Propozycje turniejów.

Informacje o nadchodzących oraz aktualnie trwających na Honmaru turniejach Tekken 3 Online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Czy jesteś za przeprowadzaniem "oryginalnych" turniejów?

Pewnie, dodatkowe urozmaicenia z pewnością się przydadzą.
42
70%
Obojetne mi to, zagram w tym co zrobicie.
13
22%
Zdecydowanie nie, standardowe tury doskonale się sprawdzają i nie mam ochoty grać w niczym innym.
5
8%
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Dumian »

Odstraszasz ludzi :P ;)

Nie no a tak serio to jak napisałem, każdy wie na co sie pisze. Jesli dla kogos dany tur bedzie janowy, bez sensu itd. to sie nie zapisze a jesli bedzie mial ochote na taki niestandardowy tur to zagra. Nie decydujmy za ludzi, jeśli tylko znajdzie sie jakis organizator to sprobować można moim zdaniem ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Action »

Primo pisze:time attack cup - czas ustawiony na minimum, reszta standartowo,minusem byłaby przewaga niektoreych postaci, np na początek jakiś multipart
Kiedys gralismy tak z KingKY i z... Nadine? Anyway, zabawa byla przednia. :)
Tolek
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 09-10-2007, 19:08

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Tolek »

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, to musze się przyznać żejestem w TK3 online nowicjuszem, porpostu kilka rzeczy mi wpadło do głowy. Przecież chodzi o to, by czerpać z tych pomysłów zalety i starać się wyeliminować wady. Można by zrobić normalny turniej ze specjalnymi rundami. Np. ktoś rzucił propozycję Challenge Cup. Wiadomo, że wyzwany dyktuje warunki - dlatego np. można by kogoś wyzwać na runde samymi rękami, określoną postacią, albo na szybką rundę. Może opieranie turnieju na jugglach i combosach nie ma sensu, ale dawanie bonusów punktowych za hardcore'owe juggle - czemu nie? Gdyby to wszystko z jajem zorganizować to wyszłoby Bamboozled :).

Jak by to wyglądało? Graczy wygrywa zykły, losowany pojedynek. Ci, którzy wygrali, mogą dorwać bonusy za juggle. Mają też przywilej wyzwania dowolnego gracza na pojedynek. Przegrani natomiast mieli by prawo do rewanżu, ale wtedy warunki wybiera przeciwnik. To tylko hipotetyczna propozycja, ale naprawdę... Gdyby czerpać ze wszystkich pomysłów tym temacie, to można by wykombinoać coś fajnego :).
"Now... Make me feel it! Make me feel alive agian!!!"
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: hanys_damned »

kurd ja jestem za by był prawdziwy rank ale powiem wam jedno nie dajecie mi szansy dostac sie do ligi a 80 procent z was jest o duzo słabszych ode mnie nie gadam ze jestem zajebiscie dobry al;e nie jestem tez słaby prosze o rozwazenie mojej opcji w stosunku do gry rankingowej bo rozwalanie leszczy na honmaru mnie nie bardzo interesuje chce pogracz najlepszymi albo wygrac alub przegrac i sie nauczyc jakich ciekawych czynnosci prosze o odpowiedź na priv czyli gadu gadu 11567510
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Nadra »

Moja propozycja jest taka, żeby jakiś turniej ruszył. Rank nie cieszy się popularnośia niestety. All Star Tournament został tylko dla najlepszych. Czyli zorganizowanie jakiegoś turnieju przeze mnie jest jak najbardziej mile widziane. Przydałaby się także liga. Coś trzeba zrobić, aby Honmarowska scena Tekken 3 Online żyła....
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Yamada »

Po 'All Stars' prawdopodobnie wrócą do łask Random Cup'y.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Dumian »

Szczerze mówiąc to Randomy zawsze były drętwe, dlatego przydałby się jakaś osoba ze świeżymi pomysłami i zapałem do pracy co by w końcu zaczęły odbywać się jakieś turnieje użytkowników. Każdy chętny jest zawsze mile widziany, warto spróbować swoich sił no i w każdej chwili można liczyć na pomoc a przecież jak z czymś będą problemy to nikt nikogo nie pogryzie ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Aserot »

A ja myślę że coś na scenie 2d by się przydało może UMK3 lub 3S co wy na to ??
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: K' »

Ja bym w 3s chętnie pyknął ;) Pomimo mojej dość średniej dyspozycji w 2D. Dziwię się czemu ludzie z Honmaru raczej w to online nie grają.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: SubZero »

No właśnie myślałem ostatnio co by z 2D uruchomić ;) ale z maturami w toku itp. itd. to nie wiedziałem czy startowanie z turem ma sens. Najwyżej w czerwcu się coś zorganizuje ;)
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Di »

SubZero pisze:Najwyżej w czerwcu się coś zorganizuje ;)
W czerwcu sesje.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Aserot »

K' pisze:Dziwię się czemu ludzie z Honmaru raczej w to online nie grają.
Jest paru graczy NMChris, Ren z tego co wiem chętnie zagrają i do mnie też możesz zagadać choć online jakoś lipnie mi to chodzi :/.

@Di co do terminu na pewno znajdzie się jakiś lepszy lub można wydłużyć poszczególne etapy tura.
Ostatnio zmieniony 06-05-2008, 13:32 przez Aserot, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: SubZero »

Di pisze:W czerwcu sesje.
Kto ma ten ma ;)
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Schaiba »

1. Co do team cupów, czyli tych drużynowych...
Czemu 6ciu ludzi online naraz? Normalne pojedynki + punkty na konto drużyny tak czy siak. Tylko gnoiłbym maksymalnie za jakiekolwiek akty braku szacunku do jakiś drużyn, bo moim zdaniem w czymś takim jak turach drużynowych łatwo o "zgrzyty".

2. Ten challange cup to świetny pomysł. Widzę to tak, że każdy zawodnik ma te... wyzwania, które może rzucić, kilka do wyboru, tak jak podane wyżej, z czego można by jeszcze sporo takich... wyzwań wymyśleć (np. zabronić rzutów czy juggle'i) =]. Możnaby zrobić listę wyzwań, które można rzucić i z tego np. wybrać po 3, których można użyć w czasie walki do 5. Za złamanie wyzwania runda w plecy.(ta najmniejsza, nie wiem jak dokładnie ten podział jest : runda, punkt, mecz?) Bardzo ciekawy pomysł do dopracowania. Zająłbym się ale... po maturach ^^.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Propozycje turniejów.

Post autor: Nadra »

Ja jak coś postarał bym się zorganizować jakiś turniejek. Może uruchomiło by się na początek jakoś ankietę za jakim typem Cupów byliby użytkownicy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje”