Wasza postać

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Wasza postać

Post autor: JędrnyCyc »

Sylvan Wielki pisze: To cię kłamali .
Tak jak wiele razy zmieniałeś posty innych graczy albo myślałeś akcje z kosmosu (dobre były 3 tgf-y w jugglu hehhe) . Nie dziw się że masz ostrego bana na PSX-e.

Hej MASTER grałem z tobą raz w t3online. Dostałem ładny wycisk :D Wolał bym to powtórzyć w realu na konsoli.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Co do postaci , to ciekawe czy Nancy będzie można w jakiś sposób grac w T6. Pewnie tylko za pomocą kodów , jak to było w przypadku ojca Heńka w T5.

p.s. raveman aka jedry cycu. Co ty bredzisz? Jak nie masz pojęcia co piszesz, to nie pisz w ogóle , poza tym jak prywata to PM a nie śmieć na forum trollu. Spamować możesz gdzieś indziej. I jeszcze bezczelnie łgasz ....
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Wasza postać

Post autor: JędrnyCyc »

Wracając do tematu, ostatnio strasznie skapiłem Ganryu Gajdę, mimo że było 27-12. Gra była wyjatkowo udana. Poznajcie potęgę d~db~ws+2 lub iWS+2 hehehe
Sylvan Wielki pisze: trollu[/i]
Troll to budzi cie codzienie do szkoły . . .
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

To teraz poczekam jak przetasuję cię swoim Hwo. A może Gan vs Gan i zobaczymy kto ma lepszego sumoke.
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Wasza postać

Post autor: JędrnyCyc »

Sylvan Wielki pisze:A może Gan vs Gan i zobaczymy kto ma lepszego sumoke.
Boże jedyny KAPA na KAPĘ. Ciekawiej było by Bob na Boba, ale tak też mi nie przeszkadza :D
Fojtus
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 03-08-2006, 21:04
Lokalizacja: Augustów ;P
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: Fojtus »

U mnie to jest tak w Tekken 3 Lei Wulong, bo mimo że zdarza mi się grać nim schematycznie to i tak potrafie nim nieźle nawalać. W Tekken 4 Steve, bo szybko atakuje i ma dobre "schyłki". A w Tekken 5 Feng ( tak sam jakoś wpadł mi w joypad).


Ale tak ogólnie to ja lubię wieloma grać ale to są tacy moi faworyci.
Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wasza postać

Post autor: Dydzio »

Najbardziej lubię grać doktorem. Umiem nim niemal wszystko, ale mało kto chce z nim grać :/
Twoja stara
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Boże jedyny KAPA na KAPĘ. Ciekawiej było by Bob na Boba, ale tak też mi nie przeszkadza :D
Jestem uniwersalny, może być ktokolwiek na ktokolwiek - notabene takie mirror match są ciekawe.

Jednak co racja, to racja. Walki Hwotox na Hwo są szalenie efektowne, a Gandzia vs miłośnik ryżu kończą się na ciągłym d/f+2_d/f+2+3. No i jak HJS wejdzie to c'ya niemal że.
Tefal
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 18-03-2008, 06:55

Re: Wasza postać

Post autor: Tefal »

Znów moją ulubioną postacią , jak już można wywnioskować po SYGNATURZE i Avatarze to Heihachi Mishima , na poczatku kiedyś Hwoarang , potem Law i ostatecznie będzie to Heniek :]
(nie kłóćcie się tutaj bez powodów o postacie bo widać to czasami po waszych postach ;))
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Ależ nikt sie nie kłóci - przynajmniej nie Ja. każdy ma prawo do własnego zdania i wypada uznawać ( co nie jest równoznaczne z tym , by się zgadzać z tym ).

Osobiście znam nawet osoby , które twierdzą, iż Eddy to jest to co w Tekken jest najlepszego .
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Wasza postać

Post autor: Schaiba »

Eddy'iego i Hwo można oskarżać o to, że byle noob klepiąc 3+4 może coś ugrać, więc niby są tani. Ale grając trochę nietrudno się przekonać, że typowego mashera bardzo łatwo wręcz rozgromić. Wystarczy trochę myśleć.

I jak dla mnie Eddy czy Hwo nawet nie do wymasterowania, ale do dobrej, skutecznej gry są naprawdę trudni.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Wasza postać

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie ma tanich postaci, są tylko tani .... a właściwie to skuteczni gracze.
Awatar użytkownika
Asuka
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 10-06-2009, 17:53

Re: Wasza postać

Post autor: Asuka »

Ja to uwielbiam i zawsze będe uwielbiać Asuke!!!!!


Jest po prostu zaje***** Tera ciągle trenuje w survivalu , a jak wybieram postać
to tylko ją !




Asuka Kazama Love You!!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcus
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-06-2009, 15:17

Re: Wasza postać

Post autor: Marcus »

Najbardziej lubię Hwo. Chyba dla tego że była to pierwsza postać jaką grałem. Nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają że to słaba postać.... :/ Nie ma słabych postaci- są tylko słabi gracze, a to że Hwo ma mało ciosów na low nie oznacza że jest słaby.
Czasem grywam też Bryan'em, bo ma fajne szybkie ciosy.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Wasza postać

Post autor: bartaaz »

właśnie oznacza...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”