Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Jo-Jo »

Ale Yamada musisz przyznać, że w anime DMC odcinek z grą w karty to mistrzostwo ^^
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Ano niezły, najlepszy z calego anime na pewno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Sylvan Wielki »

Szkoda tylko iż nie doczekaliśmy się przemiany głównego bohatera, wizyty Vergil'a i jeszcze innych smaczków. No i jakiegoś na prawdę wymagąjącego przeciwnika. Tak to Dante jedzie po każdym równo - co na dobra sprawę złe nie jest.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

No i skończyłem Higurashi Kai. Od razu powiem, ze combo Higurashi + Higurashi Kai to jedno z najlepszych anime jakie widziałem. W stosunku do pierwszego sezonu jest znacznie mniej brutalnie, ale to nie minus bo...wszystko się w końcu wyjaśnia. Dowiemy się kto jest centralną postacią anime, wszystkie morderstwa zostaną wyjaśnione, wątki pokończone (np. dowiemy się co tak naprawdę się stało z Satoshim, nii-nii'm Satoko), poznamy prawdę o Oyashiro-sama, oraz dowiemy się kto stał za morderstwami podczas tego feralnego Watanagashi (totalna zaginka). Dodajcie do tego świetne zakończenie i macie naprawdę ostre anime murder, mystery. Ostatni chapter ma 11 epizodów i na podstawie tego co się w nim dzieje można napisać książkę. Rewelacja po prostu.


Ponoć robią trzeci sezon, ale naprawdę nie wiem co mogliby do niego wrzucić bo jakby się nie patrzeć to wszystko się skończyło. Chyba że...
[Spoiler ]
będzie to historia z ery Hanyuu
...a to byłoby nawet ciekawe... .

Kto nie oglądnie, ten pała:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

A ja na stancji skonczyłam GTO i Love Hiny 22 epki łyknęłam ("dół kierunków humanistycznych" - czyli mam wszystko w d... i oglądam anime). GTO jest rewelacyjny i tego poldebila Onizuki nie da sie nie lubic, a Love Hina jest porabana do kwadratu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Jak chcesz coś odmóżdżającego (no może nie do końca :P ) i polewczego to aktualnie oglądam Potemayo (opening z tego miałem niedawno w opisie przez dłuższy czas ;) , tylko może być trochę trudno dostępne.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Midori no Hibi - świetna komedyjka o zabarwieniu romantycznym + lekkie ecchi. Niektóre motywy dosłownie rozkładają na łopatki (wejście do sklepu z figurkami w którym koczują hardcoreowi otaku to jedna z najlepszych humorystycznych akcji jakie widziałem w anime) :D .Bardzo fajna seria, łyknąłem wszystkie epki na raz i szczerze polecam :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

hajime no ippo
Obrazek

anime rewelacyjne. nie sądziłem ze tak mnie wciagnie. od pierwszego do ostatniego odcinka oglada sie bardzo przyjemnie nie ma mowy o nudzie. jest poważnie,zabawnie(jestem z tych co w anime lubią ciężki klikam ala Lain ale ośmiałem sie przy tym jak dziecko czasami)
nic mnie tak nie ruszyło po berserku jak ippo :)
76 epków + dwie kinówki.

ściaga sie wersje infusion z isohunt(bardzo szybko idzie) i do tego są napisy (24 soft sub ale sie pierdzieli do tej wersji bo jest to wersja z angielskimi napisami ale małymi dlatego wolałem ogladać zwykłe napisy txt powiekszone w subedit(tak że zasłaniały angielskie napisy) i nie było problemu. bo żeby w MP obejrzeć z softami trzeba spłaszczyć obraz i przesunąć napisy do dołu jeszcze tak żeby były na czarnym tle(obraz w anime jest na full nie ma pasków na dole i na górze wiec trzeba je samemu zrobić). ale wtedy obraz lipnie wyglada troche bo jednak to zmniejszenie troche zniekształca. piszę o tym bo jak ja zaczynałem ogladać to spiepszyłem sobie troche przez to tylko 16 epków. a jako ze na animesub jak wychodza soft suby to napisy w wersji txt wywalają. wiec juz musieli byście sie meczyć z wiekszą ilością epków. jak coś mam na dysku wszystkie napisy. zgłaszać się do mnie jak coś.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Komandos »

Szkoda, że jest angielski dubbing :kwasny:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Z tego co widzę wersja Infusion ma japońskie audio, a jak to cie nie satysfakcjonuje to jest jeszcze DVD-rip od Anime-MX z dual audio.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: AK »

japońskei audio jakoś dobra nie ma co się spuszczać i ściagac dwa miechy inną wersje. bo i też nie wiadomo jak z napisami bedzie...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Skończyłem oglądać Suzukę. Romansidło z elementami sportu, bardzo fajne (ostatnio oglądałem same ciężkie rzeczy więc musiałem łyknąć coś bardziej lekkostrawnego:)). Jest tylko jeden "mały" zonk. To anime kończy się w najlepszym momencie chyba. To znaczy końcówka faktycznie wygląda jak końcówka, z tym że końcówka anime to jakoś środek mangi (być moze był w planach 2gi sezon, ale coś ucichło i nic nie wiadomo a samo anime jest chyba z 2005 roku). Tak więc jeżeli chcecie to oglądnąć to nastawcie się na to że po skończeniu anime łapiecie za mangę od 73 rozdziału i lecicie dalej z historią.
Obrazek
Rezo
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 21-04-2008, 18:07

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Rezo »

Czy lubię? Kocham :)
Deko nieaktualna lista, ale zawsze coś - http://myanimelist.net/animelist/Seviexe
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Zarzuć ktoś linkami do Simouna (w czymkolwiek tylko nie rmvb) plz. Może być MU, ale niech będzie japoński VA.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

http://www.baka-updates.com/groups.php? ... imoun-Fans
Jedyna grupa, która to skończyła. Z innymi źródłami (poza IRC) może być problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”