczyste rozmowy ze staruszkiem, który sobie podłączył net z odblokowanymi portami ;)

Na całym świecie na samą schizofrenię (jest kilka podtypów) choruje co setny człowiek - pomyśl jakby każdy z nich jak ich nazywasz "chorych psychicznie" byłby mordercą, gwałcicielem albo pedofilem! Nie liczę tutaj ludzi chorych na depresję zaburzenia żywieniowe i fobie społeczne czy nerwice! Trafnych danych ile procent ludzi na świeci choruje psychicznie nigdy nie będzie! Tak samo nie każdy alkoholik lub narkoman musi kraść, bić i stosować przemoc domową!
W tym poście staram się bronić osób chorych psychicznie do których Ty porównujesz dewianta-choleryka, który zabił swoje dziecko pod wpływem gry!
Jak widzę to żyjesz schematami/stereotypami i mam na\dzieję, że podobnie nie grywasz w bijatyki jak oceniasz ludzi i prawie stawiasz diagnoze czy jest chory czy nie - myslałem, że to stwierdzają biegli sądowi (psychiatrzy) a nie Ty?
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: kemot722 »

Uzależnienie od gry, wywołujące agresję u człowieka, który staje się niebezpieczny dla otoczenia to też choroba, a w dodatku coraz bardziej popularna. Nie chodzi tu już licytacje, która gra najbardziej uzależnia, bo takie licytacje czytałem na innych forach (topował np. World of Warcraft), ale o to, że mamy kolejną chorobę cywilizacyjną.
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Phantom »

simian_raticus pisze:
Nadine pisze:
simian_raticus pisze: Człowieku co za głupoty wypisujesz!
czyli chyba wychodzi na to ze postąpił bys podobnie? :zdziwko: ... skoro dla ciebie okreslenie takiego czlowieka chorym dpsychicznie jest głupotą... czyli dla ciebie jego postepowanie jest normalne? :zdziwko:
Za szybko oceniasz ludzi (w tym mnie przez internet). Nie wiem ile masz lat ale net daje Ci anonimowość tak samo jak mi! Dziecko neo może prowadzić soczyste rozmowy ze staruszkiem, który sobie podłączył net z odblokowanymi portami ;)

Na całym świecie na samą schizofrenię (jest kilka podtypów) choruje co setny człowiek - pomyśl jakby każdy z nich jak ich nazywasz "chorych psychicznie" byłby mordercą, gwałcicielem albo pedofilem! Nie liczę tutaj ludzi chorych na depresję zaburzenia żywieniowe i fobie społeczne czy nerwice! Trafnych danych ile procent ludzi na świeci choruje psychicznie nigdy nie będzie! Tak samo nie każdy alkoholik lub narkoman musi kraść, bić i stosować przemoc domową!
W tym poście staram się bronić osób chorych psychicznie do których Ty porównujesz dewianta-choleryka, który zabił swoje dziecko pod wpływem gry!
Jak widzę to żyjesz schematami/stereotypami i mam na\dzieję, że podobnie nie grywasz w bijatyki jak oceniasz ludzi i prawie stawiasz diagnoze czy jest chory czy nie - myslałem, że to stwierdzają biegli sądowi (psychiatrzy) a nie Ty?
Nie wiem po co starasz sie wybelcac takie dlugie posty skoro postepek danego kolesia wiaze sie z urazem na psychice (choroba psychiczna, a sa jej rozne rodzaje i w tym sie zgodze) wiec nie wyjezdzaj do ludzi od razu z ich wiekiem geniuszu chyba ze masz jakies kompleksy i w ten sposob czujesz sie podwartosciowany bo nie wiem daje ci intelekt
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Sylvan Wielki »

Ależ nie ma się o co sprzeczać chłopaki. Jeśli ktoś wyrabia takie rzeczy , to równoznaczne jest to z tym iż ma coś z głową. Z tym, że jakoś dziwnym trafem nikt na taka krwawą jatkę jak w najnowszym Rambo nie narzeka , ale jak grupka polygonów "zabije" inną , to ambaras nie z tej ziemi a i o PG można zapomnieć.

Przez to wielka szkoda , że w CoD 4 z postaciami nie dzieje sie tak jak w SoF....
Awatar użytkownika
obserwator
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 08-08-2008, 11:50

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: obserwator »

mieć serce żeby dziecko zabić z powodu gier :niepewny:
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: kemot722 »

obserwator pisze:mieć serce żeby dziecko zabić z powodu gier :niepewny:
Raczej nie mieć serca, jeśli już to tylko do gier :niepewny:
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: MatiByd »

Słyszałem o 16-letnim dzieciaku który był użalezniony od Tibii.Raz jak matka mu odłączyła kabel od neta,to tak się wku**** że jej krzesłem wje***(Na szczęście było to normalne drewniane krzesło,nie biurowe).Mówili o tym w TVN24,lecz to nie jedyny przypadek uzależnienia od Tibii.
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Opyliusz »

Sukinsyn pier******lony żeby dziecko zabić za konsole to jest chore!

tylko współczuć matce!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”