Papercraft

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Papercraft

Post autor: ryu116 »

Jeżeli zawsze chcieliście mieć na półce modele postaci z gier, anime, mang i czego popadnie bez tracenia kasy to odwiedzicie tą stronkę http://paperkraft.blogspot.com/search/l ... r%20Models
Może i wycinanki są dla dzieci ale dla zabicia nudy ??? czemu nie ;)
Rada:
Jak wydrukujecie model najlepiej przylejcie do papieru grubszą tekturkę ( np. z bloku )
Miłego wycinania

PS.
Ma ktoś może takie wycinanki z postaciami z Kingdom Hearts ???
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Papercraft

Post autor: kemot722 »

Pamiętam, że kiedyś dużo czasu (i papieru) spędzałem na origami - jako dziecko miałem na to czas :kwasny:

Pewnego dnia samodzielnie zrobiłem sobie mało-ambitny szablon z języczkami, który po sklejeniu przypominał coś na wzór Batmobila - taaak, oglądałem z zachwytem kreskówki o Batmanie. Oglądanie kreskówek może pobudzić do kreatywnego myślenia ;)

Widzę, że papier odgrywa w tych pracach na PaperKraft główną rolę, ale nie jest jedynym elementem tych dzieł. Ten Iron Man na pewno nie powstał z samego papieru, kiedy mu klata świeci. Projekt mi się podoba.

Udany pomysł na temat ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Papercraft

Post autor: Yamada »

Powiem, ze całkiem fajne to jest, takie bardziej kreatywne modelarstwo, może się tym pobawię;].
Obrazek
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Papercraft

Post autor: AnTeK »

A ja żałuje że jak chodziłem na plastykę to robiliśmy jakieś kompletnie odjechane, abstrakcyjne wycinanki a nie coś takiego :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Papercraft

Post autor: kemot722 »

AnTeK pisze:A ja żałuje że jak chodziłem na plastykę to robiliśmy jakieś kompletnie odjechane, abstrakcyjne wycinanki a nie coś takiego :P
Między innymi dlatego powstał topic Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Może odświeżę sobie przyjemność robienia zwierzątek z papieru jak znajdę kawałek czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”