Virtua Fighter 5

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że VF5 to pierwszy NG fighter O_o

Tak, zdecydowanie.
11
37%
Nie, pierwszym było DoA 4
10
33%
Tekken 5 DR 4eva
9
30%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

DoA 4 jest tylko grą , która na NG wyszła. Teoretycznie fighter nowej generacji. Jednak gdy już zakupiłem ową grę, chwyciłem się za głowę , myśląc, że HD coś się obraził. Z tego co wiem inni przyznają mi rację. Być może to przez zbyt duże oczekiwania .

Pamiętamy wszak jakim przeskokiem DoA2 oraz TTT czy SC uraczyły nas do kolejno - DoA, T3, SB.

Człowiek przełomu sie spodziewał a dostał takie DoA3 w makijażu high def.

Z VF5 jest nieco inaczej, nawet na zwykłych TV widać różnice kolosalna w stosunku do VF4(evo) a na odbiorniku HD. Bajka. Poza tym to właśnie VF5 wnosi do bijatyk po raz kolejny wszelaki nowinki a DoA4 jest takim DoA4 de luxe. Pewnie, że gra bdb. dobra, ale nie NG.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Action »

Czyli ankieta została stworzona pod wpływem "widzimisie". DoA4 została wydana na NG i na nic innego (czyli to żaden port etc.), tak wiec jest next-genem i ankieta jest po prostu bezsensowna. :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Wszyscy tak chwalą ten tryb online to musi być naprawdę nieźle.
Otóż nie wszyscy. Pewnie, nie jest tak tragicznie jak w T DR , jednak do ideału bardzo dużo brakuje.
[/quote]
Sylwan jeżeli gra sie z kimś kto ma połączenie na trzy kreski to płynność jest taka jak w offline więc IMO jest prawie idealnie. Przy dwóch kreskach mogą wystąpić lagi ale bardzo rzadko.
Komandos pisze:że grał na sticku a ja na zrąbanym padzie microshitu
Ja na pewnym forum za napisanie,że x pad jest kiepski do fighting games ( po próbujcie DLC ) , ban na cały dział x360 i SB dostałem. No ,ale my mamy Dumiana <przytul>
Jednak to nie to forum i mozna bez ogródek napisac to, x pad, jest kiepski do VF5 a SF IV nadchodzi.... Na x360 bez AS ani rusz, jeśli ktoś lubi mordobicia.
Ja nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mówił, że pad od xboxa jest dobry do bijatyk- krzyżak jest zwalony i chyba nikt normalny temu nie zaprzeczy. W FPS'y gra się super ale z bijatykami to tragedia.
kemot722 pisze:Dzisiaj w Empiku widziałem XBOX360 za 699 zł,
kemot722 pisze:Teraz , VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)
Był czas , gdy jeszcze tańszy był. Co do combo VF5+x0, to nie czekaj aż stanieje, bowiem 1) ileż można , 2) jak tak przedłużysz to , to ukarze się VF5r i co....[/quote]

Dokładnie nie ma co czekać tylko kupować i grać szczególnie, że GTA4 na horyzoncie ;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: kemot722 »

Chyba jednak zaczekam na R-kę, bo polubiłem Takę emulując VF3TB ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Yamada »

Na padzie do Xo trzeba chyba po prostu nauczyć się grać, bo widziałem jak Smerec sadził Raijina Hayate w DoA4 za każdym razem gdy ja nie mogłem go posadzić w ogóle, a totalną kaleką nie jestem.

usus magister est optimus
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Na padzie do Xo trzeba chyba po prostu nauczyć się grać, bo widziałem jak Smerec sadził Raijina Hayate w DoA4 za każdym razem gdy ja nie mogłem go posadzić w ogóle, a totalną kaleką nie jestem.

usus magister est optimus
Może i się da ale po co się męczyć? Po prostu d-pad w xboxowym padzie jest tak tragicznie zaprojektowany, że nawet chodzenie nim po menu sprawia problemy.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: simian_raticus »

kemot722 pisze:VF5 Online - to zachęca mnie do zakupu. Oczywiście jak troszkę przytanieje ;)
W ultima.pl cena jak marzenie ----> http://www.ceneo.pl/883073
Za taką cenę to brać z miejsca i ma się spokój do następnej części ;)
Ktoś coś tutaj pisał, że ta przejściówka (XFPS) na Dual Shock'a 2 laguje? Prawda to czy kit?
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: SubZero »

Tu pewnie bardziej chodziło o cenę samej konsoli a nie gry ;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: kemot722 »

SubZero pisze:Tu pewnie bardziej chodziło o cenę samej konsoli a nie gry ;)
Zgadza sie Sub, chodziło mi o konsolę, bo teraz kiedy widziałem trailer "R" to wolę poczekać ;)
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: simian_raticus »

kemot722 pisze:
SubZero pisze:Zgadza sie Sub, chodziło mi o konsolę, bo teraz kiedy widziałem trailer "R" to wolę poczekać ;)
Widziałeś? To podziel się linkiem!
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

kemot722 pisze:
SubZero pisze:Tu pewnie bardziej chodziło o cenę samej konsoli a nie gry ;)
Zgadza sie Sub, chodziło mi o konsolę, bo teraz kiedy widziałem trailer "R" to wolę poczekać ;)
To sobie poczekasz jeszcze trochę, szczególnie, że na razie nie wiadomo nawet czy to całe R na konsole wyjdzie (patrząc na słabą sprzedaż VF5 na PS3 i tragiczną na X360 nie byłbym optymistą) a obniżka ceny X360 była bardzo niedawno więc na następną szybko bym nie liczył ;)
PS trailer-
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

Action pisze:Czyli ankieta została stworzona pod wpływem "widzimisie". DoA4 została wydana na NG i na nic innego (czyli to żaden port etc.), tak wiec jest next-genem i ankieta jest po prostu bezsensowna. :)
Właśnie ,że nie. Co innego wydać grę na NG a co innego by ta pozycja zasługiwała na miano gry nowej generacji, inaczej biorąc pod uwagę co piszesz, to byle składanka z 16 bitów to pozycje NG.

A o ile VF5 w pełni na ten tytuł zasługuje , to o tyle T DR już kompletnie nie - grafika nielicząc 1080p jak na PS2. A przeciez została wydana na maszynę nowej generacji jaką PS3 bez wątpienia jest , co nie czyni go taka grą.
Komandos pisze:Sylwan jeżeli gra sie z kimś kto ma połączenie na trzy kreski to płynność jest taka jak w offline więc IMO jest prawie idealnie. Przy dwóch kreskach mogą wystąpić lagi ale bardzo rzadko.
Jak dla mnie multi w tego typu grach, to combo - kilku kumpli , nocka , pizza + pepsi.
A jeśli przegram , to przez własne braki a nie lagi. Poza tym miałem przyjemność w VF5 pograć na arcade w KKW i jeśli już to multi tego typu.
simian_raticus pisze:Widziałeś? To podziel się linkiem!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:to byle składanka z 16 bitów to pozycje NG
Zaznaczyłem, że nie chodzi mi o żaden port (ew. reedycje). DoA4 jak i TKDR wyszły na konsole nowej generacji wiec są "next-gen fighterami". Źle sformułowałeś pytanie do ankiety. ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Komandos »

Jak dla mnie multi w tego typu grach, to combo - kilku kumpli , nocka , pizza + pepsi.
A jeśli przegram , to przez własne braki a nie lagi. Poza tym miałem przyjemność w VF5 pograć na arcade w KKW i jeśli już to multi tego typu.
No spoko, tylko nie każdy ma na miejscu kilku kumpli którzy potrafią grać w VF5 albo wogóle w bijatyki na przyzwoitym poziomie. A lagi jak już pisałem praktycznie nie występują.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Virtua Fighter 5

Post autor: Sylvan Wielki »

Action pisze:Źle sformułowałeś pytanie do ankiety. ;)
Dobrze.
Action pisze:DoA4 jak i TKDR wyszły na konsole nowej generacji wiec są "next-gen fighterami"
Tylko z tytułu wydania ich na sprzęt nowej generacji, bowiem ani systemowo ani tym bardziej graficznie nic nie prezentują niezwykłego-nie licząc rozdzielczości.
No spoko, tylko nie każdy ma na miejscu kilku kumpli którzy potrafią grać w VF5 albo wogóle w bijatyki na przyzwoitym poziomie.
Nom, fakt , u mnie w okolicy w promieniu kilkunastu km obrodziło się w kilkunastu graczy, którzy potrafią grać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”