Jaką postać lubicie najbardziej?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: KRELIAN »

Arucardio sory ale walisz farmazony az milo .

Nina jest taka sama tania szmata jak feng i kazdy kto ma troche skilla i pogra nia jeden dzien (zeby nie pisac 5 minut) pojedzie cie nia na "2 ciosy" , jesli sie nie zgadzasz z tym stwierdzeniem tzn ze nie grales z dobrze kapiaca nina .

Jesli chodzi o Paula to w porownaniu do wczesniejszych czesci jest wyraznie zbiedzony pod wzgledem sily , teraz jednak trzeba nim troszke wiecej kombinowac (czytaj wiecej czaic sie na kape) co nie znaczy ze jest to postac dla ambitnych .

Akapit o Lawie nie jestem w stanie zrozumiec ale niech tak zostanie , krotko mowiac - kolejna kula w plot .

Feng moze i ma slabe juggle ale te w tk5 zeszly na dalszy plan o czym kazdy powinien wiedziec po roku grania na rzecz scian i techtrapow - wnioski wyciagnij sam .

I jeszcze podkresle zeby nie bylo - nie najezdzam na nikogo , przedstawiam jedynie sluszny punkt widzenia :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Ana »

Yamada pisze:A taniosć drogi panie to nie jest granie na 2 ciosy bo tak to ze mną w sc3 nie wygrasz nawet god tierową Xian. Kropka.
Masz racje xD nią można grać kreatywnie na jeden cios plus kucanie xD

p+K przy krawędzi :serce:

Taaa ja gram nia bardzo kreatywnie :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Arucardo_1 »

KRELIAN pisze:I jeszcze podkresle zeby nie bylo - nie najezdzam na nikogo , przedstawiam jedynie sluszny punkt widzenia :)
No to jak taki mądry jesteś to się zmierzymy w Tekkena 5 (nie zbijaj się, wiem że w trójkę byś mnie zeszmacił że hej, ale piątka to co innego :) ) na jakimś turnieju, wez Ninę i zobaczymy co bedzie...


btw. Nie chodzi o obronę swojej postaci, po prostu sam nią gram w Tekkenie 5 i chyba lepiej wiem, co nie...? :suchy: Też potrafię nią skapić aż miło, ale każdy DOBRY gracz sobie z kapą w wykonaniu Niny poradzi... a na przykład u Fenga czy Brycka już ciężej...


Naprawdę - gadacie, jak ci, którzy zatrzymali się na etapie myślenia "Feng to najbadziej przegięta postać w T5" :suchy: aha, Yamada, co do Devila: to czemu inni grający Fengiem mu nie dokopią...?
I czemu najlepszy w Europie jest Ryan Hart grający Kazuyą, uważanym za jedną z gorszych na turnieje postaci...?


aha, i najlepsze... :D
KRELIAN pisze:Feng moze i ma slabe juggle ale te w tk5 zeszly na dalszy plan o czym kazdy powinien wiedziec po roku grania na rzecz scian i techtrapow - wnioski wyciagnij sam .
No pewnie... :rotfl: i to niby ja walę farmazony? :D

Nie zeszły wcale to raz; dwa - oczywiście, że ścianki trzeba umieć ale na ściankę wpycha się na ogół przeciwnika W TRAKCIE JUGGLA to dwa; trzy - na turniejach bierze się planszę randomowo, więc jak wypadnie powiedzmy moonlit to ścianki nie zrobisz...


co do SC3 to tam się nie da grać Z DOBRYM GRACZEM jakoś super - tanio (GI i te sprawy)


pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: KRELIAN »

pisalem to wczesniej i raz jeszcze powtorze : nie zbijam sie tutaj z nikogo ,

jesli chodzi o tk5 to zapewniam cie ze jestem w niego bez przesady mowiac 20 razy lepszy niz w tk3 wiec nie wiem w czym problem , nina nie gram ale gralem przeciwko wielu kumajacym ninkom i prawda jest taka ze pod wzgledem szmaciarstwa stoi na tym samym poziomie co feng

nie wiem do kogo jest to stwierdzenie gadacie, jak ci, którzy zatrzymali się na etapie myślenia "Feng to najbadziej przegięta postać w T5" ale jesli o mnie chodzi to najbardziej przegieci sa w kolejnosci : Steve , Bryan , a pozniej leci feng i nina mniej wiecej na tym samym poziomie - zreszta wystarczy popatrzec na koree , po co opierac sie na europie tylko dlatego ze tu zyjemy , skoro taki Ryan nie pierdnie nawet do pierwszej 10 koreancow

a jesli chodzi o moje stwierdzenie dotyczace fenga - w porownaniu do innych postaci ma naprawde przecietne juggle , ot taki standard Kaza (skoro juz go wymieniles) zbiera wiecej
stad moje stwierdzenie o pomocnych scianach (nie wspominajac o tym ze wlasnie pod sciana ma przeje/bane setupy) za to jak mowilem kumajacy feng opiera sie przede wszystkim na techtrapach wiec jesli to ci sie wydaje najlepsze to raczej srednio kumasz ta postac , a to ze w trakcie juggle wpycha sie na sciane to chyba oczywiste i dotyczy to kazdej postaci wiec nie wiem po co o tym piszesz

pozdro :)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Oen »

Nina jest tania. Sam nia gram od niedawna, a jestem w stanie grajac blondyna nawiazac z kumplami rowna walke, ma tez jednak swoje wady ktore nie pozwalaja jej stanac na tym samym szczeblu drabinki na ktorym znajduje sie jej synek (wdal sie zreszta w matke ;p) a zreszta niech radze przypomniec se final TKOIFT gdzie Matt zostal zapodcinkowany (przypominam ze to jeden z bardziej karalnych ciosow Irlandki) przez Boskona. Jesli zas chodzi o Fenga to po prostu jest to postac na ktora trzeba sie ograc i juz, a Devil wygrywa turnieje Chinolem z takich samych powodow z jakich Rayan jest w stanie wygrywac Kazem.

PS: A Paul byl jest i bedzie wkurzajaca postacia ;p
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Arucardo_1 »

No to pisz, że DLA FENGA mają one małe znaczenie... mi się wydawało, iż Twoje zdanie dotyczyło wszystkich postaci ("zeszły na dalszy plan" tak sugeruje, wszak Fenga w T4 nie było :D ) i stąd moje zdziwienie... :)

a Koreancy graja najrozniejszymi postaciami, w finale ich turniejów widziałem nawet... Baeka :D

btw. Kaz ma O WIELE mocniejsze juggle od Fenga, fakt ale pod wzgldem juggli nie jest jakąś potężną postacią.

A jakie Feng ma takie potężne ścianki...? Zarzuć jakąś ;) bo ja znam tylko p+2,1,2 które nie jest jakieś szałowe

Aha, a co do TKoIFT po prostu Boskon potrafił jak widać przewidzieć reakcje Matta...
Boskon jest bardzo dobrym graczem...
a może Matt nie umie grać z Niną (jak ja z Krychą) :D
W każdym razie na Impact 2 odbił to sobie... :)
Matta musiały chyba zeżreć nerwy albo coś, bo z graczem takiego formatu nie da się zazwyczaj grać na wymianę "płaszczak - podcinka" - sprawdzone...
ja tam w każdym razie uważam, że dobry gracz może w T5 wygrać swoją postacią kimkolwiek by nie była :]


pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: KRELIAN »

wydawalo mi sie to zbyt oczywiste bo w koncu poruszyles temat fenga stad do niego odnioslem wypowiedz , nie napisalem tez o przegietej scianie tylko ze sciana wspomaga przecietne juggle fenga , pisalem za to o mocnych setupach , te zas obczaj sobie juz sam albo polukaj po sieci

w tej chwili na turniejach w korei liczy sie glownie steve i bryan , a ze wczesniej w finalach byly inne postaci wynikalo przede wszystkim z braku perfekcyjnej znajomosci gry

a co do finalu w gdansku to nie pozostaje mi nic innego jak spuscic na to kurtyne milczenia

pozdro :)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Arucardo_1 »

Hehe... opcji interpretacyjnych było sporo :P


Co do "kurtyny milczenia" to pozwolę sobie spuścić ją na cały owy turniej :zdegustowany: (jako jeden z dwóch, obok pierwszego Impacta)
swoją drogą, chętnie się zmierzę z Tobą na Euro Slashu ablo Pierniconie^2 ;)


ok, koniec offtopu :)

pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: KorAs »

Lei to moja religia w T3 mam wiele radochy z grania tą postacią...potrafie zaskoczyć przeciwnika jego dość niekonwencjonalnymi ciosami a ponadto ta ilość styli mmm słodycz no i zmiana wyprowadzenia ciosów wg nogi zakrocznej bajka mój ziom hehe
Studiuje tą postać w Practice z przyjemnością...wszelkie słowa krytyki bede tępił jak K.Figura pazurki :):):)

[ Dodano: 2006-05-13, 15:36 ]
ale Jinem tez gram :) bo lubie :)
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Ren »

DEVIL JIN!
Najlepszy top w T5 bo bez wiejskiego powera. Do skutecznej gry wymaga dobrego manuala (elektryki, dashe...) no i ma tylko jedną przegiętą rzecz (t+1,d/p+2).
Z innych postaci to lubie Kangura, który nie jest głupim dodatkiem do gry tylko solidnym midem.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: KRELIAN »

Ren pisze:DEVIL JIN!
Najlepszy top w T5 bo bez wiejskiego powera. Do skutecznej gry wymaga dobrego manuala (elektryki, dashe...) no i ma tylko jedną przegiętą rzecz (t+1,d/p+2).
.
zgadzam sie , z tym ze t+1 jest przegiety wylacznie kiedy nauczysz sie robic go z dasha
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Paul vs Picollo »

Ja oczywiscie gram Paulem podobaja mi sie jego ciosy oraz styl jakim walczy Judo to jest cos.Po za tym jakos wyglada (fajna czacha na plecach) widac ze nie jest mieczakiem (JAK Hwo)
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Dismaster »

No twardy jest jak skur..achem..syn i ta czacha.... :rotfl:
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Yamada »

Paul vs Picollo pisze:Ja oczywiscie gram Paulem podobaja mi sie jego ciosy oraz styl jakim walczy Judo to jest cos.Po za tym jakos wyglada (fajna czacha na plecach) widac ze nie jest mieczakiem (JAK Hwo)
Jezusmariajózef :przestraszony: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Jo-Jo »

Yamada pisze:
Paul vs Picollo pisze:Ja oczywiscie gram Paulem podobaja mi sie jego ciosy oraz styl jakim walczy Judo to jest cos.Po za tym jakos wyglada (fajna czacha na plecach) widac ze nie jest mieczakiem (JAK Hwo)
Jezusmariajózef :przestraszony: .
Dokładnie :oczami: ....... :wstyd:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”