Jaką postać lubicie najbardziej?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

K' pisze: Także, aby nie offować to najbardziej pasuje mi Law za styl walki (jak już było pisane Bruce Lee i te sprawy więc wiadomo ;) ), szybkość, customy, Fox stepy i resztę stuffu :)
A tak. Każdy chyba facet ma sentyment doń. A w T6 prezentuje sie już jak wierna kopia Lee.
K' pisze:Bardzo lubię też grać Hwo przy dosyć luźnej grze pojedynki są naprawdę sycące i efektowne ( hi Dis :D ) można nim naprawdę ciekawie customować,
Już masz plusa.
K' pisze:i konkretnie poruszać się po arenie jednak
Nie ma to jak Gon step Lee .
K' pisze:jednak jest dosyć mocno karalny i jeśli przeciwnik wie jak na niego kapić to jest dosyć ciężko coś konkretniej ugrać ;)
Nie do końca prawda - spójrz tylko na to co Tal Young , czy MDJ wyprawiają.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: K' »

Sylvan Wielki pisze:
K' pisze:jednak jest dosyć mocno karalny i jeśli przeciwnik wie jak na niego kapić to jest dosyć ciężko coś konkretniej ugrać ;)
Nie do końca prawda - spójrz tylko na to co Tal Young , czy MDJ wyprawiają.
Może i tak co nie zmienia faktu, że przy wielu ciosach trzeba uważać, a postać ta wymaga na pewno więcej od gracza niż np. taki Fengol stąd mój wcześniejszy wywód w poprzedniej wypowiedzi. Co do Koreańczyków to ogólnie wiadomo ile oni poświęcają grze więc czasami ciężko porównywać ich grę ze standardem "reszty świata".
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie może a na pewno. Z tym, że oczywiście należy uważać przy walce by nie stracić 1/2 life bar jak to w Tekken bywa. I tak, podobnie jak Akira czy Tal Young , Hwo wymaga więcej pracy niż Bryano, lub Wei.

Co do skośnookich , to nie ma co porównywać nawet. To dla nich praca a w pracy wypada być profesjonalistą. Choć gdyby u nas co 14 dni był sporych rozmiarów turniej za słuszne pieniądze , to ta nasza gra inaczej by wyglądała.

Dlatego również 2ka najlepszych graczy w pol. to 11to i 16to latek (tak, tak wiem ile Devilek ma lat, jednak dlań czas sie zatrzymał=)

Można to zrzucić na barki czasowości. Przykładowo Ja za chwilę wyruszam na kilkudniowy wypoczynek, z dala od konsol wszelakich ( choć przyznaje PSPka zabieram, a w miejscu docelowym jakaś PS3 i VF5 będą ), jednak czas spędzę na przyjemniejszych rzeczach niż granie a Devilek z bratem będa cały czas masterować Tekken , wszak kolejny TTT nadciąga. I nikogo nie zdziwi , gdy zajmą podium ( czyli jak przez lata , to robią ).
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Angela »

do faworytów mogę dodać też Lee ma dobre kopnięcia i jest słodki :]

Ana: As they say; women are scary
Ostatnio zmieniony 15-06-2008, 18:11 przez Angela, łącznie zmieniany 1 raz.
Ysuki
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 01-07-2008, 09:35

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Ysuki »

Ja zaś lubię Asuke z Tekken 5 lubię postacie którymi mi się dobrze gra, no a Asuką grało mi się wspaniale.Postać podoba mi się także z wygląd.
Jin-lubię tą postać jest interesująca, Jin jako jedyny ma strasznie rozbudowaną przeszłość co mnie ciekawi:).
Najgorszą postacią jest dla mnie Lili-nie lubię ją grać, jest Słaba.... a także jej wygląd jest podobny coś ze stylem Barbi.
Anioł Poświęcenia Miłości.....
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Arris »

Krysia , Edek i jaNina xD
tylko tymi postciami gram , no moze czasem zagram leiem i xiajka ale to juz wyjatki sa :]
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

Coś czuje iż w T6 Leo zawojuje nieco mną. Akcja rodem DLC, i ten barek....
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: MatiByd »

Devil Kazuya-fajne ciosy i fajny wygląd
Kazuya Mishima-tak jak powyżej
Jack-2 i Gun Jack-tak jak u Devil Kazuyi
Alex i Roger-Odsyłam powyżej
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Sylvan Wielki »

No tak, Dev ma jeden z najlepszych designów jeśli chodzi o serię Tekken.
Znakomicie też wygląda Wang ( T5 ) a to przez tekstury.
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Angela »

Devil Jin wydaje się nawet niezły.
Sadness of Sorrow.
Awatar użytkownika
Lunatyk
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03-08-2008, 19:47
Lokalizacja: Szwecja/Malmo/Krk xD

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Lunatyk »

Mi do gustu przypadły postacie ćwiczące Capoeirę, czyli Eddy i Christie ^^ Eddy zawsze w T3, w T5 raz ona raz on xP Bardzo ładne combo, ciosy i łatwe juggle moim zdaniem. Od czasu do czasu wybiorę Bruce Irvin.
Awatar użytkownika
MysteriousYoshi
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 02-08-2008, 18:05

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: MysteriousYoshi »

najbardziej do gustu przypadł Yoshimitsu . moze krotka historyjka :P.... Kiedy jeszcze nie mialem "tej" ulubionej postaci moj starszy brat gral Yoshimitsu i rzadko moglem go pokonac bo bralem rozne postacie no i przyszlo mi do glowy zeby potrenowac Yoshim. Wtedy odkrylem ze to calkiem fajna postac .No i juz tak zostalo .Teraz to juz zdrowa rywalizacja z moim bratem
Ostatnio zmieniony 04-08-2008, 07:49 przez MysteriousYoshi, łącznie zmieniany 1 raz.
Vyruś
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 01-08-2008, 12:50

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Vyruś »

Bryan/Christie/Raven/Devil Jin/Mokujin
Blue-Eye
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-12-2008, 22:39

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: Blue-Eye »

Ja najbardziej lubię grać Lawem(za super kopnięcia:)), Jinem, DJ, Asuką i czasami Kazim. :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Jaką postać lubicie najbardziej?

Post autor: kemot722 »

Blue-Eye pisze:Ja najbardziej lubię grać Lawem(za super kopnięcia:))
Law był u mnie postacią, z którą zaczynałem przygodę z Tekkenem. Też lubię jego kopnięcia :)

Ostatnio moje preferencje co do wyboru postaci sie zmieniły. Law zaczął mi sie nudzić.... więc zacząłem szukać nowej zabawki. I tak sie prezentuje lista moich ulubieńców:
Tekken 1 (uruchomiony tydzień temu z ciekawości...):
- Jack, Wang, Lee, Prototype Jack (za kostium nr 2 przypominający Robocopa :)), Kazuya
Tekken 2 (ostatnio częściej uruchamiany niż Tekken 3):
- Jack-2, Prototype Jack, Wang, Kazuya, Lee
Tekken 3:
- Gun Jack, Kuma, Bryan, Paul, Law, Jin, Julia (przez wzgląd na kilka zagrań, które Michelle dzieliła z Wangiem :P)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”