Piękno?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: s[h/z]inden »

a propo w "środowiskach plemiennych" tan kolczyk to jest nic :)
kazde plemie ma swoje zwyczaje, od wygladu po specyficzne podejscia seksualne.
- obroże wydłużające szyję, (Ana mnie tu wyprzedziła)
- nacięcia na ciele,
- (w przeszłości) naciski na głowę modyfikujące kształt czaszki, (też, sasuga Ana
, o ile dobrze pamiętam z zajęć historii takie czaszki archeologowie znajdowali na terenech starożytnego Egiptu)
- wszczepiana drewniana rurka do penisa (do cewki moczowej; erekcja w plemieniu jest uznawana za słabość)
- kastracje (mężczyzn i kobiet)
- obrzezanie (j.w.),
- wycinanie narzadów odpowiadających za doznania erotyczne u kobiet, (żeby nie zdradzały)
(potem rodzina pary ma zjeść mięso obu)
- przecinanie uszu i warg, żeby włożyć tam "drewniane kółko" stamtąd, z Afryki, przywędrowały do krajów Europy i Ameryk.
- inne, o których nie mam teraz siły mysleć

bardzo mozliwe, że to są ludzie, którzy w poprzdnich wcieleniach istnieli w tamtych kulturach, a teraz ich uśpione informacje w podświadomości sprawiają, że wracają do tych "zwyczajów". jakkolwiek, mają teraz dostępne bardziej "nowoczesne" techniki ( a nawet higienę xD ).

najwazniejsze, zeby byli z tego zadowoleni :), chociaz nie wiem jakbym reagowal jakbym musial rozmawiac z takim człowiekiem... raczej nie wiedziałbym jak sie mam zachować, czy się na to gapić, czy nie. dla mnie to nie jest typowe, niestety ;p

@Ana - ja słyszałem, że stopy były bandażami deformowane Japonkom, o Chinkach nic nie wiem. To Japończycy uważali małe stopy za piękne, jestem tego w 99% pewien, a o gustach Chińczyków nic mi nie wiadomo :(
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piękno?

Post autor: Wawrzyn »

http://forum.bodybuildingpro.com/showthread.php?t=2279 to nie fotomontaż
Oblukajcie Post 5,zdjęcie 2 :szok:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piękno?

Post autor: Schaiba »

O, kolejna ciekawa rzecz.

Mnie szokuje jak psychika potrafi oszukać człowieka. Tj. ci zsyntholowani koksiarze albo anorektycy. To chyba to samo. Nie widzą jak się kaleczą. A chcą być... piękni. =|
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Piękno?

Post autor: kemot722 »

No, tak, anoreksja. Przy niektórych chorujących na to nawet można się uczyć budowy narządów ruchu. Potworne, że człowiek (nie tylko kobieta), potrafi doprowadzić się do takiego stanu, bo nie widzi w lustrze tego co sobie wymarzył. Nawet po dietach, o ile to można nazwać dietami, a nie autoagresywnym głodzeniem samego siebie.
s[h/z]inden pisze:- kastracje (mężczyzn i kobiet)
- obrzezanie (j.w.),
- wycinanie narzadów odpowiadających za doznania erotyczne u kobiet, (żeby nie zdradzały)
Na Emule'u gęsto klipów o tej tematyce. Cóż, kiedyś chciałem wiedzieć jak to wygląda, a teraz kiedy obejrzałem klip o "tym pierwszym", to stwierdziłem, że widziałem za dużo :(

Odnośnie Japonek - one nóg nie myły, żeby woda nie zmiękczała wiązań na stopach. Śmierdziało podobno od tych stóp powalająco, ale wytłumaczenie, że małe jest sexy było.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Z tego co ja wiem to Japonce akurat maja pier..lca na punkcie czystosci i czesto sie kapali...
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: s[h/z]inden »

hmmm...
to jest dopiero ciekawe...
jak Ci ludzie to robią?
wydparzają sobie chemikaliami te wzory na ciele, czy jest to robione tak samo jak sie zaznaczało zwierzęta, a potem polewane solą, albo jakimś rodzajem kwasu?, bo te niektóre blizny wyglądają na długo wyrabiane i niejeden zabieg musiał być przeprowadzony, żeby osiągnęły taki rozmiar...

na ciałach białych ludzi, te czerwone szramy wygladaja głównie niefajnie, ale niektorzy naprawde o cos takiego dbali :)
o ogolnie murzynom i tym bardziej opalonym coś takiego pasuje, do koloru cery :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Powiedz to "Murzynom", którzy mają świadomość swojej historii (ot choćby znaczenie niewolników)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Komandos »

Wawrzyn pisze:http://forum.bodybuildingpro.com/showthread.php?t=2279 to nie fotomontaż
Oblukajcie Post 5,zdjęcie 2 :szok:
Kolesie wyglądają jakby zaszyli sobie arbuzy w łapach i myślą, że to ładnie wygląda :rotfl: Znam gościa który sobie wstrzykiwał do bica olejek bambino- masakra.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Ana »

Komandos pisze:Znam gościa który sobie wstrzykiwał do bica olejek bambino- masakra.
o co cho? bo nie łapie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Piękno?

Post autor: Schaiba »

Podobnie jak synthol olejek ma na mięśnie działanie takie, że zbiera się w nich woda i po prostu puchną. Przynajmniej tak słyszałem.

Tylko słyszałem, że to tak strasznie mięśnie kaleczy, że głowa mała.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Piękno?

Post autor: Komandos »

Dokładnie, po wstrzyknięciu takiego olejku mięsień robi się większy ale siła pozostaje taka sama. Czytałem gdzieś nawet o przypadku kolesia który zamiast w mięsień wstrzyknął sobie w żyłę i umarł.

znaczy debilizm w czystej postaci O.o
Ostatnio zmieniony 10-04-2008, 19:47 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piękno?

Post autor: Wawrzyn »

Schaiba pisze:Podobnie jak synthol olejek ma na mięśnie działanie takie, że zbiera się w nich woda i po prostu puchną. Przynajmniej tak słyszałem.

Tylko słyszałem, że to tak strasznie mięśnie kaleczy, że głowa mała.
To sam olej działa na mięsień rozpychając jego włókna, siła pozostaje taka sama a efekt wizualny jak widać...
Znam gościa który sobie wstrzykiwał do bica olejek bambino- masakra.
Z tego co czytałem to jest praktykowane w polskich więzieniach :mur:

Na jednym ze zdjęć koleś ma zaklejony biceps, to chyba na wpadek gdyby synthol zaczął wypływać :wstyd:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Piękno?

Post autor: Argoh »

Zawsze sie zastanawiałem nad tym jak takie coś sike robi : http://www.smog.pl/wideo/10701/skaryfik ... ochotnika/ :kwasny: tacy ludzie są chorzy....
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”