Pedofilia

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Yamada »

Obrazek
Obrazek
;d
Obrazek
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Pedofilia

Post autor: Argoh »

A ja przed chwilom miałem parówki 1 na śniadanie !! :kwasny: :P
Nie rozumiem jak można legalizowac pedofilie? Przecież te dzieci później mają zrytą psyche myślą że to jest 'dobre' i tak należy robić. Zgadzam sie z Pitrex'em Pedofil do wora, wór do jeziora.
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Pedofilia

Post autor: kemot722 »

Argoh pisze:Nie rozumiem jak można legalizować pedofilie?
Wystarczy mieć inne poglądy na to co powszechnie jest nieakceptowalne, a głupota ludzka robi swoje :(

Pedofilii nigdy nie zaakceptuję!

No, dobra, mi ciężko zaakceptować widok na jaki natykam sie czasem idąc przez centrum Warszawy - dwóch facetów liżących sie na ławce, a bywa, że na oko każdy z nich ma przynajmniej 50 lat. Tak samo mimo, tego, że mnie to nie boli, to nie lubię patrzeć na pary lesbijskie. Nie uważam siebie za homofoba - po prostu zawsze mi mówiono przez całe dzieciństwo (poza Eltonem Johnem) tylko o parach hetero, ale nawet tych nie zdarza mi się ostatnio tak często widzieć w stanie miłosnej ekstazy.

Facet zakochany w dziecku.... rozumiem podział na hetero- i homo-, ale pociąg do "osobnika" nieletniego... wracam do śniadania....
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Pedofilia

Post autor: Schaiba »

Ja próbowałem się zagłębić nawet w temat tzw. "boyloverów". Otóż główne 2 argumenty przez nich podawane to :
- jest jakiś odsetek dzieci, które same wykazują zainteresowanie dorosłymi, nawet jest jakąś filią to nazwane, nie pamiętam.
- boyloverowi chodzi tylko i wyłącznie o szczęście dziecka, prawdziwy boylover nigdy nie namawia dziecka do seksu.

A ja odpowiem
- sprawdziłem definicję tej... tendencji niby dziecięcej. Na wikipedii. Po pierwsze była ona zaznaczona dość patologicznie, po drugie... nie wierzę, to dla mnie nie jest normalne. Ktoś może mi tu rzucać niekompetencją Wikipedii, ale jeszcze z takową, rażącą się nie spotkałem osobiście.
- komunizm też był z założenia utopijny i piękny. Puste słowa.

Pedofile podpierają się stwierdzeniem, że u procenta ludzi pociąg do dzieci to "naturalna"
tendencja. Świetnie, idąc tym tokiem myślenia dajmy prawa seryjnym mordercom! Oni też mają swoje potrzeby.

Ad. homo i reszty. Jestem świadomy, że jest procent ludzi, którzy naprawdę czują, że się urodzili nie w swoim ciele. Tacy, którzy twierdzą, że to nie ich płeć. Ale są przecież zabiegi, operacje, które potrafią pomóc takiemu człowiekowi. Bardzo popularne to jest w Arabii jakiejś o ile się nie mylę. Oni tam nie patrzą na to z perspektywy ingerowania w to stworzone przez Boga ciało, tylko... poprawienia tej niedoskonałości. Zresztą u nich jakiekolwiek homo jest karane śmiercią, co jest wymowne ^^. Więc wasze rozważania o workach i jeziorach do tego nawiązują ;)
Tylko dziś to przybiera formę jakiejś chorej mody. Nie wyjdzie mi z kobietą raz czy dwa, to wezmę se faceta. Też będzie fajnie. SICK! Przeczenie podstawowym prawom natury. No chyba, że komuś imponują te biegające po parkach i gżące się psy -_-' .

Nie jestem za wystrzelaniem gejów. Jestem w stanie to tolerować, dopóki oni nie będą ze swoimi zboczeniami się afiszować. Bo to razi. Na to przecież patrzą ludzie, którym się jeszcze psychika rozwija. Co się stałoby w głowie dziecka, gdyby było świadkiem jakiejś love-parade? Aż się boję nawet spekulować.
Lesbijki? Tak samo jak geje. Tylko nie dawać im dzieci.

A Holandia ze swoimi genialnymi pomysłami... świetlanej przyszłości życzę. Legalizacja cannabis przyniosła im tylko większe zażycie narkotyków twardych.

Przepraszam, za długie posty ^^.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: Yamada »

GID (Gender Identity Disorder) to autentyczne schorzenie, więc transseksualistów nie można za nic winić bo to nie ich wina, że są jacy są.

Osobiście jestem tolerancyjny, ALE homoseksualiści mnie denerwują swoimi gównianymi paradami jedności i innymi akcjami tego typu. Po cholerę to? Na pewno nie zyskują tym sympatii otoczenia, bo to ludzi raczej po prostu wkurza. Nie wiem, może się nie znam - może to jest trendi i kul, ale jak dla mnie to oni sami się proszą o to aby społeczeństwo patrzyło się na nich z niesmakiem.

Pedofilię natomiast trzeba likwidować, bo to jest chore. Powiem Wam, ze dla pedofila lepszym wyjściem jest więzienie niż jakby miał żyć na wolności, gdzie ludzie znali by jego 'sekrecik' bo co jak co ale np. tatuś wykorzystanej dziewczynki by z nim na pewno dosadnie 'porozmawiał' na ten temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Pedofilia

Post autor: Arris »

Shinwa przesadziles...pedofile to tak ale co pedofilia ma do homosexualizmu? Geje lub lesbijki moga sobie ze soba chodzic ale zeby sie nie ''obnosili'' z tym tzn. nie lizali sie itd. tak to jest ok...tylko pedofili trzeba tepic...takim nie szubienica ale odciecie wacka ;]
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Pedofilia

Post autor: s[h/z]inden »

Arris pisze:takim nie szubienica ale odciecie wacka ;]
wiesz co, Arris? w tym co piszesz jest dużo prawdy... jeden koleś, co wyznawał jakiś odłem chrześcijaństwa kiedyś stwierdził, że jego seksualność mu przeszkadza i pozbawił się ptaszka :) (amerykanin)
potem w wywiadzie powiedział, że wszystkie jego proboemy zakończyły się od razu, jak ręką odjął, ergo, pedofile powinni być nawet i wdzięczni, kiedy obudziliby się bez organa xP

jakkolwiek staram sie tzymać z daleka od ludzi i ich słabości, to jest jeden z niewielu naprawde drażniących tematów.
prawda, że nawet dziewczynka w wieku ok. 3 lat zaczyna nieświadomie stosować swoje zachowania seksualne (potwierdzone naukowo!)... ale pedofilia to skończona przesada, tym bardziej ze dzieci nie są świadome dorosłego świata, a jakikolwiek ból przeżyty właśnie w okresie dzieciństwa wyrywa się w psychice na trwałe i powoduje STAŁE odstraszanie.

najgorsze kraje na świecie jeżeli chodzi o 'nadinterpretację demokracji' to dania i holandia


EDIT: K*RWA, jak teraz patrze na moją sygnaturę, to niezła polewka, jeżeli sam tego ogóra nie usunę (bo zapomnę), proszę o to administrację ;/
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Pedofilia

Post autor: Hakuzaijo »

Aleście teraz temat dowalili chłopaki, nie ma co. Powiem tak, temat konkretny, tyle, że czemu ma służyć? Przecież wiadomo jakie jest zdanie WSZYSTKICH - zaje*ać gnojów. Pedofile to najgorsze zboczenie jakie istnieje i nie ma dyskusji odnośnie tego. Jednak widzę, że większość z was nastawiona jest negatywnie do par homoseksualnych. Wasza sprawa. Jednak chcę powiedzieć jedno; homoseksualizm to NIE jest choroba psychiczna ani zboczenie; to normalni ludzie, którzy mają inaczej ,,nastawiony" mózg - nie mylcie jednak choroby psychicznej z ich poczuciem miłości i pociągiem seksualnym. To zdrowi ludzie, którzy kochają, czują, nienawidzą, współczują itp. jednak to zwyczajni szarzy ludzie z inną ,,oceną" seksualności. Dlaczego to mówię i po co? Wiem, że jesteście spoko chłopaki i nie mam nic do was, ba, szanuję wasze zdanie, tyle że nie lubię ludzi, którzy NIE lubią homoseksualnych par, NIE rozumieją w czym tkwi podłoże ich ,,bycia innym", NIE dają szans na kontrargumentację i SPROWADZAJĄ pedofilie i homoseksualizm do jednego tematu. By nie było niedomówień - nie uważam się za Bóg wie jakiego znawcę, nie mam na celu moralizować ludzi lub przekonywać do innej racji, nie mam zamiaru, ani potrzeby dowodzić, że to ja mam rację (nic w tym stylu) lub dowodzić, że jesteście buce bo uważacie tak, a nie inaczej. Forum to miejsce na wypowiadanie własnej opinii, wysłuchanie zdania innych, argumentacji i kontrargumenatcji co niniejszym czynię; głos w debacie oddałem i tyle.
Aha, jestem ZA homoseksualizmem, eutanazją, in vitro, aborcją; przyznaję się do tego, że staram się obalić kwestię Boga oraz że ,,raczej" nie wierzę (raczej, bo jeżeli ktoś mi dowiedzie, że się mylę - zacznę); mam własne zdanie na takie tematy i dobrze się z tym czuję. Po co to piszę? Bo uważam że takich tematów nie powinno się ruszać. Dlaczego? Za to co napisałem pewno skazuję się na ukamieniowanie ale cóż, swoje poglądy muszę podać. Kiedyś ktoś mi powiedział, że nie powinno się ruszać 3 tematów: polityki, wiary, pieniędzy. Ja bym dodał do tego, kwestii własnych przekonań. Niemniej, swoje zdanie wyraziłem. A kwestia pedofilii - temat jasny i wiadomy, najwyższe kary za nią powinny być. Jedynym ,,lekarstwem" powinna być kastracja, gdyż Ci ludzie NIGDY się nie zmieniają. Tyle.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Pedofilia

Post autor: Jo-Jo »

Yamada WIĘCEJ LOLI !i!i!i!i!i!i!i! <zombie mode> XD
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Pedofilia

Post autor: Arris »

apropo jeszcze raz sie odniose do homosexualistow ... Nie wiem why ale w kazdy sposob probuja ich wysmiac np. wczoraj wieczorem ogladalem sobie south park w tivi (MTV RULEZ!) i jakos nietakos wszyscy faceci zaczeli byc metrosexualni dzieciaki (cartman , stan i odziwo kenny :zdziwko: ) zaczeli ubierac sie jak geje...rowniez ich ojcowie , nagle wszedl Pan Garrison (czy Harrison ciagle zapominam jego nazwiska) ze swoim ''Panem Niewolnikiem'' i byl w ''siodmym niebie'' zaczal podrywac ojcow ...niestety go odpychali niczym smiecia , jakby byl jakas stara zepsuta zabawka ktora znudzila sie jakies malej Gosi czy malemu Stasiu.... nie ze sam jestem homo bo mam laske ale ja ich na prawde szanuje i wkuzwia mnie takie cos jak tak mozna traktowac zwyklego czlowieka , jakby on cos im zrobil , nie wiadomo dlaczego .... a co do south parku to najlepszy byl odcinek z pania lopez xD i szkoda ze Garrison pozbyl sie pana czapy :( Sora za offtop na koncu xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”